info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Sun System Age Repair SPF 50+

Çmimi:3,210.00 L 1,605.00 L -50%

Fluid mbrojtës ndaj diellit & korrigjues i shenjave të moshës.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Krem dielli për fytyrën, i formuluar posaçërisht me Age Repair Complex që mund të parandalojë dhe kundërshtojë foto-plakjen.
Pas një sërë përdorimesh lëkura do të jetë më elastike, me më shumë shkëlqim dhe me më pak rrudha.
Redukton rrezikun e irritimit të syve.

VETITË:
• siguron një spektër të gjerë mbrojtje UVB-UVA (mbrojtje shumë e lartë) dhe rehati maksimale në lëkurë
• kryen një veprim të fortë elastikues për një lëkurë më të shëndetshme
• kontraston formimin e rrudhave dhe humbjen e tonit
• parandalon plakjen e lëkurës të shkaktuar nga dielli dhe shfaqjen e njollave

I përshtatshëm për lëkurë shumë të ndjeshme
Rezistent ndaj ujit
Me kompleksin PRO-ADN

Përdorimi

Tundeni përpara përdorimit.
Aplikojeni në mënyrë uniforme në fytyrë, të paktën 30 minuta përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni shpesh gjatë ditës.

Përbërësit

Aqua (Water) • Cyclopentasiloxane • Diethylhexyl Carbonate • Octocrylene • Alcohol Denat. • Cyclohexasiloxane • Dibutyl Adipate • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Titanium Doxide (Nano) • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Butylene Glycol • PEG- 30 Dipolyhydroxystearate • PEG-10 Dimethicone • Polymethyl Methacrylate • Sodium Chloride • Glycerin • Disteardimonium Hectorite • Silica • Dimethicone • Glyceryl Stearate • Dimethiconol • Bisabolol • Artemisia umbelliformis Extract • Buddleja davidii Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Tocopherol • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Oryzanol • Tocopheryl Acetate • Diglycerin • PEG-8 • Sodium Benzoate • Ascorbyl Palmitate • Potassium Sorbate • Ascorbic Acid • Citric Acid • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping