info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing 1–48 of 114 results

Ofertë!
-20%

A-derma Protect AD SPF 50+ Cream

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurë të thatë & atopike Bebe, fëmijë & të rritur 150 ml
L3,400.00 L2,720.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene after-sun repair creamy gel x 200ml

Xhel pas ekspozimit të tepërt në diell 200ml. Xhel i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave të djegura nga ekspozimi i tepërt në diell.
L2,500.00 L2,000.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Autobronzant Hydratant gelee satinee 100ml

Hidratues autoabronxant 100ml. Hidratues vetënxirës i përshtatshëm për fytyrën dhe trupin.
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cleanance Solaire spf 50 50 ml

Cleanance - krem mbrojtës nga dielli spf 50 50ml. Krem mbrojtës nga dielli spf 50 për lëkura akneike.
L3,000.00 L2,400.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Compact Dore SPF 50+

Pudër kompakte me ngjyrë mbrojtëse nga dielli SPF 50+ 10 g
L3,300.00 L2,640.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Compact Sable SPF 50+

Pudër kompakte me ngjyrë mbrojtëse nga dielli 10g
L3,300.00 L2,640.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Couvrance Beautifying Lip Balm – Rose

Balsam me ngjyrë ushqyes dhe zbutës për buzët 3 g
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

AVENE Creme SPF 30 50ml

Krem mbrojtës nga dielli me spf 30 50ml. Krem mbrojtës nga dielli për lëkura të ndjeshme normale të thata.
L2,700.00 L2,160.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Creme SPF 50 50 ml

Krem mbrojtës nga dielli me spf 50 50ml. Krem mbrojtës nga dielli me mbrojtje shumë të lartë, për lëkura normale e të thata.
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene creme teinte spf 30 50ml

Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli spf 30 50 ml. Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli për lëkura normale në të thata.
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Creme Teinte SPF 50+

Krem me ngjyrë mbrojtës nga dielli spf 50 50 ml. Krem me ngjyrë mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për lëkura të ndjeshme normale të thata.
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Emulsion SPF 20

Emulsion për mbrojtje ndaj rrezatimit diellor për lëkurë të ndjeshme normale mikse 50ml
L2,500.00 L2,000.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Fluid SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit për fytyrën, për lëkurë të ndjeshme normale mikse 50 ml
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-23%

Avene fluide mineral teinte spf50 40ml

Emulsion me ngjyrë, mbrojtës nga dielli me filtra mineralë spf50 40ml. Fluid mineral me ngjyrë mbrojtës nga dielli spf50 .
L2,900.00 L2,240.00 -22%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene fluide minerale SPF 50+

Emulsion mbrojtës nga dielli me filtra minerale SPF 50+ 40ml
L2,900.00 L2,320.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene huile solaire SPF 30

Vaj trupi mbrojtës nga dielli spf30 200ml. Vaj mbrojtës për lëkura të ndjeshme të thata.
L3,400.00 L2,720.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Lait Enfant SPF50

Qumësht mbrojtës nga dielli SPF50 për fëmijë 200 ml
L3,500.00 L2,800.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene solaire anti-age spf50 50 ml

Krem anti-age mbrojtës nga dielli spf50 50ml.
L3,300.00 L2,640.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene spray enfants SPF 30

Spraj mbrojtës nga dielli për fëmijë, për fytyrën dhe trupin 200 ml
L3,400.00 L2,720.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Spray Enfants SPF 50+

Spraj mbrojtës ndaj diellit për fëmijë SPF 50+ 200ml
L3,600.00 L2,880.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene spray spf 30 200ml

Spraj mbrotjës nga dielli spf 30 200 ml. Spray për trupin, mbrojtës nga dielli 200 ml.
L3,500.00 L2,800.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Spray spf 50 adult 200ml

Spraj mbrojtës nga dielli spf 50 200 ml. Spraj për mbrojtjen e lëkurës së trupit nga rrezatimi ultravjollcë.
L3,600.00 L2,880.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Stick Zones Sensibiles 50 8g

Stick mbrojtës nga dielli spf 50 . Stick mbrojtës nga rrezatimi diellor i përshtatshëm për zonat më delikate.
L1,900.00 L1,520.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Tinted Fluid SPF 50+

Mbrojtje ndaj diellit me ngjyrë për lëkurë të ndjeshme normale mikse 50 ml
L2,800.00 L2,240.00 -20%
Shtoje në shportë

Bambo Nature Sunny Day SPF 30

Krem mbrojtës nga dielli organik me SPF 30 për bebe dhe fëmijë 150 ml
L2,790.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

DR.Grandel Protection UV 50

Serum mbrojtës ndaj diellit 50 ml
L4,500.00 L3,600.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

DR.Grandel UV Protection LSF30 Serum

Serum mbrojtës ndaj diellit SPF 30 50 ml
L3,900.00 L3,120.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Melascreen UV Creme Legere SPF 50+

Krem kundër njollave kafe, mbrojtës nga dielli, për lëkura normale-mikse 40 ml
L2,600.00 L2,080.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Melascreen UV Creme Riche SPF 50 +

Krem kundër njollave kafe, mbrojtës nga dielli, për lëkura të thata 40 ml
L2,600.00 L2,080.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Mango Oil Spray

Vaj me ekstrakte të mangos për flokë të dëmtuar e të thatë 125ml.
L2,000.00 L1,600.00 -20%
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret After Sun Balm

Balsam ushqyes dhe rigjenerues pas ekspozimit në diell 150ml
L3,500.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret After Sun Drops Moisturizing and Antiwrinkle

Locion ushqyes dhe anti-rrudhë për pas ekspozimit në diell
L3,500.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret After Sun Lotion Moisturizing and Restoring

Locion rigjenerues dhe hidratues pas ekspozimit në diell 200ml
L2,700.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Body Lotion SPF 30

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit 100ml
L3,150.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Body Lotion SPF 50+

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit 100ml
L3,360.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Dry Sun Oil Spray Body and Hair SPF 30

Vaj mbrojtës ndaj diellit për flokët dhe trupin 200 ml
L2,800.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Eye Contour and Lip Sun Cream Protective and Anti-Age SPF 30

Krem mbrojtës ndaj diellit për zonën rreth syve dhe buzëve me SPF 30 15ml
L3,500.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Fluid Cream Sensorial Matt SPF 30

Emulsion mbrojtës ndaj diellit për fytyrën me efekt matifikues 40ml
L3,500.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Fluid Sun Cream Protective and Anti Age SPF 30

Krem mbrojtës ndaj diellit anti-age për fytyrën 40ml
L3,010.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Fluid Sun Cream Protective and Anti Age SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit anti-age për fytyrën 40ml
L3,780.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Fluid Sun Cream Protective and Anti Age SPF15

Krem mbrojtës ndaj diellit anti-age për fytyrën 40ml
L3,010.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Protective Gel SPF 50+

Xhel mbrojtës ndaj diellit për fytyrën SPF 50+ 50ml
L3,780.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Sun Lotion Protective and Anti-Age SPF 15

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit dhe anti-age 100ml
L3,150.00
Shtoje në shportë

Korff Sun Secret Sun Protection Compact Foundation SPF 50+ – 02

Pudër kompakte mbrojtëse dhe anti-age 9ml
L3,920.00
Përzgjidhni mundësi

Korff Sun Secret Super Bronzing Sun Cream Tan Enhancer

Krem përshpejtues i nxirjes 150ml
L3,640.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Anti-Imperfections Corrective Gel-Cream SPF50+

Xhel krem me SPF 50+ për lëkurë me parregullsi 50ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Baby Lotion SPF 50+

Locion mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për bebe me lëkurë të thatë me tendencë atopike 50ml
L2,400.00 L2,040.00 -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Children Lotion SPF 50+

Qumësht mbrojtës nga rrezatimi diellor për fëmijë 250ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro