info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Make-Up

Showing 1–20 of 104 results

Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Eye Pencil

Laps për konturimin e pjesës së jashtme dhe të brendshme të syve. 3 g
707.00 L735.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Primer Tone Evening Base

Bazë për make up-in, e përshtatshme për çdo tip lëkure. 30 ml
2,350.00 L 1,645.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Colour Nude Serum Liquid Foundation

Fondotintë e lëngshme e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe intolerante. 30 ml
3,970.00 L 2,779.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Anti-Ageing Foundation

Fondotintë me efekt anti-rrudhë dhe SPF 15. 30 ml
1,855.00 L1,869.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color 3D Mascara Volume Length Curl

Rimel i cili i jep qerpikëve volum dhe efekt 3D. 11 ml
2,150.00 L 1,505.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Hydra Moisturising Foundation SPF 15

Fondotintë me efekt hidratues, e përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës. 30 ml
2,050.00 L 1,435.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color High Protective Foundation SPF 30

Fondotintë me faktor mbrojtës 30. 30 ml
3,000.00 L 2,100.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Crystal LipGloss

Shkëlqyes buzësh me efekt hidratues dhe vitaminë E në përmbajtje. 6 ml
1,400.00 L 980.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Mat-Zone Mattifying Foundation

Fondotintë me efekt mat dhe SPF 15. 30 ml
2,150.00 L 1,505.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Compact Eyeshadow

Ton për sytë, i cili dhuron shkëlqim dhe ngjyrim intensiv. 3 g
1,500.00 L 1,050.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Extra Volume Mascara

Rimel me efekt voluminizues për qerpikët. Ngjyrë e zezë. 11 ml
2,150.00 L 1,505.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Anti-Blemish Stick Concealer

Korrektor i cili ndihmon në mbulimin e imperfeksioneve në fytyrë. 4 ml
1,350.00 L 945.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Foundation Brush

Furcë për aplikimin e fondotintave likuide, kremoze dhe kompakte.
3,500.00 L 2,450.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Sun Touch

Pudër kompakte për një efekt bronz në lëkurë. Mosaique-206 10 g
2,050.00 L 1,435.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Glam Touch

Blush për faqet me teksturë kremoze. Tulipe-102 6 ml
2,250.00 L 1,575.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Natural Brow Sculpting

Laps për vetullat. 3 g
1,340.00 L 938.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Lip Design

Laps buzësh me ngjyrim intensiv. 3.5 ml
900.00 L 630.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Lip Shine

Buzëkuq me shkëlqim dhe ngjyrë intensive. 3.5 ml
1,350.00 L 945.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Liplumiere

Laps me efekt shkëlqyes për buzët. SPF 15 2 ml
1,550.00 L 1,085.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Lip Velvet

Buzëkuq me efekt velvet dhe ngjyrë intensive. 3.5 ml
1,350.00 L 945.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping