info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Showing all 14 results

Rhinostop Hot

Medikament OTC me veprim antigripal Kuti x 8 bustina
380.00 L
Shtoje në shportë
Tylol Hot FarmaON

Tylol Hot Pediatric

Antigripal për fëmijë mbi 6 vjeç Kuti x 12 bustina
269.00 L
Shtoje në shportë

Grippostad Hot Drink (paracetamol, vitaminë C)

Medikament OTC me veti antigripale Kuti x 10 bustina
483.00 L
Shtoje në shportë
nurofen cold and flu FarmaOn

Nurofen Cold and Flu

Antigripal për të rritur Kuti x 24 tableta
519.00 L
Shtoje në shportë

A-ferin Pediatric shurup

Shurup antigripal për fëmijë 100 ml
243.00 L
Shtoje në shportë
Flurapid Bustina FarmaOn.al

Flurapid bustina

Antigripal në formën e bustinave Kuti x 8 bustina
498.00 L
Shtoje në shportë

Tylol Hot bustina

Antigripal në formën e bustinave, për të rritur Paketim x 12 bustina
555.00 L
Shtoje në shportë
Rhinostop shurup FarmaOn.al

Rhinostop shurup

Shurup antigripal për fëmijë mbi 6 vjeç 100 ml
291.00 L
Shtoje në shportë

Rhinostop Tableta

Antigripal për të rritur në formën e tabletave
389.00 L
Përzgjidhni mundësi
OledroHot FarmaOn.al

Oledro Hot bustina

Antigripal për të rritur në formën e bustinave Kuti x 12 bustina
538.00 L
Shtoje në shportë

Tachifludec bustina

Antigripal për të rritur në formën e bustinave Kuti x 10 bustina
757.00 L
Përzgjidhni mundësi

Lekadol Combo 500 mg + 12.2 mg (paracetamol, phenylephrine hydrochloride)

Medikament OTC me veprim analgjezik, antipiretik dhe dekongjestionant Kuti x 20 bustina
687.00 L
Shtoje në shportë
FarmaOn- Grippostad tableta

Grippostad C capsules

Medikament OTC që lehtëson simptomat e gripit Kuti x 20 kapsula
420.00 L
Shtoje në shportë

Daleron Cold3

Medikament OTC që lehtëson simptomat e gripit Kuti x 12 tableta
241.00 L
Shtoje në shportë