info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Milupa

Showing all 12 results

Ofertë!
-10%

Milupa Stracciatella Cereal 12m+

Pure me drithëra dhe çokollatë për fëmijë mbi 1 vjeç. 250g.
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Biscuit Cereal 8m+

Pure me biskota dhe qumësht për fëmijë mbi 8 muaj. 250g.
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Rice Cereal 4m+

Pure me oriz, për fëmijë mbi 4 muaj. 250g.
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Pregomin Allergy Digestive Care

Qumësht për fëmijë që shfaqin reaksion alergjik ndaj qumështit të lopës. 400g
2,800.00 L 2,520.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Premature Milk

Qumësht Aptamil për fëmijë që lindin para kohe. 400 g
2,200.00 L 1,980.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Comfort 2

Qumësht për fëmijë 6-12 muaj, që kanë probleme me tretjen. 400g
1,700.00 L 1,530.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Comfort 1

Qumësht për fëmijë 0-6 muajsh që kanë probleme me tretjen. 400g
1,700.00 L 1,530.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Lactose Free Milk

Qumësht Aptamil pa laktozë, për fëmijë që nga lindja. 400g .
1,700.00 L 1,530.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Pronutra Follow On Formula 2

Qumësht formulë për fëmijë nga 6-12 muaj
1,341.00 L2,358.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Aptamil Pronutra 3 Growing Up Milk

Qumësht formulë për fëmijë 1 - 2 vjeç.
1,341.00 L2,358.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Aptamil Pronutra PRE

Qumësht formulë, për fëmijë duke nisur që nga lindja.
1,050.00 L 892.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aptamil Pronutra 1

Qumësht formulë, për fëmijë 0 - 6 muaj
1,341.00 L2,358.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping