info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Sun System SPF 30 Body Spray

Çmimi:2,900.00 L 1,450.00 L -50%

Emulsion mbrojtës ndaj diellit për trupin lëkurë e ndjeshme
200 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

Përshkrimi

Spraj me një teksturë të lehtë që absorbohet plotësisht nga lëkura.
Ofron mbrojtje si ndaj rrezatimit UVA dhe ndaj atij UVB.
Parandalon irritimet, skuqjet dhe djegiet, që mund të krijohen si pasojë e ekspozimit në diell për një kohë të gjatë.
Përmban DNA e natriumit që i jep lëkurës butësi dhe elasticitet.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe kobalt.
Hipoalergjik.
Pa parabene dhe derivate të grurit.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit ne diell dhe riaplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit

Aqua (Water) • C12-15 Alkyl
Benzoate • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Octocrylene• Caprylyl Methicone • Methylene bis-benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano) • Ceteareth-25 • Propylene Glycol • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Titanium Dioxide (nano) • Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate • Disodium Ethylene Dicocamide PEG-15 Disulfate• Phenoxyethanol • Polyester-7 • Glycerin • Neopentyl Glycol Diheptanoate • Decyl Glucoside • PPG-15 Stearyl Ether • Alumina •Lactic Acid • Xanthan Gum • Polyhydroxystearic Acid • Hydrogen Dimethicone • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii Leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Schizandra chinensis Fruit Extract • Tocopheryl Acetate •Bisabolol •Oryzanol •Ethylhexylglycerin • Diglycerin •Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate • Sodium Dehydroacetate•Sodium Benzoate • Potassium Sorbate •o-Cymen-5-ol •Disodium EDTA •Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping