info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Qumësht 0 - 6 muaj

Showing 1–20 of 25 results

Physiolac Infant Formula 1

Qumësht formulë për foshnje 0-6 muaj 400 g
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Laboratoire Modilac Expert RIZ 1

Qumësht formulë për foshnje 0-6 muaj, me intolerancë ndaj laktozës dhe proteinave të qumështit të lopës 800 g
5,500.00 L
Shtoje në shportë

Laboratoire Modilac Expert Prema

Qumësht formule për foshnje premature ose që kanë lindur nën peshë 400 g
2,100.00 L
Shtoje në shportë

Laboratoire Modilac Expert AR 1

Qumësht formulë kundër refluksit, për foshnje mbi 6 muaj 800 g
4,300.00 L
Shtoje në shportë

Laboratoire Modilac Doucea 1

Qumësht formulë për foshnje 0-6 m
1,950.00 L3,600.00 L
Përzgjidhni mundësi

Jotis Sanilac 1

Qumësht formulë për foshnje 0-6 m 400 g
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Humana Qumësht formulë për foshnje të sapolindura

Qumësht formulë për foshnje të sapolindura
980.00 L2,660.00 L
Përzgjidhni mundësi

Plasmon Qumësht Nutri Uno 1

Qumësht formulë për fëmijë nga 0-6 muajsh
1,550.00 L2,750.00 L
Përzgjidhni mundësi

Plasmon Zero

Qumësht i lëngshëm duke nisur nga dita e parë e lindjes, për fëmijë prematurë ose nënpeshë. 500 ml
625.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Nutricia Aptamil Organic 1 Bio

Qumësht formulë ORGANIK për fëmijë 0-6 muaj 800 g
3,110.00 L 2,799.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Milumil 1 Qumësht Formulë 0-6m

Qumësht formulë për fëmijë 0-6 muaj 800 g
1,630.00 L 1,467.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Nutricia Aptamil First Instant milk ready to feed 1

Qumësht formulë i lëngshëm për bebe, i përshtatshëm që nga lindja 200 ml
290.00 L 261.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Holle PRE Organic Formula

Qumësht lope pa maltodekstrinë 400 g
2,100.00 L 1,995.00 L -5%
Shtoje në shportë

Ordesa Blemil Plus Optimum Protech Leche para Lactantes 1

Qumësht formulë për fëmijë nga 0 deri në 6 muajsh 800 g
3,100.00 L
Shtoje në shportë

Ordesa Blemil Plus Elemental desde el primer dia

Qumësht formulë për fëmijë me alergji nga proteinat e qumështit të lopës 400 g
2,630.00 L
Shtoje në shportë

Ordesa Blemil Plus Prematuros desde el 1 dia

Qumësht formulë për fëmijë prematurë dhe fëmijë të lindur nënpeshë 400 g
2,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona BB Milk 0-12 months

Qumësht formulë për fëmijë nga 0-12 mujash 750 g
3,250.00 L 2,925.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil AR 1

Qumësht formulë për bebe deri në 6 muajsh që kanë probleme me refluksin 400 g
1,750.00 L 1,575.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Hipp Organic 1 milk 0 -6 m

Qumësht formulë për bebe 0-6 muajsh
1,045.00 L1,995.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-5%

Hipp Combiotic Milk 1

Qumësht formulë për bebe 0-6 muajsh me probiotikë 300 g
1,150.00 L 1,092.50 L -5%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping