info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Antihemorroidalë

Showing all 14 results

Dermoxen Hemopran Protective Endorectal Gel

Krem për trajtimin e hemorroideve të jashtme dhe të brendshme Tub x 35 ml
1,350.00 L
Shtoje në shportë

Pharmanova Avaricon Hemor Cream

Krem për trajtimin e hemorroideve Tub x 20 ml
700.00 L
Shtoje në shportë

Phyto Garda Emoven H Cream

Krem për trajtimin e hemorroideve Tub x 30 ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë

Farma-Derma Proktis-M Unguentum

Krem për trajtimin e hemorroideve dhe rigjenerimin e mukozës rektale Tub x 30 g
1,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aboca NeoFitoroid Unguentum

Pomadë për trajtimin e hemorroideve Tub x 40 ml
1,600.00 L 1,440.00 L -10%
Shtoje në shportë

PromoPharma Procto3 Cream

Pomadë për trajtimin e hemorroideve Tub x 25 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Farma-derma Proktis-M Supposte

Supozitorë me efekt riparues dhe rigjenerues në zonën ano-rektale Kuti x 10 supozitorë
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Pharmamed Hemorekta Cream

Krem për trajtimin e simptomave të shkaktuara nga hemorroidet Tub x 20 g
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Mar-Farma Axol Procto Cream

Krem anti-hemorroidal Tub x 40 ml
1,900.00 L
Shtoje në shportë

Innventa Graminn

Supozitorë për trajtimin e prostatitit, hemorroideve dhe fisurave Kuti x 10 supozitorë
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Antihemorroidale suposta

Supozitorë me veprim anestezik dhe antiseptik, për mjekimin lokal të hemorroideve Kuti x 10 supozitorë
444.00 L
Shtoje në shportë

Antrolin Rectal Cream

Krem për trajtimin e hemorroideve (nifedipinë, lidokainë) 30 g
921.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë antihemorroidale (përdorim në shtatzëni)

Pomadë qetësuese e hemorroideve të jashtme për përdorim në shtatzëni 30 g
500.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pomadë antihemorroidale

Pomadë qetësuese e hemorroideve të jashtme 30 g
500.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare