info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Showing all 20 results

Farmaci “Daja” Ragadë gjiri

Krem që qetëson irritimet dhe dhimbjen që vjen nga çarja e mamelave gjatë gjidhënies 40 g
950.00 L
Shtoje në shportë

Bell’s Healthcare Muscle Rub

Krem me veprim analgjezik dhe anti-inflamator Tub x 40 g
1,012.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

LaNova Farmaceutici Via Crema

Krem që qetëson dhimbjet Tub x 100 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë

Selerbe Gel Arnica Forte 20%

Xhel me Arnica 20% Tub x 100 ml
1,650.00 L
Shtoje në shportë

HiGeen Barrad Cold Cream

Trajtim lokal i dhimbjeve Tub x 120 ml
830.00 L
Shtoje në shportë

PromoPharma Agilart Pomata con Estratti Vegetali

Pomadë me ekstrakte bimore për qetësimin e dhimbjes Tub x 75 ml
1,510.00 L
Shtoje në shportë

Phyto Garda Reumatonil Creme-Gel

Xhel-krem me efekt të shpejtë qetësues Tub x 50 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi No-Dol Traumgel

Xhel trajtues në rast hematomash 50 ml
965.00 L 820.25 L -15%
Shtoje në shportë

Apranax Plus Gel (naproksen, lidokainë)

Xhel për përdorim lokal në lëkurë, me efekt anti-inflamator dhe analgjezik Tub x 50 g
770.00 L
Shtoje në shportë

Vurdon 1% Gel (diklofenak natriumi)

Trajtim lokal kundër dhimbjes dhe inflamacionit Tub x 100 g
421.00 L
Shtoje në shportë

Dagesil gel 100 mg/g (diklofenak)

Xhel për përdorim lokal në lëkurë, me efekt anti-inflamator dhe analgjezik Tub x 100 g
574.00 L
Shtoje në shportë

Vilonit emulgel 1%

Xhel me efekt analgjezik dhe anti-inflamator 100 g
438.00 L
Shtoje në shportë

Kamfart cream

Krem me efekt analgjezik dhe anti-inflamator 40 g
392.00 L
Shtoje në shportë

Deep Heat

Krem me efekt analgjezik dhe anti-inflamator.
426.00 L
Shtoje në shportë

Artrosilene Gel 5% (ketoprofen)

Xhel me përmbajtje ketoprofeni për qetësimin e dhimbjeve dhe uljen e inflamacionit Tub x 50 g
826.00 L
Shtoje në shportë

Nimokain Gel 1% + 5%

Xhel për përdorim lokal me efekt analgjezik dhe anti-inflamator Tub x 50 g
1,134.00 L
Shtoje në shportë

Radermin Gel 10 % (etofenamat)

Xhel për përdorim lokal me efekt analgjezik, anti-inflamator dhe anti-reumatik. Tub x 100 g
553.00 L
Shtoje në shportë

Deep Relief Gel (ibuprofen, menthol)

Xhel me ibuprofen dhe mentol, për trajtimin lokal të dhimbjes dhe inflamacionit 50 g
501.00 L
Shtoje në shportë

Fastum Gel (ketoprofen)

Xhel me ketoprofen, për trajtimin lokal të dhimbjes dhe inflamacionit 50 g
567.00 L
Shtoje në shportë

Supofen 125 mg (paracetamol)

Supozitorë me përmbajtje paracetamoli 125 mg Paketim x 12 supozitorë
340.00 L
Shtoje në shportë