info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Filorga

Filorga njihet si kompania që ka kthyer bukurinë në shkencë! Lider botëror në mjekësinë kundër rrudhave. Markë franceze me mbi 40 vjet eksperiencë.

Showing 1–20 of 40 results

Filorga Flash Nude Fluid

Fondotintë fluide jo komedogjenike, e pranishme në 3 nuanca 30 ml
6,200.00 L
Përzgjidhni mundësi

Filorga NCEF-Reverse Multi-correction Fluid

Formulim që pakëson dukshëm rrudhat dhe përmirëson cilësinë e lëkurës 50 ml
9,170.00 L
Shtoje në shportë

Filorga NCEF-Reverse Multi-correction Cream

Formulim që pakëson dukshëm rrudhat dhe përmirëson cilësinë e lëkurës
12,140.00 L
Përzgjidhni mundësi

Filorga NCEF-Reverse Multi-correction Serum

Serum që pakëson dukshëm rrudhat, përmirëson cilësinë e lëkurës dhe i jep asaj pamje më rinore 30 ml
9,170.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Oxygen-Peel Lotion

Locion me veprim peeling për një lëkurë të re, me shkëlqim dhe pa rrudha 150 ml
4,920.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Global-Repair Restorative Anti-ageing Cream

Krem me veti rigjeneruese dhe anti-rrudhë 50 ml
14,330.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Global-Repair Intensive

Serum rigjenerues dhe anti-rrudhë 30 ml
14,330.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Global-Repair Essence

Locion riparues dhe anti-rrudhë 150 ml
10,070.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Global-Repair Eyes & Lips

Krem anti-rrudhë për zonën rreth buzëve dhe syve 15 ml
13,160.00 L
Shtoje në shportë

Filorga NCTF-Reverse Supreme Multi-Correction Cream

Kremi i duhur për rigjenerim të lëkurës dhe pamje rinore 50 ml
12,140.00 L
Shtoje në shportë

Filorga NCEF-Reverse Multi-correction Night Mask

Maskë natë shumë-funksionale për një pamje rinore në zgjim 50 ml
7,230.00 L
Shtoje në shportë

Filorga NCEF-Reverse Multi-correction Eye Cream

Krem multi-funksional për zonën rreth syve 15 ml
11,620.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Oxygen-Glow Mask

Maskë e formuluar specifikisht për t'i ofruar shkëlqim lëkurës tuaj 75 ml
4,130.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Oxygen-Glow Eyes

Trajtim specifik për zonën delikate rreth syve 15 ml
3,875.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Time-Filler Mask

Maskë me veprim të thellë anti-rrudhë 14 ml
1,480.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Hydra-Filler Mask

Maska e duhur për një hidratim të thellë të lëkurës 14 ml
1,480.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Hydra-Hyal Concentrate

Serum me acid hialuronik 30 ml
6,200.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Lift-Mask

Maskë me veti anti-rrudhë 14 ml
1,720.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Pigment-Perfect Even Complexion Illuminating Serum

Serum që trajton njollat e errëta të lëkurës 30 ml
7,260.00 L
Shtoje në shportë

Filorga Optim-Eyes, Lashes & Brows

Formulim i dyfishtë për vetulla dhe qerpikë me volum 2 x 6.5 ml
6,150.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare