info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Jowaé

Showing all 20 results

Ofertë!
-10%

Jowae Les Essentiels Hydratation

Set me veprim pastrues dhe hidratues për lëkurë normale dhe mikse. Cmim promocional. 150 ml, 40 ml
2,750.00 L 2,475.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Gel Vitaminé Hydratant Energisant

Përkujdesje hidratuese 24 orëshe në trajtë xheli. Përshtatur për lëkurë të ndjeshme. 40 ml
2,360.00 L 2,124.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Huile Sèche Nourrissante

Vaj i thatë ushqyes për trupin dhe flokët. 100 ml
2,070.00 L 1,863.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Masque D’eau Repulpant

Maskë hidratuese e përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurës. 50 ml
1,680.00 L 1,512.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Sérum Yeux Lissant Anti-Rides

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë për zonën rreth syve 15 ml
2,730.00 L 2,457.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Crème Riche Lissante Anti-Rides

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë për lëkurë të thatë 40 ml
3,250.00 L 2,925.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Baume Nourrissant Apaisant

Përkujdesje hidratuese intensive për trupin, formuluar për lëkurë të thatë. 200 ml
2,070.00 L 1,863.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Crème Très Riche Nourrissante

Krem ushqyes formuluar specifikisht për lëkurë shumë të thatë. 40 ml
1,930.00 L 1,737.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Crème Hydratante Teintée Claire

Përkujdesje hidratuese e pasur me pigment natyral. 30 ml
1,940.00 L 1,746.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Concentré Jeunesse Anti-Taches

Serum me efekt anti-rrudhë dhe trajtues kundër njollave të errëta. 30 ml
3,770.00 L 3,393.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Crème Légère Hydratante

Përkujdesje hidratuese me veti antioksiduese, formuluar për lëkurë normale dhe mikse. 40 ml
1,940.00 L 1,746.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Lait Démaquillant Apaisant

Qumësht pastrues për fytyrën dhe sytë, formuluar për lëkurë normale dhe të thatë. 200 ml
1,550.00 L 1,395.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Lait Hydratant Revitalisant

Qumësht hidratues për trupin, për lëkurë normale dhe të thatë. 400 ml
2,010.00 L 1,809.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Baume Lèvres Nourrissant

Përkujdesje ushqyese dhe zbutëse, formuluar specifikisht për buzët. 4 g
510.00 L 459.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Eau de Soin Hydratante

Ujë hidratues i pasur me antioksidantë. 200 ml
1,160.00 L 1,044.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Masque Argile Purifiant

Maskë pastruese e formuluar me argjilë, specifike për lëkurën mikse dhe të yndyrshme. 50 ml
1,680.00 L 1,512.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Crème Hydratante Mains & Ongles

Krem hidratues për duart dhe thonjtë. 50 ml
765.00 L 688.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Crème Nourrissante Mains & Ongles

Krem ushqyes për duart dhe thonjtë. 50 ml
765.00 L 688.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Baume Hydratant Protecteur

Balsam mbrojtës dhe ushqyes për trupin dhe fytyrën, për të rritur dhe fëmijë nga mosha 3 vjeç. 125 ml
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowaé Baume Réparateur Apaisant

Balsam ushqyes dhe riparues për trupin dhe fytyrën, për të rritur dhe fëmijë nga mosha 3 vjeç. 40 ml
1,030.00 L 927.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare