info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 21 results

Ofertë!
-15%

Buona Peginpol Polvere

Pluhur për suspension oral me efekt laksativ. Për fëmijë dhe të rritur. 100 gr
2,194.00 L 1,864.90 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona Difesa Baby Gocce

Suplement ushqimor i cili forcon sistemin imunitar dhe ndihmon në zhvillimin normal të kockave. Për bebe dhe fëmijë. 20 ml
3,500.00 L 2,975.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona Difesa

Suplement ushqimor me echinancea që forcon sistemin imunitar, për fëmijë mbi 2 vjeç. 14 flakonë
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona Milledi Softgel

Suplement ushqimor me vitaminë D, i përshtatshëm për fëmijë. 30 kapsula
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona Peginpol Bustine

Suplement ushqimor me efekt laksativ për fëmijë Kuti x 20 bustina
2,194.00 L 1,864.90 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona Nebianax 3%

Pika për zhbllokimin e hundëve me solucion hipertonik 20 flakone x 5 ml
1,248.00 L 1,060.80 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona Nebianax 3% Nasal Spray

Spraj nazal me solucion hipertonik 3% 100 ml
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona BB Milk 0-12 months

Qumësht formulë për fëmijë nga 0-12 mujash 800 g
3,253.00 L 2,765.05 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona BB Milk AR

Qumësht formulë për fëmijë që kanë probleme me refluksin gastro-ezofageal 400 g
2,235.00 L 1,899.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona BB Milk 1-3 years

Qumësht formulë për fëmijë nga 1-3 vjeç 750 g
3,253.00 L 2,765.05 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona Simbiosistem Buste

Suplement ushqimor me probiotikë dhe inulinë, për një florë intestinale normale Paketim x 20 bustina
1,513.00 L 1,286.05 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona Respiro Sciroppo

Shurup me ekstrakte bimore për trajtimin e kollës së kombinuar tek fëmijët 140 ml
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona Buonavit Baby

Multivitaminë me pika për bebe 20 ml
1,350.00 L 1,147.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona Energia Oro

Suplement ushqimor që pakëson lodhjen, shton oreksin dhe energjinë e fëmijëve tuaj Paketim x 10 flakone
1,591.00 L 1,352.35 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona Ferrodue Gocce

Suplement ushqimor që korrigjon defiçencat e hekurit në organizëm 15 ml
1,580.00 L 1,343.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona Difesa Spray

Spraj që qetëson dhimbjet e fytit tek fëmijët 15 ml
1,123.00 L 954.55 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona Simbiosistem Gocce

Suplement ushqimor me probiotikë për një florë intestinale normale 10 ml
1,700.00 L 1,445.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona Difesa Sciroppo

Shurup me propolis dhe ekinacea për një sistem imunitar të fuqishëm 150 ml
1,576.00 L 1,339.60 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona Buonavit D3 Drops

Vitaminë D3 me pika për fëmijë. (12ml)
1,700.00 L 1,445.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Buona Buonavit D3K Drops

Vitaminë D3 dhe vitaminë K për fëmijë 12ml
1,700.00 L 1,445.00 L -15%
Shtoje në shportë