info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–48 of 62 results

Holle Baby Water

Ujë mineral natyral për bebe & fëmijë 500 ml
200.00 L
Shtoje në shportë

Holle Bio Organic Fennel Frog

Pure me mollë, dardhë dhe finok, për fëmijë nga 6 muaj 100 g
250.00 L
Shtoje në shportë

Holle Bio Organic Carrot Cat

Pure me karrota, mango, banane dhe dardhë për fëmijë mbi 6 muaj 100 g
250.00 L
Shtoje në shportë

Holle Bio Organic Red Bee Pouch Apple with Strawberries 8m+ Demeter

Pure me mollë dhe luleshtrydhe për fëmijë mbi 8 muaj.
250.00 L
Shtoje në shportë

Holle Bio Organic Panda Peach Pouch Peach, Apricot, Banana with Spelt 8m+ Demeter

Pure me dardhë, kajsi, banane dhe grurë për fëmijë mbi 8 muaj.
250.00 L
Shtoje në shportë

Holle Bio Organic Veggie Bunny Pouch, Carrot & Sweet Potato with Peas 6m+ Demeter

Pure me karrota, patate të ëmbël dhe bizele për fëmijë mbi 6 muaj 100 g.
250.00 L
Shtoje në shportë

Holle Bio Organic Power Parrot Pouch Pear and Apple with Spinach 6m+ Demeter

Pure me mollë, dardhë dhe finok për fëmijë mbi 6 muaj. 100 g.
250.00 L
Shtoje në shportë

Holle Bio Organic Crunchy Snack Millet Mango

Patatina me mel dhe mango për fëmijë mbi 8 muaj. 25g.
260.00 L
Shtoje në shportë

Holle Birchermuesli with Fruits Demeter

Pure me drithëra dhe fruta për fëmijë mbi 8 muaj. 220 g.
250.00 L
Shtoje në shportë

Holle Organic Milk Cereal with Millet

Drithëra me qumësht dhe me mel për fëmijë mbi 4 muaj. 250g.
650.00 L
Shtoje në shportë

Holle Mais and Tapioca

Drithëra me misër dhe tapioka për fëmijë mbi 4 muaj. 250g.
750.00 L
Shtoje në shportë

Holle Organic Millet Porridge

Drithëra me mel, për fëmijë mbi 4 muajsh. 250g.
650.00 L
Shtoje në shportë

Holle Patatoes, Peas and Zucchini 6m+ Demeter

Pure me patate, bizele dhe kungulleshka, për fëmijë mbi 6 muaj. 190g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Bio Organic Pear Pony Pouch Pear, Peach and Raspberries with Spelt 8m+ Demeter

Pure me dardhë, pjeshkë, mjedër dhe grurë, për fëmijë mbi 8 muaj.
250.00 L
Shtoje në shportë

Holle Bio Organic Berry Puppy Pouch Apple and Peach with Fruits of the Forest 8m+ Demeter

Pure me mollë, pjeshkë dhe fruta pylli, për fëmijë mbi 8 muaj. 100g .
250.00 L
Shtoje në shportë

Holle Minis Fruits Bar Banana-Orange 12m+

Copëza frutash për fëmijë mbi 1 vjeç.
650.00 L
Shtoje në shportë

Holle Organic Oats Porridge 6m+ Demeter

Drithëra me tërshërë për fëmijë mbi 6 muaj. 250g.
600.00 L
Shtoje në shportë

Holle Chicken 4m+ Demeter

Pure me pulë për fëmijë mbi 4 muaj. 125g.
350.00 L
Shtoje në shportë

Holle Spaghetti Bolognese 8m+ Demeter

Pure me makarona për fëmijë mbi 10 muaj. 220g.
250.00 L
Shtoje në shportë

Holle Mixed Vegetables with Rice 8m+ Demeter

Pure me perime dhe oriz për fëmijë mbi 8 muaj. 220g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Biscuits Aux Fruits

Biskota me shije frutash (mollë dhe dardhë) për fëmijë mbi 10 muaj.
550.00 L
Shtoje në shportë

Holle Baby Spoon 4m+

Lugë Holle për fëmijë mbi 4 muaj.
450.00 L
Përzgjidhni mundësi

Holle Apple with Fruits of the Forest 8m+ Demeter

Pure me mollë dhe fruta pylli, për fëmijë mbi 8 muaj. 220g.
250.00 L
Shtoje në shportë

Holle Apple, Banana with Apricot 6m+ Demeter

Pure me mollë, banane dhe kajsi për fëmijë mbi 6 muaj. 190g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Pear with Spelt Flakes 6m+ Demeter

Pure me dardhë dhe grurë për fëmijë mbi 6 muaj. 190g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Banana with Semolina 6m+

Pure me banane dhe grurë për fëmijë mbi 6 muaj. 190g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Apple and Plum 6m+ Demeter

Pure me mollë dhe kumbull për fëmijë mbi 6 muaj. 190g .
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Apple and Pear 4m+ Demeter

Pure me mollë dhe dardhë, për fëmijë mbi 4 muaj. 190g .
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Apple and Bilberry 4m+ Demeter

Pure me mollë dhe boronicë, për fëmijë mbi 4 muaj. 190g .
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Apple and Peach 4m+ Demeter

Pure me mollë dhe pjeshkë për fëmijë mbi 4 muaj. 190g .
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Pear 100% 4m+ Demeter

Pure me dardhë për fëmijë mbi 4 muaj. 125g.
200.00 L
Shtoje në shportë

Holle Apple 100% 4m+ Demeter

Pure me mollë për fëmijë mbi 4 muaj. 125g .
200.00 L
Shtoje në shportë

Holle Beaf 4m+ Demeter

Pure me mish viçi për fëmijë mbi 4 muaj. 125g.
350.00 L
Shtoje në shportë

Holle Broccoli with Rice 4m+

Pure me oriz dhe brokoli për fëmijë mbi 6 muaj. 190g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Zucchini, Pumpkin and Potatoes 6m+ Demeter

Pure me kungull, patate dhe kungulleshka për fëmijë mbi 6 muaj.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Mixed Vegetables 6m+ Demeter

Pure me përzjerje perimesh për fëmijë mbi 6 muaj. 190g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Pumpkin with Rice 4m+ Demeter

Pure me kungull dhe oriz për fëmijë mbi 4 muaj. 190 g.
300.00 L
Shtoje në shportë

Holle Pumpkin with Chicken 4m+ Demeter

Pure me kungull dhe mish pule, për fëmijë mbi 4 muaj. 190g .
350.00 L
Shtoje në shportë

Holle Carrots, Patatoes and Beef 4m+ Demeter

Pure me karrota, patate dhe biftek viçi, për fëmijë mbi 4 muaj. 190g.
350.00 L
Shtoje në shportë

Holle Carrottes 4m+ Demeter

Pure me karrota për fëmijë mbi 4 muaj 125g
200.00 L
Shtoje në shportë

Holle Organic Baby Weaning Oil 4m+ Demeter

Vaj bimor organik që mund të shtohet në ushqimet e fëmijëve mbi 4 muaj. 250 ml.
950.00 L
Shtoje në shportë

Holle Organic Tea for Babies

Caj Organik Holle për bebe. 30g .
550.00 L
Shtoje në shportë

Holle Organic Nursing Tea

Caj organik Holle për nënat. 30g.
550.00 L
Shtoje në shportë

Holle Organic Baby Mini Rusks 8m+ Demeter

Mini-feta buke të thekura organike, për fëmijë mbi 8 muaj.
550.00 L
Shtoje në shportë

Holle Organic Spelt Biscuits 8m+ Demeter

Biskota gruri organike për fëmijë mbi 8 muaj. 150g.
550.00 L
Shtoje në shportë

Holle Organic Spelt Baby Rusks 6m+ Demeter

Feta buke të thekura për fëmijë mbi 6 muaj. 200g.
600.00 L
Shtoje në shportë

Holle Organic Junior Muesli Multigrain with Fruit 10m+ Demeter

Drithëra organike me fruta për fëmijë mbi 10muaj. 250g .
650.00 L
Shtoje në shportë

Holle Organic Junior Muesli Multigrain with Cornflakes 10m+ Demeter

Drithëra për fëmijë mbi 10 muaj. 250g .
650.00 L
Shtoje në shportë