info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Selen

Showing all 13 results

Ofertë!
-15%

Physalis ACE Selenium

Suplement ushqimor me vitaminat A, C, E dhe selen Kuti x 45 tableta
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now Selenium 200 mcg

Suplement ushqimor me selen në dozën 200 mcg Kuti x 90 kapsula
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now Selenium 100 mcg

Suplement ushqimor me selen në dozën 100 mcg Kuti x 100 kapsula
1,250.00 L 1,000.00 L -20%
Shtoje në shportë

Orzax Ocean Selenyum 200 mcg

Selen, një element me shumë përfitime për organizmin Kuti x 60 tableta
1,550.00 L
Shtoje në shportë

Papillon Nathyroid

Suplement ushqimor që ndihmon në funksionimin normal të gjendrës tiroide
6,500.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Semed 200 mg

Suplement ushqimor që përmban selen në dozën 200 mcg Kuti x 30 tableta
1,541.10 L 1,386.99 L -10%
Shtoje në shportë

Tiroid Formula

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të tiroides Kuti x 30 kapsula
2,035.00 L
Shtoje në shportë

Alta Natura Selux 400 mg

Suplement ushqimor me selen Kuti x 60 tableta
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Plesinox

Suplement ushqimor me efekt të trefishtë në organizëm Kuti x 60 kapsula
3,240.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Multi Minerals

Suplement ushqimor me kombinim mineralesh 30 tableta
1,950.00 L 1,755.00 L -10%
Shtoje në shportë

Abopharma Selen

Selen, një mineral i rëndësishëm për funksione të ndryshme në organizëm Paketim x 30 kapsula
1,313.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Selenium 100mcg

Integrator me selen Paketim x 100 tableta
2,243.00 L 1,906.55 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Immunace Original

Integrator që forcon mbrojtjen imunitare Kuti x 30 tableta
2,000.10 L 1,700.09 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping