info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Monitorimi i bebes

Showing all 13 results

Philips Avent Digital Video Baby Monitor

Pajisje për monitorimin e foshnjës tuaj
34,936.00 L
Shtoje në shportë

Reer IP Baby Cam Smart Baby Monitor

Monitor për monitorimin e bebeve
11,875.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Safety Reins First Steps 6 M+

Litarë mbrojtës për të suportuar fëmijët në hapat e parë
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Thermometer Mercury-Free

Termomtër ekologjik pa mërkur
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Digibaby 3 in 1 Thermometer

Termometër digital për matjen e temperaturës në rrugë rekatle,orale dhe në sqetull.
1,380.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Audio Baby Monitor

Monitorues për bebe me audio
12,560.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Video Baby Monitor Deluxe

Monitorues për bebe me video
27,950.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Ear Thermometer

Termometër dixhital për matjen e temperaturës në vesh
7,510.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent DECT Baby Monitor

Pajisje për monitorimin e foshnjes
29,420.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Digital Bath and Bedroom Thermometer

Termometër dixhital për temperaturën e ambientit dhe të ujit të banjës
3,084.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Audio Baby Monitor Digitale

Monitorues për bebe me audio
6,690.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Videovoce 4.3 Videomonitor

Monitor për bebet me audio dhe video
18,990.00 L
Shtoje në shportë

BEURER BABY MONITOR

Monitor për bebe
8,450.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping