info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Phyto

Showing 1–20 of 51 results

Ofertë!
-10%

Phyto PhytoPlage Après-Soleil Masque Réparateur

Maskë hidratuese për flokët pas ekspozimit në diell. 125 ml
2,830.00 L 2,547.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto PhytoNovathrix Traitement Antichute Global 12 fioles x 3.5 ml

Përkujdesje trajtuese specifike kundër rënies. 12 ampula x 3.5 ml
13,260.00 L 11,934.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto PhytoPhanere Shampooing Traitant Vitalité

Shampo trajtuese dhe forcuese për të gjithë tipet e flokëve. 250 ml
1,560.00 L 1,404.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto PhytoColor Soin Activateur de Brillance

Përkujdesje ushqyese dhe mbrojtëse, formuluar specifikisht për flokët e lyer. Përmban filtër UV. 150 ml
2,800.00 L 2,520.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto PhytoColor Shampooing Protecteur de Couleur

Përkujdesje mbrojtëse dhe ushqyese specifike për flokë të lyer. 250 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto PhytoSpecific Kids Spray Démêlant Magique

Spraj zbutës për flokët e fëmijëve. Lehtëson krehjen dhe zbut flokët. 200 ml
1,830.00 L 1,647.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto PhytoSpecific Kids Shampooing Douche Démêlant Magique

Shampo pastruese delikate për trupin dhe flokët e fëmijëve. 400 ml
1,810.00 L 1,629.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Volume volumizing jelly hair mask

Maskë xhel volumizuese për flokë të hollë 150 ml
2,900.00 L 2,610.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytocolor Sensitive – Light Brown Capuccino nr 6.77 (kafe e çelët në kapuçino)

Bojë flokësh me ekstrakte bimore pa amoniak për skalp të ndjeshëm
1,630.00 L 1,467.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Phyto Phytocolor – Strawberry Blond nr 8CD (e verdhë në të kuqërremtë)

Bojë flokësh me ekstrakte bimore ngjyruese
1,630.00 L 1,467.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Phyto Phytonovathrix Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 200ml
2,150.00 L 1,935.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytoprogenium Shampoo

Shampo për përdorim të shpeshtë 200ml
1,830.00 L 1,647.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytodefrisant Botanical Straightening Balm

Balsam zbutës 100ml
2,680.00 L 2,412.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytolium 4 Treatment

Trajtim kundër rënies së flokëve për meshkuj Paketim me 12 ampula
9,160.00 L 8,244.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytoapaisant Shampoo

Shampo për skalp të ndjeshëm dhe të irrituar 200ml
1,830.00 L 1,647.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phyto 9 Nourishing Day Cream

Krem ushqyes për flokë shumë të thatë 50ml
2,120.00 L 1,908.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytoargent Shampoo

Shampo për flokë gri, të bardhë dhe flokë të thinjur 200ml
1,560.00 L 1,404.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytodensia Serum

Serum volumizues për flokë të hollë dhe të dobët 30ml
4,900.00 L 4,410.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytodensia Plumping Mask

Maskë volumizuese për flokë të hollë dhe të dobët 175 ml
5,600.00 L 5,040.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Phytomillesime Beauty Concentrate Spray

Spraj trajtues për flokë të lyer 150ml
3,500.00 L 3,150.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare