info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 51 results

Ofertë!
-20%

Filorga Sleep & Peel 4.5

Krem nate me veprim të lehtë peeling 40 ml
5,780.00 L 4,624.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Hydra-AOX Intensive Antioxidant Serum

Serum antioksidant për një pamje rinore 30 ml
6,700.00 L 5,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga NCEF-Shot

Serum anti-rrudhë, që shton shkëlqimin e lëkurës tuaj 15 ml
8,400.00 L 6,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Time-Filler Intensive Wrinkle Multi-Correction Serum

Serum korrigjues për rrudhat 30 ml
7,900.00 L 6,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Time-Filler Essence

Tonik zbutës dhe anti-age 150 ml
4,600.00 L 3,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga NCEF Universal Cream

Krem multi-funksional për përdorim të përditshëm 100 ml
4,000.00 L 3,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Hydra-Hyal Christmas Set

Set Filorga me veprim të thellë hidratues Blini serumin Hydra-Hyal 30 ml dhe përfitoni falas kremin Hydra-Hyal 15 ml
8,700.00 L 6,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Lift Set

Set promocional me efekt lifting. Blini Filorga Ultra-Lifting Face Cream 50 ml dhe përfitoni falas Filorga Night Cream with lifting effect 15 ml dhe Filorga Lifting Serum 7 ml
10,000.00 L 8,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Hydra-Hyal Basic Set

Set Filorga Hydra-Hyal për përkujdesjen e përditshme të lëkurës Blini serumin Hydra-Hyal 30 ml dhe përfitoni falas kremin Hydra-Hyal 15 ml dhe solucionin micelar 50 ml
8,200.00 L 6,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Time-Filler Christmas Set

Set promocional që vepron kundër çdo tip rrudhe Blini kremin Time-Filler 5XP 50 ml dhe përfitoni falas serumin anti-rrudhë Time-Filler 7 ml, kremin e syve Time-Filler 4 ml dhe një qiri aromatik
9,500.00 L 7,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Hydra-Hyal Hydrating Plumping Cream

Krem hidratues i formuluar me acid hialuronik të pastër. 50 ml
7,000.00 L 5,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Hydra-Hyal Hydrating Plumping Water-Cream

Xhel-krem hidratues për fytyrën, me acid hialuronik 50 ml
6,700.00 L 5,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Oxygen Glow CC Cream SPF 30

Krem hidratues që nxit oksigjenimin e lëkurës dhe njëtrajtëson teksturën. SPF 30. Pigment universal. 40 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Time-filler 5XP Gel-Cream

Xhel-krem hidratues me efekt anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën. 50 ml
7,500.00 L 6,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Skin-Unify Intensive Illuminating Serum

Serum hidratues dhe njëtrajtësues i cili ndihmon në njëtrajtësimin e lëkurës dhe reduktimin e njollave të errëta. 30 ml
8,570.00 L 6,856.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Time-filler 5XP Cream

Krem hidratues me efekt anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën. 50 ml
7,500.00 L 6,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Skin-Unify Radiance Illuminating Perfecting Fluid

Fluid hidratues dhe trajtues i cili ndihmon në njëtrajtësimin e lëkurës dhe reduktimin e njollave të errëta. 50 ml
5,100.00 L 4,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Lift-Structure Radiance Tinted Ultra-Lifting Fluid

Fluid me pigment të lehtë dhe efekt anti-rrudhë. 50 ml
11,400.00 L 9,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Age-Purify Double-Correction Fluid

Fluid me efekt korrigjues kundër rrudhave dhe imperfeksioneve. 50 ml
7,900.00 L 6,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga NCEF-Reverse Multi-correction Fluid

Formulim që pakëson dukshëm rrudhat dhe përmirëson cilësinë e lëkurës 50 ml
9,850.00 L 7,880.00 L -20%
Shtoje në shportë