info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Showing all 13 results

Ofertë!
-10%

Alta Natura SanaLex Cream

Krem që përmirëson mikroqarkullimin dhe lehtëson rëndesën në këmbë 100 ml
1,700.00 L 1,530.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Clinical Heart Health Probiotic

Suplement ushqimor që mbështet qarkullimin dhe punën e zemrës 60 kapsula
3,780.00 L 3,213.00 L -15%
Shtoje në shportë

ATC Çaj Boronice

Çaj boronice e zezë 20 bustina
200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Sanalex

Suplement ushqimor që përmirëson mikroqarkullimin 20 tableta
2,550.00 L 2,295.00 L -10%
Shtoje në shportë

Fitobios Venostax Tablets

Suplement ushqimor që përmirëson mikroqarkullimin dhe parandalon insufiçiencën venoze 30 tableta
2,790.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Drencell

Suplement ushqimor me veprim anti-celulit 30 tableta
3,544.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Lievoroid Tablets

Suplement ushqimor që parandalon dhe qetëson simptomat e hemorroideve 20 tableta
3,130.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Lievoroid Ointment

Pomadë me veprim anti-hemorroidal 30 ml
2,285.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Emodil

Suplement ushqimor që përmirëson mikroqarkullimin dhe lehtëson simptomat e hemorroideve Paketim x 30 kapsula
2,499.90 L 2,249.91 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Erba Vita Pomata Tipo E

Pomadë me ekstrakte bimësh që redukton shqetësimet hemorroidale 50 ml
1,250.00 L 1,062.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Erbaven Fresh Gel

Xhel freskues për këmbë të lodhura dhe të enjtura 100 ml
1,200.00 L 1,020.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Erbaven Retard

Suplement ushqimor për këmbë enjtura dhe të lodhura 30 tableta
1,340.00 L 1,139.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Erbaven Fresh Gel

Xhel me ekstrakte bimore me efekt drenues 100 ml
1,200.00 L 1,020.00 L -15%
Shtoje në shportë