info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 9 results

Ofertë!
-20%

Klorane Cold Wax Small Strips for Face and Sensitive Areas

Strisha me dyllë për depilimin e fytyrës dhe zonave sensitive 6 strisha
1,302.00 L 1,041.60 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Cold Wax Strips with Sweet Almonds for legs

Strisha me dyllë për depilimin e këmbëve 6 strisha
1,449.60 L 1,159.68 L -20%
Shtoje në shportë

Lycia Crema Decolorante Viso Perfect Touch

Krem dekolorues për fytyrën. 8 bustina
480.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Hair Removal Cream Perfect Touch Face

Krem depilues për fytyrën. 50 ml
360.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Hair Removal Cream Velvet Touch

Krem depilues për këmbët dhe krahët 150 ml
490.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Strisce Depilatorie Braccia e Gambe Delicate Touch

Strisha depiluese me dyll për këmbët dhe krahët, të përshtatshme ër lëkurë sensitive. 20 strisha
530.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Strisce Depilatorie Braccia e Gambe Perfect Touch

Strisha depiluese me dyll të përshtatshme për këmbët dhe krahët. Për lëkurë normale. 20 strisha
530.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Strisce Depilatorie Viso Natural Touch

Strisha depiluese me dyll për fytyrën, të përshtatshme për çdo lloj lëkure. 20 strisha
350.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Strisce Depilatorie Viso Perfect Touch

Strisha depiluese me dyll për fytyrën, të përshtatshme për lëkurë normale. 20 strisha
350.00 L
Shtoje në shportë