info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 639 results

Ofertë!
-20%

Taxofit Magnesium Forte 600 mg

Suplement ushqimor me magnez, për muskujt, zemrën dhe energji 30 tableta
1,750.00 L 1,400.00 L -20%
Shtoje në shportë

Nexferrous 150 mg

Suplement ushqimor që ndihmon në rritjen e niveleve të hekurit në organizëm dhe korrigjimin e anemisë 30 kapsula
3,950.00 L
Shtoje në shportë

Optibiotix CholBiome BP Daily Mainenance

Suplement ushqimor që ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të presionit të gjakut 30 tableta
2,860.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Colief Multibiotic Drops Baby

Suplement ushqimor për një florë bakteriale intestinale të shëndetshme 8 ml
2,250.00 L 1,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Multicomplex Adulti

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për të rritur 30 tableta
1,100.00 L 935.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Multicomplex Senior

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për të rritur mbi 50 vjeç 30 tableta
1,000.00 L 850.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Methyl Folate 1000 mg

Suplement ushqimor me metilfolat, forma biologjike aktive e acidit folik 90 tableta
3,300.00 L 2,805.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Liquid Echinacea for Kids

Suplement ushqimor me echinacea për rritjen e imunitetit të fëmijëve tuaj 59 ml
2,330.00 L 1,980.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Magtein Capsules

Suplement ushqimor me l-treonat magnezi që përmirëson funksionet konjitive 90 kapsula
7,290.00 L 6,196.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Essential Oils Nature’s Shield

Kombinim i vajrave esencialë për përdorim në aromaterapi 30 ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Essential Oils Jasmine

Vaj esencial jasmine 30 ml
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Essential Oils Pure Lavender

Vaj esencial livandoje 10 ml  
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Essential Oils Pure Geranium

Vaj esencial geraniumi 30 ml  
2,920.00 L 2,482.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Essential Oils Pure Patchouli

Vaj esencial paçuli 30 ml  
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Clinical Heart Health Probiotic

Suplement ushqimor që mbështet qarkullimin dhe punën e zemrës 60 kapsula
3,780.00 L 3,213.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Cal & Mag DK

Suplement ushqimor për kocka të forta dhe të shëndetshme 180 kapsula
4,220.00 L 3,587.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Essential Oil Pumpkin Spice Fall Oil Blend

Vaj esencial kungulli 30 ml
2,600.00 L 2,210.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Magnesium & Potassium Aspartate

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të zemrës, muskujve dhe nervave 120 kapsula
3,170.00 L 2,694.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Onovo Onovo Multivitamin

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për të rritur 30 tableta
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë

Salvia Lule Ake

Lule ake e përdorur për trajtimin e alergjive 30 g
140.00 L
Shtoje në shportë