[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Selen

Showing all 13 results

Ofertë!
-15%

Physalis ACE Selenium

Suplement ushqimor me vitaminat A, C, E dhe selen Kuti x 45 tableta
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Selenium 200 mcg

Suplement ushqimor me selen në dozën 200 mcg Kuti x 90 kapsula
1,600.00 L 1,360.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Selenium 100 mcg

Suplement ushqimor me selen në dozën 100 mcg Kuti x 100 kapsula
1,320.00 L 1,122.00 L -15%
Shtoje në shportë

Orzax Ocean Selenyum 200 mcg

Selen, një element me shumë përfitime për organizmin Kuti x 60 tableta
1,550.00 L
Shtoje në shportë

Papillon Nathyroid

Suplement ushqimor që ndihmon në funksionimin normal të gjendrës tiroide
3,900.00 L6,500.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tiroid Formula

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të tiroides Kuti x 30 kapsula
2,035.00 L
Shtoje në shportë

Alta Natura Selux 400 mg

Suplement ushqimor me selen Kuti x 60 tableta
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Plesinox

Suplement ushqimor me efekt të trefishtë në organizëm Kuti x 60 kapsula
3,240.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Multi Minerals

Suplement ushqimor me kombinim mineralesh 30 tableta
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Abopharma Selen

Selen, një mineral i rëndësishëm për funksione të ndryshme në organizëm Paketim x 30 kapsula
1,313.00 L 1,181.70 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Immun Plus Direct

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të sistemit imunitar Kuti x 20 bustina
1,160.00 L 986.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Selenium 100mcg

Integrator me selen Paketim x 100 tableta
2,373.00 L 2,017.05 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Immunace Original

Integrator që forcon mbrojtjen imunitare Kuti x 30 tableta
2,000.00 L 1,700.09 L -14%
Shtoje në shportë