info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 81 results

Ofertë!
-20%

Avene Compact Dore SPF 50+

Pudër kompakte me ngjyrë mbrojtëse nga dielli SPF 50+ 10 g
L3,300.00 L2,640.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Compact Sable SPF 50+

Pudër kompakte me ngjyrë mbrojtëse nga dielli 10g
L3,300.00 L2,640.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Couvrance Beautifying Lip Balm – Rose

Balsam me ngjyrë ushqyes dhe zbutës për buzët 3 g
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Përzgjidhni mundësi

Avene Couvrance Compact Teint Cream Comfort SPF 30

Fondotintë kompakte që korrigjon & njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës së thatë 10 g
L3,150.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-50%

Avene Couvrance Fluid Corrective Foundation SPF 15 – Soleil

Fondotintë fluide korrigjuese & njëtrajtësuese e ngjyrës së lëkurës 30 ml
L1,600.00L2,560.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avene creme teinte spf 30 50ml

Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli spf 30 50 ml. Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli për lëkura normale në të thata.
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Creme Teinte SPF 50+

Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli spf 50 50 ml. Krem me ngjyrë mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për lëkura të ndjeshme normale të thata.
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-23%

Avene fluide mineral teinte spf50 40ml

Emulsion me ngjyrë, mbrojtës nga dielli me filtra mineralë spf50 40ml. Fluid mineral me ngjyrë mbrojtës nga dielli spf50 .
L2,900.00 L2,240.00 -22%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Tinted Fluid SPF 50+

Mbrojtje ndaj diellit me ngjyrë për lëkurë të ndjeshme normale mikse 50 ml
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Deep SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "deep" 44 ml
L2,900.00
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Fair SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "fair" 44 ml
L2,900.00
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Light SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "light" 44 ml
L2,900.00
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Medium SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "medium" 44 ml
L2,900.00
Shtoje në shportë

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Tan SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "tan" 44 ml
L2,900.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germinal Immediate Action Make-up Effect

Ampula me efekt lifting të menjëhershëm dhe ngjyrë Paketim me 3 ampula
L2,652.00 L2,121.00 -20%
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Angled Blush Brush

Furçë për aplikimin e nuancës së mollëzave
L4,340.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Brush Cleanser

Solucion pastrues për furçat e make-up-it 50ml
L2,800.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Classic Eyeshadow Brush

Furçë klasike për vendosjen e toneve të syve
L3,080.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Compact Eyeshadow – 12

Make up në formë pluhuri kompakt për zonën e syve
L1,540.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Concealer Brush

Furçë për përhapjen e korrektorit
L3,080.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Creamy Eyeshadow – 06

Make up kremoz per zonën e syve
L3,080.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Creamy Foundation Lifting – 06 Crème (krem)

Fondotintë kremoze me efekt lifting 30ml
L4,450.00L4,460.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Creamy Lipgloss – 06

Buzëkuq i lëngshëm shkëlqyes 6 ml
L2,800.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Custom Magnetic Palette For Eyeshadow

Kuti për tonet e syve
L1,820.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Divine finish Perfecting Powder

Pudër perfeksionuese dhe fiksuese e make-up-it 10g
L3,780.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Double Eyeshadow Brush

Furçë e dyfishtë për aplikimin e toneve të syve
L3,950.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Evening Compact Powder

Pudër kompakte për në mbrëmje 9g
L3,650.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Eyebuki Eyeshadow Brush

Furçë për aplikimin e toneve të syve
L3,080.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Flat Powder Brush

Furçë për aplikimin e pudrës
L5,040.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Foundation Drops Nude Effect

Fondotintë me pika me 30ml
L5,320.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up High Definition Mascara

Rimel për qerpikë më të gjatë me volum 9ml
L3,050.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Illuminating Bronzing Powder 02

Pudër kompakte nxirëse 9g
L3,650.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Lip Pencil – 05

Laps për buzët
L2,430.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Long Lasting Fluid Lipstick – 04

Buzëkuq me veprim që zgjat në kohë 6ml
L3,240.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Magic Powder Eyeshadow Pencil – 04

Laps kremoz për sytë 1.54g
L2,520.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Mascara All In One

Rimel shumë-funksional 10 ml
L3,080.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Mascara All In One +Black Eye Pencil Dhuratë

Set Rimel shumë-funksional + laps sysh i pajisur me sfungjer sfumues dhuratë 10 ml + 1.05g
L3,080.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Matt Eyeshadow – 04

Make-up në formë pluhuri mat për zonën e syve
L2,800.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Matt Lipstick – 05

Buzëkuq Mat 1.3 g
L2,990.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Moisturizing Lip Primer and Scrub

Primer hidratues dhe skrub për buzët
L2,280.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Oval Foundation Brush

Furçë ovale për aplikimin e fondotintës
L4,900.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Powerlash Strengthening Mascara

Rimel për forcimin dhe zgjatjen e qerpikëve 7.6ml
L3,080.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Satin Eyeshadow – 11

Make up në formë pluhuri për zonën e syve
L2,800.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Satin Lipstick – 12

Buzëkuq kremoz 4 ml
L3,240.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Slim Eyebrown Pencil – 03

Laps për vetullat 0.09g
L1,920.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Cure Make Up Smoothing Base

Bazë për make-up-in 30ml
L3,780.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Smoothing Base Anti Redness

Bazë për make-up-in për lëkurë kuperoze 30ml
L4,480.00
Shtoje në shportë

Korff Cure Make Up Smoothing Base Anti Spot

Bazë për make-up-in kundër njollave të errëta të lëkurës 30ml
L4,480.00
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro