[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Dhimbje fyti

Showing 1–20 of 23 results

Physalis Eucalyforce Spray Buccal

Spraj për fytin me ekinacea, propolis dhe vajra esencialë 30 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

PharmaLead Propolis Plus Oral Spray

Spraj për fytin me mjaltë Manuka Flakon x 30 ml
950.00 L 855.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Golapiol C Pastilles

Karamele për fytin me propolis dhe trëndafil të egër Kuti x 24 karamele
450.00 L 405.00 L -10%
Shtoje në shportë

Fitobios Golafit Bimbi Spray

Spraj me propolis për fytin për fëmijë Flakon x 15 ml
1,400.00 L
Shtoje në shportë

PharmaLead Propolis Plus Kids Oral Spray

Spraj për fytin për fëmijë, me mjaltë Manuka dhe probiotikë Flakon x 30 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Otosan Spray Forte Gola

Spraj për fytin me ekstrakte bimësh dhe shije portokalli Flakon x 30 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Otosan Nasal Wash Kit

Kit për lavazhin e hundëve ideal për higjienën e përditshme dhe si trajtimin e alergjive, ftohjes dhe sinuzitit. Paketim me 30 bustina.
3,120.00 L
Shtoje në shportë

Syrio Propol SY Spray

Spraj me propolis për fytin Flakon x 20 ml
780.00 L
Shtoje në shportë

Otosan Gel Forte

Suplement ushqimor që qetëson irritimet e fytit Kuti x 14 bustina
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Golamir 2ACT Spray Gola

Spraj që qetëson irritimet e fytit Flakon x 30 ml
1,550.00 L
Shtoje në shportë

Golasel Pro Junior Spray Orale

Spraj për fytin për fëmijë Flakon x 20 ml
900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Garda Sanagol GolaTuss Junior Strawberry Flavour Lozenges

Karamele me propolis dhe trëndafil të egër për fytin, për fëmijë Kuti x 24 karamele
750.00 L 675.00 L -10%
Shtoje në shportë

Medigola Bambini

Spraj për fytin me propolis dhe trëndafil të egër për fëmijë Flakon x 30 ml
850.00 L
Shtoje në shportë

Medigola Adulti Spray

Spraj për fytin me propolis dhe trëndafil të egër Flakon x 30 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Propomint Spray Kids

Spraj për fytin për fëmijë Flakon x 30 ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Garda Sanagol Junior Spray Orale

Spraj analkoolik për fytin për fëmijë Flakon x 20 ml
780.00 L 702.00 L -10%
Shtoje në shportë

Ialoclean Spray per Mucosa Oro-Faringea

Spraj me acid hialuronik për fytin Flakon x 30 ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë

Munatoril Spray Gola

Spraj qetësues dhe mbrojtës për fytin Flakon x 30 ml
1,320.00 L
Shtoje në shportë

Propomint Spray

Spraj për fytin me propolis Flakon x 30 ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Phyto Garda Sanagol Spray Orale Forte Erbe Balsamiche

Spraj për fytin për të rritur Flakon x 20 ml
780.00 L 702.00 L -10%
Shtoje në shportë