info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Jowaé

Showing 1–20 of 35 results

Ofertë!
-15%

Jowae Micellar Cleansing Water

Ujë mishelar me veti pastruese për fytyrë normale në të thatë. I përshtatshëm edhe lër lëkurë sensitive. 400 ml
1,680.00 L 1,428.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Purifying Astringent Lotion

Locion pastrues ii cili largon papastërtitë dhe zvogëlon poret. I përshtatshëm për lëkurë të kombinuar në të yndyrshme, madje edhe për lëkurë të ndjeshme. 200 ml
1,570.00 L 1,334.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Youth Concentrate Detox & Radiance Night

Serum i cili zbeh zonat e hiperpigmentuara. I përshtatshëm për çdo lloj lëkure. 30 ml
3,770.00 L 3,204.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Moisturizing Overnight Recovery Cream-Mask

Maskë rigjeneruese dhe hidratuese për rikuperim gjatë natës, e përshtatshme për çdo lëkurë. 40 ml
2,330.00 L 1,980.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Anti-Blemish SOS Gel

Xhel kundër akneve, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 10 ml
1,170.00 L 994.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Oil-in-Gel Cleanser

Pastrues vajor për fytyrën dhe sytë, i përshtatshëm për çdo lloj lëkure. 100 ml
1,670.00 L 1,419.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Balancing Mattifying Fluid

Fluid hidratues me efekt mat, i përshtatshëm për lëkurë mikse në të yndyrshme. 40 ml
1,680.00 L 1,428.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Oxygenating Exfoliating Cream Face

Scrub oksigjenues në formë kremi për të gjitha llojet e lëkurës. 75 ml
1,750.00 L 1,487.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Moisturizing Rich Cream

Krem hidratues për lëkurë të thatë. I përshtatshëm edhe për lëkurë sensitive. 40 ml
1,930.00 L 1,640.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Clarifying Mineral Mask

Maskë me minerale zbardhuese e përshtatshme për çdo lloj lëkure. 50 ml
2,070.00 L 1,759.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Vitamin-Rich Energizing Moisturizing Eye Gel

Xhel për sytë me efekt hidratues, i përshtatshëm për çdo lëkurë. 15 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Micellar Foaming Cleanser

Shkumë pastruese e përshtatshme për çdo lloj lëkure. E përshtatshme edhe për lëkurë sensitive. 150 ml
1,610.00 L 1,368.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Les Essentiels Hydratation

Set me veprim pastrues dhe hidratues për lëkurë normale dhe mikse. Cmim promocional. 150 ml, 40 ml
2,750.00 L 2,337.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Jowaé Moisturizing Kit

Set me veprim hidratues për lëkurë normale/mikse. Cmim promocional. 40 ml, 50 ml
3,620.00 L 2,172.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Anti-Wrinkle Kit

Set me veprim hidratues dhe anti-rrudhë për sytë dhe lëkurë normale/mikse. Cmim promocional. 40 ml, 15 ml
3,250.00 L 2,762.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowaé Gel Vitaminé Hydratant Energisant

Përkujdesje hidratuese 24 orëshe në trajtë xheli. Përshtatur për lëkurë të ndjeshme. 40 ml
2,360.00 L 2,006.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowaé Huile Sèche Nourrissante

Vaj i thatë ushqyes për trupin dhe flokët. 100 ml
2,070.00 L 1,759.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowaé Masque D’eau Repulpant

Maskë hidratuese e përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurës. 50 ml
1,680.00 L 1,428.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowaé Sérum Yeux Lissant Anti-Rides

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë për zonën rreth syve 15 ml
2,730.00 L 2,320.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowaé Crème Riche Lissante Anti-Rides

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë për lëkurë të thatë 40 ml
3,250.00 L 2,762.50 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare