info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Anemi-mungesë hekuri

Showing 1–20 of 50 results

Ofertë!
-10%

Vitalmed Ferrocite capsules

Suplement ushqimor me fumarat hekuri Kuti x 30 kapsula
1,179.90 L 1,061.91 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Koji Iron

Suplement ushqimor me hekur, delikat me stomakun dhe lehtësisht i absorbueshëm Kuti x 30 kapsula
2,540.00 L 2,159.00 L -15%
Shtoje në shportë

Bimbovit Ferro

Hekur me pika për fëmijë që nga lindja Flakon x 15 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

NaturesPlus Hema-plex

Suplement ushqimor me bazë hekuri Kuti x 60 kapsula
2,574.00 L
Shtoje në shportë

Eufol-Plus

Suplement ushqimor me hekur Kuti x 30 tableta
2,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Floradix Iron + Vitamins

Suplement ushqimor me glukonat hekuri dhe vitamina Kuti x 84 tableta
1,690.08 L 1,521.07 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Multi Complex Ferro + C

Tableta eferveshente me hekur dhe vitamina Kuti x 20 tableta eferveshente
1,030.00 L 875.50 L -15%
Shtoje në shportë

Erbozeta Ferrodep

Suplement ushqimor me bazë hekuri për të parandaluar dhe trajtuar aneminë ferriprive Kuti x 30 kapsula
1,300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Erbozeta Ferrodep Sciroppo

Shurup me hekur, bakër, zink dhe vitamina Flakon x 150 ml
1,650.00 L 1,485.00 L -10%
Shtoje në shportë

Eagle Biotech Biofer

Suplement ushqimor me bazë hekuri Kuti x 30 kapsula
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Eagle Biotech Biofer Gocce

Suplement ushqimor me bazë hekuri për fëmijë Flakon x 15 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb Iron

Formulim i lëngshëm me bazë ujore i hekurit Flakon 15 ml
2,650.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Avanso Ferrodol Forte

Suplement ushqimor me bazë hekuri Kuti x 30 tableta të përtypshme
1,900.00 L 1,710.00 L -10%
Shtoje në shportë

Lipiron Forte

Suplement ushqimor me bazë hekuri lipozomial Kuti x 30 kapsula
2,990.00 L
Shtoje në shportë

Intraglobin capsules

Suplement ushqimor me hekur dhe vitamina Kuti x 30 kapsula
1,490.10 L
Shtoje në shportë

Nutricel Iron Direct

Suplement ushqimor me hekur dhe vitamina, për të rritur dhe fëmijë mbi 6 vjeç Kuti x 20 bustina
975.00 L
Shtoje në shportë

Erytosav H

Suplement ushqimor që synon të korrigjojë aneminë nga mungesa e hekurit Kuti x 30 kapsula
2,499.90 L
Shtoje në shportë

Iron Foliq

Suplement ushqimor me pirofosfat hekuri, acid folik dhe vitaminë C Kuti x 30 kapsula
2,907.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Pharmamed Ferropil Complex

Suplement ushqimor për personat që kanë mungesë hekuri në organizëm Kuti x 40 tableta
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë

Siderix Plus

Suplement ushqimor me bazë pirofosfat hekuri dhe vitamina Kuti x 10 flakonë
1,400.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping