info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 16 results

PromoPharma Lichensed Gola Spray

Spraj për fytin me likene (myshqe) Flakon x 30 ml
1,250.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma Promolase 1000 Plus

Suplement ushqimor që rikthen balancën elektrolitike Kuti x 30 bustina
3,120.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma Botanical Mix Olio di Fegato di Merluzzo

Suplement ushqimor me omega-3 me origjinë nga mëlçia e merlucit Paketim x 60 kapsula
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma BotanicalMix Vitadi 2000 UI

Suplement ushqimor me vitaminë D Paketim x 60 tableta
1,430.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma BotanicalMix Ferro Complex

Suplement ushqimor me bisglicinat hekuri Paketim x 30 kapsula
2,350.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma Bisk8

Biskotë me përmbajtje të lartë proteinike 60 g
455.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma E’ Zucchero Addolcente

ëmbëlsues me bazë stevioli Paketim x 50 bustina
780.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma Lichensed Sciroppo Bimbi

Shurup që zbut kollën dhe mbron rrugët e frymëmarrjes nga agjentët e jashtëm dëmtues 200 ml
1,350.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma Lichensed Sciroppo Bimbi Stick

Shurup që zbut kollën dhe mbron rrugët e frymëmarrjes nga agjentët e jashtëm dëmtues 15 bustina x 2.5 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma Lichensed Nasal Spray

Spraj për pastrimin e kavitetin nazal 15 ml
1,170.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Dimagra Protein Cocoa Flavour

Suplement ushqimor që nxit metabolizmin dhe rrit masën muskulare Paketim x 10 bustina
3,400.00 L 3,060.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Promo Pharma Dimagra Protein Red Fruit

Suplement ushqimor që nxit metabolizmin dhe rrit masën muskulare Paketim x 10 bustina
3,400.00 L 3,060.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Promo Pharma Dimagra Xalifom Sachets

Suplement ushqimor me elektrolite që pakëson lodhjen dhe kontribuon në mirë-funksionimin e muskujve Paketim x 20 bustina
2,900.00 L 2,610.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Promo Pharma Dimagra Dren

Shtesë dietike me ekstrakte bimore dhe minerale që favorizojnë largimin e lëngjeve 20 bustina x 15 ml
2,800.00 L 2,520.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Promo Pharma Dimagra Cioccolato Protein 40%

Çokollatë me përmbajtje të lartë proteinike 40% 45 g
350.00 L 315.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Promo Pharma Dimagra Cioccolato Protein 33%

Çokollatë me përmbajtje të lartë proteinike 33% 50 g
350.00 L 315.00 L -10%
Shtoje në shportë