info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Fitoterapi – vajra

Showing all 17 results

Ofertë!
-15%

Now Essential Oils 100% Peppermint

Vaj esencial menteje 30 ml
1,200.00 L 1,020.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Essential Oils 100% Eucalyptus

Vaj esencial eukalipti Flakon x 30 ml
800.00 L 680.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Oregano Oil

Vaj esencial rigoni Flakon x 30 ml
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Essential Lemon Oil 100 %

Vaj esencial limoni për aromaterapi 30 ml
1,100.00 L 935.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vaj esencial rozmarine
-15%

Now Essential Oil Rosemary 100 % Pure

Vaj esencial rozmarine për aromaterapi 30 ml
1,650.00 L 1,402.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Sweet Almond Oil

Vaj bajame për përdorim në lëkurë 118 ml
1,940.00 L 1,649.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Now Essential Oils Pure Ginger

Vaj esencial i xhinxherit Paketim x 30ml
1,750.00 L 1,487.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Essential Oils Pure Clove

Vaj esencial karafili Paketim x 30ml
1,050.00 L 892.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Essential Oils Pure Lime

Vaj esencial qitroje Paketim x 30ml
1,110.00 L 943.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-19%

Now Essential Orange Oil

Vaj esencial portokalli Paketim x 30ml
600.00 L 484.50 L -19%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bio Planete Argan Oil

Vaj organik argani 100ml
1,680.00 L 1,512.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bio Planete Walnut Oil

Vaj organik arre 100ml
1,230.00 L 1,107.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bio Planete Avocado Oil

Vaj avokado organik 250ml
1,600.00 L 1,440.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bio Planete Apricot Oil

Vaj organik i bërthamës së kajsisë 100ml
2,100.00 L 1,890.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bio Planete Flaxseed Oil

Vaj organik i farave të linit
684.00 L1,692.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Bio Planete Pumpkin Seed Oil

Vaj organik i farave të kungullit
1,900.00 L 1,710.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Bio Planete Organic Coconout Oil

Vaj kokosi Organik
864.00 L1,485.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare