info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 85 results

Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Perfect Forms Forever Fit

Emulsion ristrukturues për trupin 300 ml
6,000.00 L 4,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert SRNS PRO 60+ Extra Nourishing Cream

Krem hidratues, anti rrudhë dhe kundër njollave për lëkurën mature 50 ml
10,500.00 L 8,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Finishave Ultra-confort After-shave Emulsion

Fluid me teksturë të lehtë dhe të freskët për përdorim pas rrojes 75 ml
4,000.00 L 3,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini “You are unique” Set

Set hidratues dhe anti-rrudhë për çdo tip lëkure Cmim promocional 50 ml, 50 ml
16,000.00 L 12,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert White Anti-ageing Clarifying Set

Set me veprim hidratues dhe anti-age që i rikthen shkëlqimin lëkurës tuaj. Cmim promocional 50 ml, 50 ml  
12,000.00 L 9,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert Rides Supreme Set

Anti-rrudhë absolute. Set promocional për parandalimin e shenjave të moshës. 50 ml, 15 ml, 125 ml
10,000.00 L 8,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Pure Vitamin C & Timexpert Emulsion

Set me vitaminë C që i rikthen energjinë dhe shkëlqimin lëkurës Çmim promocional 50 ml, 15 ml, 15 ml
11,400.00 L 9,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Pure Vitamin C & Timexpert Cream

Set me vitaminë C që i rikthen energjinë dhe shkëlqimin lëkurës Çmim promocional 50 ml, 15 ml, 15 ml
11,400.00 L 9,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun High Protective Compact SPF 50

Pudër kompakte me SPF50 8 g
3,990.00 L 3,192.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Oil Bronze SPF20

Vaj mbrojtës dhe nxirës për trupin 200 ml
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Tan Activator Emulsion

Formulim që stimulon nxirjen, pa qënë i nevojshëm ekspozimi në diell 150 ml
4,030.00 L 3,224.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Idyllic Dry Oil Tinted

Formulim që ruan nxirjen dhe hidraton lëkurën 100 ml
5,050.00 L 4,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Live the Sun

Set me produkte që mbrojnë fytyrën nga dielli dhe riparojnë dëmtimet e shkaktuara prej tij në lëkurë Fluid anti-age dhe after sun për fytyrën 50 ml, 50 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Live the Sun Stick

Set me produkte që mbrojnë fytyrën nga dielli dhe riparojnë dëmtimet e shkaktuara prej tij në lëkurë Stik me spf50+ dhe after sun për fytyrën 50 ml, 50 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Live the Sun Tinted

Set me produkte që mbrojnë fytyrën nga dielli dhe riparojnë dëmtimet e shkaktuara prej tij në lëkurë Fluid mbrojtës dhe mbulues dhe after sun për fytyrën 50 ml, 50 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini For Men Powerage Energising Anti-Age Emulsion

Emulsion me efekt anti-rrudhë specifik për meshkujt. 50 ml
6,045.00 L 4,836.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert C+ Revitalizing Firming Body Cream

Krem hidratues intensiv për trupin me vitaminë C. 250 ml
7,560.00 L 6,048.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Perfect Forms Deep Nutrition

Krem hidratues intensiv për trupin. 200 ml
4,800.00 L 3,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Anti-Ageing Protective Cream SPF 50

Krem me faktor mbrojtës dhe efekt anti-rrudhë. 50 ml
3,750.00 L 3,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Blue Protective Bi-Phase Antioxidant SPF 30

Solucion i koncentruar bifazik me faktor mbrojtës 30. 200 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë