info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Mbrojtje nga dielli

Showing 1–20 of 197 results

Ofertë!
-15%

Skincode Exclusive Cellular Protect & Perfect Tinted Moisturizer SPF 15

Përkujdesje hidratuese, mbrojtëse dhe anti-rrudhë. Pigment i lehtë natyral. 30 ml
6,350.00 L 5,397.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Exclusive Cellular Day Cream SPF 15

Krem dite hidratues me efekt anti-rrudhë dhe faktor mbrojtës ndaj diellit për të gjitha tipet e lëkurës. 50 ml
7,980.00 L 6,783.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Essentials Alpine White Brightening Day Cream SPF 15

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë, zbardhues dhe mbrojtës. 50 ml
5,350.00 L 4,547.50 L -15%
Shtoje në shportë

Neostrata Sheer Physical Protection SPF 50

Krem dielli matifikues, i cili mbron lëkurën nga rrezatimet e dëmshme të diellit. 50 ml
4,800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Essentials Alpine White Brightening Protective Shield SPF 50

Përkujdesje hidratuese me efekt mbrojtës ndaj diellit dhe zbardhues. Teksturë shumë e lehtë fluide. 30 ml
4,550.00 L 3,867.50 L -15%
Shtoje në shportë

Neostrata Skin Active Matrix Support SPF 30

Krem dite anti-rrudhë & mbrojtës ndaj rrezeve të diellit UVA/UVB me SPF 30. 50 g
6,530.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Clarify Sheer Hydration SPF 40

Krem hidratues, i cili lufton shenjat e plakjes, me faktor mbrojtës ndaj diellit, për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 50 ml
4,970.00 L
Shtoje në shportë

Rilastil Summer Skincare Kit

Set me veprim mbrojtës dhe pastrues, formuluar specifikisht për çdo lloj lëkure. Ҫmim promocional. 50 ml, 100 ml
2,940.00 L
Shtoje në shportë

Rilastil Acne Summer Kit

Set me veprim mbrojtës dhe pastrues, formuluar specifikisht për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. Ҫmim promocional. 40 ml, 50 ml
2,540.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Sun System D-CLAR SPF 50+ Crema Fotoprotettiva Medium

Krem me ngjyrë qe ofron, mbrojtje nga rrezatimi diellor për lëkurë të hiperpigmentuar. 40 ml
4,190.00 L 2,933.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Invisible Spray SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit për fëmijë në formë spraj. Mbrojtje e lartë. 200 ml
3,600.00 L 3,060.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Sun System D-CLAR SPF 50+ Crema Fotoprotettiva Light

Krem me ngjyrë qe ofron, mbrojtje nga rrezatimi diellor për lëkurë të hiperpigmentuar. 40 ml
4,190.00 L 2,933.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Sun System Tattoo SPF 50+

Krem kundër diellit për lëkurën e tatuazhuar 40 ml
3,490.00 L 2,443.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Sun System Age Repair SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit & korrigjues i shenjave të moshës. 50 ml
3,210.00 L 2,247.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Sun System Fluido Comfort SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit për cdo lloj lëkure 50 ml
2,700.00 L 1,890.00 L -30%
Shtoje në shportë

Lierac Sunissime Lait Protecteur Corps SPF 30 + Body-Hydra Gommage Micropeeling

Set për përkujdesjen e trupit. Bli Lait Protecteur Corps SPF 30 dhe përfito dhuratë një Body-Hydra Gommage Micropeeling. 150 ml + 200 ml
4,500.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Sunissime Fluide Protecteur Anti-Age Global SPF 50 + Sunissime Soin Protecteur Yeax Anti-Age Global SPF 50+

Set për përkujdesjen e fytyrës. Bli Fluide Protecteur Visage & Décolleté dhe përfito falas Sunissime Soin Protecteur Yeax Anti-Age Global SPF 50+. 40 ml + 3 g
4,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sunissime Fluide Protecteur Anti-Age Global SPF 50 + Serum Ultra-Reparateur Anti-Age Global

Set për përkujdesjen e fytyrës. Bli Fluide Protecteur Visage & Décolleté dhe përfito falas Serumin Ultra-Reparateur Apres Soleil. 40 ml + 30 ml
4,500.00 L 3,825.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Secret AIR SPF 30 Ultralight Face Fluid

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit. 50 ml
3,460.00 L 2,422.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Secret Fluido Viso Effetto Matt SPF 30

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit, efekt mat dhe anti-rrudhë. 50 ml
3,460.00 L 2,422.00 L -30%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso