info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 65 results

Ofertë!
-30%

Dermedic Melumin Anti-ageing Depigmentation Serum

Serum depigmentues që uniformizon tonin e lëkurës 30 ml
4,500.00 L 3,150.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Oilage Anti-ageing Set

Set promocional Dermedic që plotëson nevojat e një lëkure mature Blini kremin e ditës Oilage 50 ml dhe përfitoni falas kremin e syve 7 ml dhe vajin larës 25 ml
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Hydrain3 Hialuro Night Cream

3,500.00 L 2,450.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Dermedic Baby Summer Set

Kombino xhelin larës Dermedic Baby me pelenat il Costumino, për pushime sa më të rehatshme
3,770.00 L 2,600.00 L -31%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!

Dermedic Normacne Set Special Price

Blini xhelin larës për lëkurë akneike Normacne dhe përfitoni falas tonikun Normacne 200 ml, 200 ml
3,800.00 L 2,000.00 L -47%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Dermedic Hydrain Promotional Price 3

Blini serumin hidratues Dermedic dhe përfitoni falas xhel-kremin hidratues 30 ml, 50 ml
8,550.00 L 4,800.00 L -43%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Dermedic Hydrain Promotional Price 2

Blini serumin hidratues Dermedic dhe përfitoni falas kremin hidratues të ditës 30 ml, 50 ml
8,500.00 L 4,800.00 L -43%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Dermedic Hydrain Promotional Price 1

Blini serumin hidratues Dermedic dhe përfitoni falas kremin hidratues të natës 30 ml, 50 ml
8,300.00 L 4,800.00 L -42%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Cicatopy Deep Nourishment Body Cream

Krem hidratues për trupin, ii përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe atopike. Mund të përdoret në rast ekzeme, psoriaze dhe kruajtjeje. Ipërshtatshëm për kujdesin e lëkurës së duarve dhe këmbëve, si dhe bërrylat, kaviljet dhe gjunjtë. 225 ml
1,850.00 L 1,295.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Hydrain 3 Hialuro Deeply Moisturizing Cream SPF 15

Përkujdesje hidratuese me SPF 15, e përshtatshme për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe të dehidratuar. 50 ml
3,700.00 L 2,590.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Dermedic Sunbrella Colling After-Sun Lotion

Qumësht trupi pas ekspozimit në diell. 200 g
2,624.00 L 1,312.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Dermedic Sunbrella Sun Protection Spray SPF 50+

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës për trupin. I përshtatshëm për të rritur. 150 ml
3,456.00 L 1,728.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Dermedic Sunbrella Sun Protection SPF 50 + Cream (dry and normal skin)

Krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor, formuluar specifikisht për lëkurë normale dhe të thatë.
3,354.00 L 1,677.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Dermedic Sunbrella Sun Protection SPF 50 + Cream (skin with vascular problems)

Krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor, formuluar specifikisht për lëkurë me rosacea. 50 ml
3,499.00 L 1,749.50 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Dermedic Sunbrella Sun Protection SPF 50 + Cream (oily and mixed skin)

Krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor, formuluar specifikisht për lëkurë mikse dhe e yndyrshme .
3,350.00 L 1,675.00 L -50%
Shtoje në shportë

Dermedic Antipersp R Roll-On

Deodorant roll-on kundër djersitjes i cili rekomandohet për higjienën e përditshme të lëkurës. 1 + 1 FALAS  60 ml+60 ml
990.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Capilarte Sebu-Balance Shampoo

Shampo trajtuese për flokë të yndyrshëm me tendencë rënie. 300 ml
2,490.00 L 1,743.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Cicatopy Eczema Prone Skin Cream To Foam Hand Cleanser 300 ml

Sapun për duart, i cili mbron barrierën hidrlipidike të lëkurës. I përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë dhe atopike, gjithashtu me simptoma të psoriasis. 300 ml
1,500.00 L 1,050.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Linum Emollient Plus egzema Regenerating Hand Cream

Krem ushqyes dhe rigjenerues i lëkurës së duarve, i përshtatshëm për lëkurë të thatë, shume të thatë dhe atopike. 100 ml
1,200.00 L 840.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Linum Emollient Plus egzema Soothing Moisturizing Cream

Krem hidratues dhe zbutës për fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të thatë, shume të thatë dhe atopike. 50 ml
1,850.00 L 1,295.00 L -30%
Shtoje në shportë