info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Kockat dhe artikulacionet

Showing 1–20 of 139 results

Ofertë!
-20%

Esi No-Dol Pocket Drink

Suplement ushqimor për kockat dhe artikulacionet 16 bustina
1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now Calcium Magnesium with D3 and Zinc

Suplement ushqimor me kalçium dhe magnez Kuti x 100 tableta
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now MSM 1500 mg

Suplement ushqimor për kocka të shëndetshme Kuti x 100 tableta
1,000.00 L 800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Calcium Magnesium Boron

Suplement ushqimor me kalçium, magnez dhe bor për kocka të forta dhe të shëndetshme 100 tableta
2,010.00 L 1,708.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now Calcium Citrate Plus

Suplement ushqimor me kalçium për kocka të shëndetshme 120 kapsula
2,340.00 L 1,872.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now Bromelain 2400GDU/G

Suplement ushqimor me bromelainë 60 kapsula
3,040.00 L 2,432.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now Calcium & Magnesium

Suplement ushqimor me kalçium dhe magnez Kuti x 100 tableta
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now Collagen Peptides Powder

Suplement ushqimor me kolagjen për kockat dhe artikulacionet 227 g
3,400.00 L 2,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Krill Omega 3

Suplement ushqimor me vaj karkaleci Kuti x 30 kapsula
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Glucosamin Forte

Suplement ushqimor me glukozaminë për kocka dhe artikulacione të shëndetshme Kuti x 30 tableta
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Vitamina D3 1000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, me ndikim pozitiv në imunitet dhe në sistemin skeletik Kuti x 100 kapsula
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Collagen Pro

Suplement ushqimor me kolagjen, për lëkurë të shëndetshme dhe kocka të forta Kuti x 30 bustina
4,300.00 L 3,655.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Collagen + C

Suplement ushqimor me kolagjen dhe vitaminë C Kuti x 60 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Osteo Total

Suplement ushqimor për kocka të shëndetshme Kuti x 30 tableta
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Curcum Actif

Suplement ushqimor me kurkuma, me një sërë përfitimesh për organizmin Kuti x 30 tableta
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë

NaturesAid Collagen Joint Formula

Suplement ushqimor për mirëqënien e kockave dhe artikulacioneve Kuti x 60 kapsula
3,700.00 L
Shtoje në shportë

Vitalmed Provit–D me pika

Vitaminë D3 me pika për fëmijë Flakon x 20 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Uni-Pharma D3 Fix Extra 2000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 në formën e kolekalçiferolit Kuti x 60 tableta
1,395.00 L
Shtoje në shportë

Uni-Pharma D3 Fix 4000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, për kocka dhe muskuj të shëndetshëm Kuti x 60 tableta
1,759.80 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sensilab Super Omega-3 + Q10

Suplement ushqimor me omega-3 dhe koenzimë Q10 Kuti x 30 kapsula
2,300.10 L 2,070.09 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping