info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Sipas përmbajtjes

Showing 1–20 of 538 results

Denk Ferro Vital Plus

Suplement ushqimor me hekur, acid folik dhe vitaminë C 30 tableta të përtypshme
1,390.00 L
Shtoje në shportë

Vitalmed Flufix Soluzione Orale Spray

Spraj me propolis, për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes Flakon x 30 ml
990.00 L
Shtoje në shportë

PharmaLead Propolis Plus Oral Spray

Spraj për fytin me mjaltë Manuka Flakon x 30 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Golapiol C Pastilles

Karamele për fytin me propolis dhe trëndafil të egër Kuti x 24 karamele
450.00 L
Shtoje në shportë

BetterYou Dlux 1000 Daily Vit D Oral Spray

Vitaminë D3 në formë spraji oral Flakon x 15 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

PharmaLead Propolis Plus Kids Oral Spray

Spraj për fytin për fëmijë, me mjaltë Manuka dhe probiotikë Flakon x 30 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Syrio Propol SY Spray

Spraj me propolis për fytin Flakon x 20 ml
780.00 L
Shtoje në shportë

Golasel Pro Junior Spray Orale

Spraj për fytin për fëmijë Flakon x 20 ml
900.00 L
Shtoje në shportë

Calmovix Pastilles

Karamele me propolis dhe likuirizia, për fytin Kuti x 25 g
665.00 L
Shtoje në shportë

Medigola Bambini

Spraj për fytin me propolis dhe trëndafil të egër për fëmijë Flakon x 30 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Medigola Adulti Spray

Spraj për fytin me propolis dhe trëndafil të egër Flakon x 30 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Propomint Spray Kids

Spraj për fytin për fëmijë Flakon x 30 ml
858.00 L
Shtoje në shportë

Propolink Oral Spray

Spraj oral për fytin me propolis, mjaltë dhe vitaminë C Flakon x 30 ml
828.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Sanagol Junior Spray Orale

Spraj analkoolik për fytin për fëmijë Flakon x 20 ml
780.00 L 663.00 L -15%
Shtoje në shportë

Munatoril Spray Gola

Spraj qetësues dhe mbrojtës për fytin Flakon x 30 ml
990.00 L
Shtoje në shportë

Propomint Spray

Spraj për fytin me propolis Flakon x 30 ml
850.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Sanagol Spray Orale Forte Erbe Balsamiche

Spraj për fytin për të rritur Flakon x 20 ml
780.00 L 663.00 L -15%
Shtoje në shportë

Golapiol Plus Pastilles

Karamele për fytin me propolis, qumësht dhe mjaltë Kuti x 24 karamele
460.00 L
Shtoje në shportë

Golapiol Adulti Spray

Spraj për fytin me propolis Flakon x 15 ml
460.00 L
Shtoje në shportë

Golapiol Junior Spray

Spraj per fytin me propolis dhe shije luleshtrydhe Flakon x 15 ml
630.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping