info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing all 41 results

Ofertë!
-10%

Bioscalin Physiogenina Balsamo Fortificante

Balsam për flokë të dobët me tendecë rënie
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Physiogenina Maschera Fortificante

Maskë forcuese për flokë të dobët e të brishtë 200ml
L2,340.00 L2,106.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Physiogenina Styling Gel Fortificante

Xhel modelues dhe forcues për flokët 150ml
L1,560.00 L1,404.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Trico Age 45+ Maschera Rinforzante Anti-eta

Maskë përforcuese dhe kundër moshës për femra mbi 45 vjeç 200 ml
L2,340.00 L2,106.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Trico Age Balsamo Rinforzante Anti-Eta 45+

Balsam forcues për femra mbi 45 vjeç 150ml
L1,870.00 L1,683.00 -10%
Shtoje në shportë

Derma-E Scalp Relief Conditioner

Balsam ushqyes & qetësues Zbut flokët dhe skalpin e kokës 236 ml
L2,200.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Nutricerat Nutrition Mask

Maskë ushqyese për flokët e thatë, të ashpër e të dëmtuar 150 ml
L2,500.00 L2,000.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Upker Maschera Ristrutturante Capelli

Maskë riparuese për flokë të dëmtuar 150 ml
L3,250.00 L2,925.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Camomile Cream 150 ml

Krem me kamomil për flokë biondë 150ml.
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Concentrate With Essential Olive Oil

Koncentrat Anti-age me ekstrakte të ullirit kundër rënies së flokëve 125ml.
L2,600.00 L2,080.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Conditioner with flax fiber

Balsam me fibra lini për volum 150ml.
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Conditioner with Magnolia

Balsam me ektrakte të bimës së magnolias për flokë pa shkëlqim 150ml.
L1,450.00 L1,160.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Conditioner with mango butter

Balsam me gjalpë mangoje për flokë të thatë e të dëmtuar 200ml.
L1,600.00 L1,280.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Conditioner with oat milk

Balsam me tërshërë për të gjitha llojet e flokëve 150ml.
L1,450.00 L1,160.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Foam Chamomile Without Rinsing

Shkumë flokësh pa shpëlarje me kamomil 150ml.
L1,650.00 L1,320.00 -20%
Shtoje në shportë

Klorane Fortifiant & Stimulant Baume Quinine & Vitamines B

Balsam forcues & rivitalizues me kininë  dhe vitamina B për flokë të dobët 200 ml
L1,500.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Hair Mask With Papyrus Milk

Maskë ushqyese dhe zbutëse me ekstrakte të bimës së papirusit 150ml.
L2,400.00 L1,920.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Leave-In Cream with Pomegranate

Formulim i përshtatshëm për të ushqyer flokët e dëmtuar nga lyerja
L1,500.00 L1,200.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Mask With Magnolia

Maskë me ekstrakte të magnolias për shkëlqim dhe gjallëri 150ml.
L2,400.00 L1,920.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Mask with Mango Butter

Maskë me mango për flokë të thatë 150ml.
L2,300.00 L1,840.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane No Rinse Day Cream with Mango Butter

Krem me gjalpë mangoje për flokë të thatë e të dëmtuar 125ml.
L1,700.00 L1,360.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Pomegranate Day Cream

Krem për flokët pa shpëlarje 125ml.
L1,700.00 L1,360.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Minus 417 Catharsis vitaminmineral conditioner after shampooing

Balsam me vitamina dhe minerale 400 ml
L3,100.00 L2,635.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Minus 417 Recovery Mud Mask

Maskë rigjeneruese me argjilë 50 ml
L15,150.00 L12,877.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phyto 7 Hydrating Day Cream with 7 Plants

Krem hidratues për flokë të thatë 50ml
L2,120.00 L1,802.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phyto 9 Nourishing Day Cream

Krem ushqyes për flokë shumë të thatë 50ml
L2,120.00 L1,802.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytodefrisant Botanical Straightening Balm

Balsam zbutës 100ml
L2,680.00 L2,278.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytodensia Plumping Mask

Maskë volumizuese për flokë të hollë dhe të dobët 175 ml
L5,600.00 L4,760.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytoelixir Cleansing Care Cream

Krem pastrues për skalpin, për flokë shumë të thatë 75ml
L2,540.00 L2,159.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytoelixir Intense Nutrition Mask

Maskë ushqyese për flokë shumë të thatë 200ml
L6,060.00 L5,151.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytoelixir Subtle Intense Nutrition Oil

Vaj ushqyes për flokë të thatë 75ml
L3,920.00 L3,332.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytojoba Moisturizing Mask

Maskë për flokë të thatë 150ml
L2,980.00 L2,533.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytokeratine Extreme Cleansing Cream

Krem pastrues për flokë të dëmtuar 75ml
L2,520.00 L2,142.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Cream

Krem rigjenerues për flokë të dëmtuar 100 ml
L4,370.00 L3,714.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Mask

Maskë riparuese për flokë shumë të dëmtuar dhe të thatë 200ml
L6,200.00 L5,270.00 -15%
Shtoje në shportë

Phyto Phytokeratine Repairing Care Mask

Maskë riparuese për flokë të dobët dhe të dëmtuar 150 ml
L2,770.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytomillesime Beauty Concentrate Spray

Spraj trajtues për flokë të lyer 150ml
L3,500.00 L2,975.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytomillesime Cleansing Care Cream

Krem pastrues për flokë të lyer 75ml
L2,250.00 L1,912.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytomillesime Color Enhancing Mask

Maskë për flokë të lyer 200 ml
L5,300.00 L4,505.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytovolume Actif Spray Volume Intense

Spraj për flokë me volum 125ml
L2,120.00 L1,802.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Regenerating Thickening Balm

Balsam rigjenerues për flokë të dobët dhe të rrallë 150 ml
L1,600.00 L1,360.00 -15%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro