info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 61 results

Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Anti-Imperfections Corrective Gel-Cream SPF50+

Xhel krem me SPF 50+ për lëkurë me parregullsi 50ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Baby Lotion SPF 50+

Locion mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për bebe me lëkurë të thatë me tendencë atopike 50ml
L2,400.00 L2,040.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Children Lotion SPF 50+

Qumësht mbrojtës nga rrezatimi diellor për fëmijë 250ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Pigmentation Tinted Cream SPF 50+

Krem me SPF50 për lëkurë me zona të hiperpigmentuara 50ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Shaka Fluid SPF 50+

Emulsion me mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme 50ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Sun Intolerance SPF50+

Krem me mbrojtës nga dielli për lëkurë intolerante 50ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Baby Lipikar Syndet AP+ – 400ml

Xhel krem larës për fytyrën dhe trupin, për lëkurë të thatë dhe atopike. I përshtatshëm për çdo moshë.
L3,200.00 L2,720.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Cicaplast

Krem rigjenerues për epidermën 40ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Cicaplast Barrier Repairing Balm Lips

Balsam mbrojtës dhe rigjenerues për buzët 7.5 ml
L950.00 L807.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Cicaplast Barrier Repairing Hand Cream

Krem rigjenerues për duart 50ml
L1,400.00 L1,190.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Cicaplast Soothing Repairing Balm SPF 50+

Balsam zbutës qetësues dhe mbrojtës nga hiperpigmentimi për lëkurë të ndjeshme e të dobësuar 40 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar A.I Target Imperfections Corrector

Korrektor lokal i shenjave dhe parregullsive në fytyrë për lëkurë akneike 15ml
L2,400.00 L2,040.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo Acne Corrective treatment

Xhel krem për lëkurë të ndjeshme, me tendencë akneike 40 ml
L2,600.00 L2,210.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo SPF 30

Xhel krem, korrigjues i shenjave dhe mbrojtës nga rrezatimi diellor për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo Unifiant – Medium Shade

Xhel krem me ngjyrë për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar H Dermo Soothing Hydrating Cleansing Cream

Krem pastrues zbutës për lëkurë të yndyrshme 200 ml
L2,560.00 L2,176.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar H Multi-Compensating Soothing Moisturizer

Hidratues dhe qetësues për lëkurë të yndyrshme të tharë si pasojë e trajtimeve dermatologjike produkteve kozmetike 40ml
L3,200.00 L2,720.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Lotion Astrigent Micro-Exfoliante

Locion astrigjent eksfoljues për lëkura të yndyrshme e me tendencë akneike 200 ml
L2,180.00 L1,853.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Mat Sebo Controlling Moisturizer

Hidratues për lëkurë të yndyrshme 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Purifying Foaming Gel – 400 ml

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
L1,785.00L2,550.00
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Purifying Micellar Water

Ujë mishelar pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe të ndjeshme 400ml
L2,500.00 L2,125.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Hyalu B5 Serum

Serum anti-rrudhë me vitaminë B5 30ml
L5,000.00 L4,250.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Hydraphase Intense Light

Krem hidratues me veprim intensiv për lëkurë normale dhe mikse 50 ml
L3,900.00 L3,315.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Hydraphase Intense Rich

Krem hidratues me veprim intensiv për lëkurë të dehidratuar normale në të thatë 50 ml
L3,900.00 L3,315.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Hydraphase Intense Serum

Serum hidratues për lëkurë të ndjeshme e të dehidratuar 30ml
L4,200.00 L3,570.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Hydraphase Intense Yeux

Krem hidratues dhe kundër shenjave të lodhjes në zonën rreth syve 15ml
L3,100.00 L2,635.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Hydraphase UV Intense Light

Krem hidratues me mbrojtje UV për lëkurë të ndjeshme, normale dhe mikse 50 ml
L4,000.00 L3,400.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Hydraphase UV Intense Rich

Krem hidratues me mbrojtje UV për lëkurë të ndjeshme të thatë 50 ml
L4,000.00 L3,400.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Kerium DS Anti Dandruff Treating Shampoo

Shampo kundër zbokthit të shoqëruar me kruarje dhe irritim të lëkurës. 125ml.
L2,450.00 L2,082.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Kerium DS Pro-Desquamating Soothing Face Care

Krem zbutës për lëkurë të irrituar 40ml
L2,350.00 L1,997.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Lipikar Body Milk

Qumësht ushqyes trupi për lëkurë të thatë 400ml
L2,700.00 L2,295.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Lipikar Cleansing Gel

Xhel larës për lëkurë të thatë dhe atopike 400 ml
L1,900.00 L1,615.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Lipikar Cleansing Oil

Vaj larës për lëkurë të thatë dhe atopike 400ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Lipikar Pain Surgras

Larës për lëkurë të ndjeshme të thatë 150 g
L1,390.00 L1,181.50 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Lipikar Xerand Hand Repairing Cream

Krem hidratues për duart 50 ml
L1,100.00 L935.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Make-Up Remover Micellare Water Gel

Xhel pastrues për lëkura normale mikse 195 ml
L2,700.00 L2,295.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Micellar Water Reactive Skin

Ujë mishelar pastrues për lëkurë reaktive 400ml
L2,600.00 L2,210.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Micellar Water Sensitive skin

Ujë mishelar për lëkurë të ndjeshme 400ml
L2,600.00 L2,210.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Nutritic Riche

Krem riparues dhe ushqyes për lëkurë shumë të thatë 50ml
L3,900.00 L3,315.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Redermic C

Krem anti-rrudhë për lëkurë të ndjeshme normale në mikse 40ml
L5,900.00 L5,015.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Redermic C Dry Skin

Krem kundër rrudhave për lëkurë të thatë 40ml
L5,900.00 L5,015.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Redermic C Eyes

Krem kundër rrudhave në zonën rreth syve. 15 ml.
L5,000.00 L4,250.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Redermic R Anti Ageing Concentrate Intense

Krem korrektues me veprim intensiv kundër rrudhave 30ml
L6,000.00 L5,100.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Redermic R eyes

Trajtim intensiv kundër rrudhave në zonën rreth syve 15ml
L5,200.00 L4,420.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Rosaliac Localised Anti-Redness Intensive Care

Fluid për lëkurë të ndjeshme dhe kuperoze 40 ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Rosaliac Riche UV Anti-Redness Moisturizer

Hidratues për lëkurë kuperoze të thatë 40ml
L3,700.00 L3,145.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Rosaliac UV Light Anti Redness Moisturizer

Hidratues për lëkurë kuperoze normale në mikse 40ml
L3,700.00 L3,145.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Serozinc Cleansing and Soothing Solution

Solucion pastrues dhe zbutës për lëkurë të yndyrshme 150ml
L1,800.00 L1,530.00 -15%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro