info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Webber Naturals

Showing all 11 results

Webber Naturals Calcium Magnesium Zinc

Suplement ushqimor që ndihmon në zhvillimin dhe forcimin e kockave Paketim x 60 kapsula
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Webber Naturals Zinc Citrate 50 mg

Suplement ushqimor me citrat zinku, kripë tepër e absorbueshme e zinkut Paketim x 180 tableta
2,180.00 L
Shtoje në shportë

Webber Naturals MSM

Suplement ushqimor për kockat dhe artikulacionet Paketim x 160 tableta
2,210.00 L
Shtoje në shportë

Webber Naturals Osteo Joint Ease

Suplement ushqimor që përkujdeset për kockat dhe artikulacionet tuaja Paketim x 80 kapsula
4,500.00 L
Shtoje në shportë

Webber Naturals Omega-3 900 mg

Suplement ushqimor me omega-3 Paketim x 80 kapsula
2,900.00 L
Shtoje në shportë

Webber Naturals Vitamin D3 1000 UI

Suplement ushqimor i vitaminës D3 Paketim x 180 kapsula
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Webber Naturals Glucosamine Chondroitine 500/440 mg

Suplement ushqimor që forcon kockat dhe artikulacionet Paketim x 144 kapsula
3,500.00 L
Shtoje në shportë

Webber Naturals L-Lysine 1000 mg

Suplement ushqimor që përmban aminoacidin lizinë, i nevojshëm për mirëqënien e përgjithshme Paketim x 60 tableta
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Webber Naturals Melatonin 5 mg Easy Dissolve

Suplement ushqimor që rregullon ciklin e gjumit dhe përmirëson cilësinë e tij Paketim x 60 tableta sublinguale
1,560.00 L
Shtoje në shportë

Webber Naturals Citrate de Magnesium powder

Suplement ushqimor me citrat magnezi, për kockat, muskujt dhe sistemin nervor 200 g
3,470.00 L
Shtoje në shportë

Webber Naturals Calcium Citrate 300 mg

Suplement ushqimor me citrat kalçiumi për kocka të forta Paketim x 120 tableta
2,500.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare