info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Balsam, krem dhe maska

Showing 1–20 of 50 results

Ofertë!
-25%

Uriage Bébé Cleansing Cream

Krem që pastron butësisht dhe ruan filmin hidrolipidik. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 500 ml
2,650.00 L 1,987.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë! Klorane
-35%

Klorane Soin sans rincage au lait de Papyrus

Fluid pa shpëlarje me papirus për flokë të pabindur 100 ml
1,600.00 L 1,040.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Gelée après-shampoing à la Pivoine

Balsam qetësues dhe zbutës për skalp të ndjeshëm 150 ml
2,000.00 L 1,300.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Sérum SOS à la Pivoine

Serum qetësues me veprim të menjëhershëm qetësues për skalp të irrituar 100 ml
2,100.00 L 1,365.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Kloane Nutri-Reparatiaon Masque au Dattier du desert

Maskë ushqyese dhe riparuese për flokë shumë të thatë dhe të dëmtuar me hurmë Arabie 150 ml
2,550.00 L 1,657.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Baume Après-shampoing au Cupuaçu BIO

Balsam ushqyes dhe riparues për flokët e thatë dhe të dëmtuar me ektrakte Cupuaçu BIO 200 ml
1,600.00 L 1,040.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Masque 3 en 1 au Cupuaçu BIO

Maskë ushqyese dhe riparuese për flokë shumë të thatë dhe të dëmtuar me Cupuaçu BIO 150 ml
2,550.00 L 1,657.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane baume riche reparateur Soin Soleil au Ylang-Ylang

Balsam ushqyes dhe mbrojtës për flokët e ekspozuar me ekstrakte Ylang-Ylang 200 ml
1,600.00 L 1,040.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Tol Velvet Total Repair Hair Mask

Maskë ushqyese dhe rigjeneruese për flokë të thatë dhe të dëmtuar. 200 ml
1,660.00 L 1,411.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto PhytoPlage Après-Soleil Masque Réparateur

Maskë hidratuese për flokët pas ekspozimit në diell. 125 ml
2,830.00 L 1,981.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Volume volumizing jelly hair mask

Maskë xhel volumizuese për flokë të hollë 150 ml
2,900.00 L 2,030.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Recovery Mud Mask

Maskë rigjeneruese me argjilë 50 ml
9,500.00 L 6,650.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Catharsis vitaminmineral conditioner after shampooing

Balsam me vitamina dhe minerale 400 ml
2,600.00 L 1,820.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Derma-E Scalp Relief Conditioner

Balsam ushqyes & qetësues Zbut flokët dhe skalpin e kokës 236 ml
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Upker Maschera Ristrutturante Capelli

Maskë riparuese për flokë të dëmtuar 150 ml
3,250.00 L 2,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytodefrisant Botanical Straightening Balm

Balsam zbutës 100ml
2,680.00 L 1,876.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phyto 9 Nourishing Day Cream

Krem ushqyes për flokë shumë të thatë 50ml
2,120.00 L 1,484.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytodensia Plumping Mask

Maskë volumizuese për flokë të hollë dhe të dobët 175 ml
5,600.00 L 3,920.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytomillesime Beauty Concentrate Spray

Spraj trajtues për flokë të lyer 150ml
3,500.00 L 2,450.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Phytomillesime Cleansing Care Cream

Krem pastrues për flokë të lyer 75ml
2,250.00 L 1,575.00 L -30%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso