info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Dhimbje fyti

Showing 1–20 of 28 results

Vitalmed Flufix Soluzione Orale Spray

Spraj me propolis, për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes Flakon x 30 ml
990.00 L
Shtoje në shportë

PromoPharma Lichensed Gola Spray

Spraj për fytin me likene (myshqe) Flakon x 30 ml
1,250.00 L
Shtoje në shportë

PharmaLead Propolis Plus Oral Spray

Spraj për fytin me mjaltë Manuka Flakon x 30 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Golapiol C Pastilles

Karamele për fytin me propolis dhe trëndafil të egër Kuti x 24 karamele
450.00 L
Shtoje në shportë

PharmaLead Propolis Plus Kids Oral Spray

Spraj për fytin për fëmijë, me mjaltë Manuka dhe probiotikë Flakon x 30 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Otosan Spray Forte Gola

Spraj për fytin me ekstrakte bimësh dhe shije portokalli Flakon x 30 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Golamir 2ACT

Karamele që qetësojnë dhimbjen dhe pakësojnë irritimet e fytit Kuti x 20 karamele
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Golamir 2ACT Spray Gola Non Alcolico

Spraj analkoolik për fytin Flakon x 30 ml
1,550.00 L
Shtoje në shportë

Syrio Propol SY Spray

Spraj me propolis për fytin Flakon x 20 ml
780.00 L
Shtoje në shportë

Otosan Gel Forte

Suplement ushqimor që qetëson irritimet e fytit Kuti x 14 bustina
1,299.90 L
Shtoje në shportë

Golamir 2ACT Spray Gola

Spraj që qetëson irritimet e fytit Flakon x 30 ml
1,550.00 L
Shtoje në shportë

Golasel Pro Junior Spray Orale

Spraj për fytin për fëmijë Flakon x 20 ml
900.00 L
Shtoje në shportë

Menthodex Triple Impact Throat Lozenges

Karamele për fytin me mente, mentol dhe eukalipt Kuti x 24 karamele
799.92 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sanagol GolaTuss Junior Strawberry Flavour Lozenges

Karamele me propolis dhe trëndafil të egër për fytin, për fëmijë Kuti x 24 karamele
750.00 L 675.00 L -10%
Shtoje në shportë

Calmovix Pastilles

Karamele me propolis dhe likuirizia, për fytin Kuti x 25 g
665.00 L
Shtoje në shportë

Medigola Bambini

Spraj për fytin me propolis dhe trëndafil të egër për fëmijë Flakon x 30 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Medigola Adulti Spray

Spraj për fytin me propolis dhe trëndafil të egër Flakon x 30 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Propomint Spray Kids

Spraj për fytin për fëmijë Flakon x 30 ml
858.00 L
Shtoje në shportë

Propolink Oral Spray

Spraj oral për fytin me propolis, mjaltë dhe vitaminë C Flakon x 30 ml
828.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Sanagol Junior Spray Orale

Spraj analkoolik për fytin për fëmijë Flakon x 20 ml
780.00 L 663.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping