[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

Kockat dhe artikulacionet

Showing 1–20 of 131 results

Ofertë!
-15%

Now Tri-3D Omega

Suplement ushqimor me omega-3 Kuti x 90 kapsula
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now MK-7 Vitamin K-2 100 mcg

Suplement ushqimor me vitaminë K2, e rëndësishme për koagulimin e gjakut Kuti x 60 kapsula
2,530.00 L 2,150.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Hyaluronic Acid 100 mg

Suplement ushqimor me acid hialuronik, për lubrifikimin e artikulacioneve Kuti x 60 kapsula
4,100.00 L 3,485.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Shark Cartilage 750 mg

Suplement ushqimor nga kërci i peshkaqenit për kocka të shëndetshme Kuti x 100 kapsula
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi No-Dol Pocket Drink

Suplement ushqimor për kockat dhe artikulacionet 16 bustina
1,300.00 L 1,105.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Calcium Magnesium with D3 and Zinc

Suplement ushqimor me kalçium dhe magnez Kuti x 100 tableta
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now MSM 1500 mg

Suplement ushqimor për kocka të shëndetshme Kuti x 100 tableta
2,650.00 L 2,252.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Calcium Citrate Plus

Suplement ushqimor me kalçium për kocka të shëndetshme 120 kapsula
2,340.00 L 1,989.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Bromelain 2400GDU/G

Suplement ushqimor me bromelainë 60 kapsula
3,040.00 L 2,584.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Vitamin D-3 & K-2 (1000 UI/ 45 mcg)

Suplement ushqimor me vitaminat D3 dhe K2 Kuti x 120 kapsula
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Collagen Peptides Powder

Suplement ushqimor me kolagjen për kockat dhe artikulacionet 227 g
3,400.00 L 2,890.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Krill Omega 3

Suplement ushqimor me vaj karkaleci Kuti x 30 kapsula
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Vitamina D3 1000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, me ndikim pozitiv në imunitet dhe në sistemin skeletik Kuti x 100 kapsula
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Collagen Pro

Suplement ushqimor me kolagjen, për lëkurë të shëndetshme dhe kocka të forta Kuti x 30 bustina
4,300.00 L 3,655.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Collagen + C

Suplement ushqimor me kolagjen dhe vitaminë C Kuti x 60 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Osteo Total

Suplement ushqimor për kocka të shëndetshme Kuti x 30 tableta
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature D-Vit 5000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 për të rritur Kuti x 60 tableta
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sensilab Super Omega-3 + Q10

Suplement ushqimor me omega-3 dhe koenzimë Q10 Kuti x 30 kapsula
2,300.00 L 2,070.09 L -9%
Shtoje në shportë

Olimp Labs Gold-Vit D3 Fast 4000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 në formën e tabletave të tretshme në gojë Kuti x 30 tableta të përtypshme
2,800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now CoQ10 60 me Omega-3 Vaj Peshku

Suplement ushqimor me omega-3 dhe koenzimë Q10 Kuti x 60 kapsula
3,240.00 L 2,754.00 L -15%
Shtoje në shportë