info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Webber Naturals

Showing all 14 results

Ofertë!
-10%

Webber Naturals Calcium Magnesium Zinc

Suplement ushqimor që ndihmon në zhvillimin dhe forcimin e kockave Paketim x 60 kapsula
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Zinc Citrate 50 mg

Suplement ushqimor me citrat zinku, kripë tepër e absorbueshme e zinkut Paketim x 180 tableta
2,180.00 L 1,962.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Magnesium Citrate 150 mg

Suplement ushqimor me citrat magnezi për mirëqënien e përgjithshme Paketim x 60 kapsula
1,250.00 L 1,125.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals MSM

Suplement ushqimor për kockat dhe artikulacionet Paketim x 160 tableta
2,210.00 L 1,989.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Vitamin B12 1000 mcg

Suplement ushqimor i vitaminës B12 Paketim x 80 tableta sublinguale
1,650.00 L 1,485.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Omega-3 with D3

Suplement ushqimor me omega-3 dhe vitaminë D3 Paketim x 50 kapsula
2,790.00 L 2,511.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Omega 3-6-9

Suplement ushqimor me omega 3-6-9 për mirëqënien e përgjithshme
3,500.00 L 3,150.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Vitamin D3 1000 UI

Suplement ushqimor i vitaminës D3 Paketim x 180 kapsula
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Glucosamine Chondroitine 500/440 mg

Suplement ushqimor që forcon kockat dhe artikulacionet Paketim x 144 kapsula
3,500.00 L 3,150.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals L-Lysine 1000 mg

Suplement ushqimor që përmban aminoacidin lizinë, i nevojshëm për mirëqënien e përgjithshme Paketim x 60 tableta
2,500.00 L 2,250.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Melatonin 5 mg Easy Dissolve

Suplement ushqimor që rregullon ciklin e gjumit dhe përmirëson cilësinë e tij Paketim x 60 tableta sublinguale
1,560.00 L 1,404.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Chewable Vitamin D3 1000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3, në formën e tabletave të përtypshme Paketim x 180 tableta të përtypshme
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Citrate de Magnesium powder

Suplement ushqimor me citrat magnezi, për kockat, muskujt dhe sistemin nervor 200 g
3,470.00 L 3,123.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Calcium Citrate 300 mg

Suplement ushqimor me citrat kalçiumi për kocka të forta Paketim x 120 tableta
2,500.00 L 2,250.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping