info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Gëzuar 7-8 Marsin! | Zgjidh dhuratat me ofertat më të mira! | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Gëzuar 7-8 Marsin! | Zgjidh dhuratat me ofertat më të mira! | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Gëzuar 7-8 Marsin! | Zgjidh dhuratat me ofertat më të mira! | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 41 results

Ofertë!
-10%

Phyto Phytocyane Anti Hair Loss Program

Trajtim i plotë, efikas dhe bimor kundër rënies së flokëve
8,130.00 L 7,317.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytocolor Sensitive – Light Brown Capuccino nr 6.77 (kafe e çelët në kapuçino)

Bojë flokësh me ekstrakte bimore pa amoniak për skalp të ndjeshëm
1,820.00 L1,890.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Phyto Phytocolor – Strawberry Blond nr 8CD (e verdhë në të kuqërremtë)

Bojë flokësh me ekstrakte bimore ngjyruese
1,638.00 L1,755.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Phyto Phytonovathrix Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 200ml
2,150.00 L 1,935.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytodefrisant Botanical Straightening Balm

Balsam zbutës 100ml
2,680.00 L 2,412.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytoneutre Shampoo

Shampo detoksifikuese 125ml
1,830.00 L 1,647.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytoprogenium Shampoo

Shampo për përdorim të shpeshtë 200ml
1,830.00 L 1,647.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytolium 4 Treatment

Trajtim kundër rënies së flokëve për meshkuj Paketim me 12 ampula
9,160.00 L 8,244.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytolium Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve për meshkuj 200ml
1,830.00 L 1,647.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytoapaisant Shampoo

Shampo për skalp të ndjeshëm dhe të irrituar 200ml
1,830.00 L 1,647.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phyto 9 Nourishing Day Cream

Krem ushqyes për flokë shumë të thatë 50ml
2,120.00 L 1,908.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytoargent Shampoo

Shampo për flokë gri, të bardhë dhe flokë të thinjur 200ml
1,830.00 L 1,647.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytodensia Serum

Serum volumizues për flokë të hollë dhe të dobët 30ml
4,900.00 L 4,410.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytodensia Plumping Mask

Maskë volumizuese për flokë të hollë dhe të dobët 175 ml
5,600.00 L 5,040.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytodensia Shampoo

Shampo për flokë të dobët dhe të hollë 200 ml
2,100.00 L 1,890.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytomillesime Beauty Concentrate Spray

Spraj trajtues për flokë të lyer 150ml
3,500.00 L 3,150.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytomillesime Cleansing Care Cream

Krem pastrues për flokë të lyer 75ml
2,250.00 L 2,025.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytomillesime Color Enhancing Shampoo

Shampo për flokë të lyer 200ml
1,900.00 L 1,710.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytovolume Actif Spray Volume Intense

Spraj për flokë me volum 125ml
2,120.00 L 1,908.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytovolume Volumizing Shampoo

Shampo për flokë me volum 200ml
1,560.00 L 1,404.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytopanama Daily Balancing shampoo

Shampo për flokë të yndyrshëm 250ml
1,720.00 L 1,548.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Shampoo

Shampo për flokë të thatë dhe të dëmtuar 200 ml
2,400.00 L 2,160.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Mask

Maskë riparuese për flokë shumë të dëmtuar dhe të thatë 200ml
6,200.00 L 5,580.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytokeratine Extreme Cleansing Cream

Krem pastrues për flokë të dëmtuar 75ml
2,520.00 L 2,268.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Cream

Krem rigjenerues për flokë të dëmtuar 100 ml
4,370.00 L 3,933.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytokeratine Repairing Care Mask

Maskë riparuese për flokë të dobët dhe të dëmtuar 150 ml
2,770.00 L 2,493.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytokeratine Shampoo

Shampo për flokë të dobët dhe të dëmtuar 200ml
1,560.00 L 1,404.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytocedrat Purifying Treatment Shampoo

Shampo për flokë të yndyrshëm 200ml
1,830.00 L 1,647.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytopolleine Botanical Scalp Treatment

Trajtim natyral për skalpin 25ml
4,230.00 L 3,807.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytoplage Moisturizing Hair and Body Wash

Shampo trupi dhe koke 200 ml
2,260.00 L 2,034.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytosquam Intense Anti Dandruff Intensive Treatment Shampoo

Shampo intensive kundër zbokthit 100ml
2,115.00 L 1,903.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytosquam Anti-Dandruff Purifying Shampoo Oily Hair

Shampo për flokë me zbokth të yndyrshëm 200ml
2,540.00 L 2,286.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Duo Phytophanere

Integrator për flokët dhe thonjtë Paketim me 120 kapsula + 120 kapsula falas
6,190.00 L 5,571.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytocyane Densifying Treatment Shampoo

Shampo trajtuese për flokë të dobët 250ml
1,830.00 L 1,647.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytoelixir Cleansing Care Cream

Krem pastrues për skalpin, për flokë shumë të thatë 75ml
2,540.00 L 2,286.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytoelixir Subtle Intense Nutrition Oil

Vaj ushqyes për flokë të thatë 75ml
3,920.00 L 3,528.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytoelixir Intense Nutrition Mask

Maskë ushqyese për flokë shumë të thatë 200ml
6,060.00 L 5,454.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytoelixir Intense Nourishing Shampoo Ultra Dry Hair

Shampo për flokë shumë të thatë 200ml
2,260.00 L 2,034.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phyto 7 Hydrating Day Cream with 7 Plants

Krem hidratues për flokë të thatë 50ml
2,120.00 L 1,908.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytojoba Moisturizing Mask

Maskë për flokë të thatë 150ml
2,980.00 L 2,682.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytojoba Shampoo

Shampo për flokë të thatë 250ml
1,630.00 L 1,467.00 L -10%
Shtoje në shportë