[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Meshkuj

Showing 1–20 of 23 results

Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini For Men Powerage Energising Anti-Age Emulsion

Emulsion me efekt anti-rrudhë specifik për meshkujt. 50 ml
6,045.00 L 4,836.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini For Men Force Revive Youthfulness Recovery Concentrate

Serum me efekt anti-rrudhë specifik për meshkujt. 50 ml
6,000.00 L 4,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini For Men Supreme Shave Shaving Cream

Krem rroje për meshkujt. 125 ml
3,400.00 L 2,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini For Men Aqua Clean Facial Cleansing Gel

Xhel pastrues specifik për përdorim tek meshkujt. 125 ml
5,300.00 L 4,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris H-Stimopurin Specialist Hair Growth Stimulating Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve, e përshtatshme për femra dhe meshkuj. 250 ml
2,090.00 L 1,672.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Men Care

Set promocional për meshkuj (30% ulje) Xhel rroje kundër irritimit + Balsam pas rroje + Deodorant anti-djersë 50 ml
6,600.00 L 4,620.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Men Care Christmas Set

Set promocional për meshkuj (30% ulje) Xhel pastrues për flokët dhe trupin 200 ml + Balsam pas rroje 50 ml + Deodorant anti-djersë 50 ml
6,100.00 L 4,270.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Nuxuriance Gold Christmas Set

Set promocional për lëkurat e maturuara dhe të thata Xhel pastrues për fytyrën 100 ml DHURATË+ Krem vajor ushqyes anti-rrudhë 50 ml +serum anti-rrudhë 30 ml
17,500.00 L 10,500.00 L -40%
Shtoje në shportë

Nuxe Men Care Christmas Neroli

Set promocional për meshkuj Blini kremin për zonën rreth syve 15 ml dhe vajin e  thatë Neroli 100 ml. Merni FALAS xhelin hidratues & matifikues për fytyrën 50 ml
6,900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Huile Prodigieuse Neroli

Vaj i thatë për flokët, fytyrën dhe trupin 100 ml
4,200.00 L 2,940.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defense Man Gift Box

Set për përkujdesjen e fytyrës dhe trupit për meshkuj
4,450.00 L 3,782.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Men Gel De Rasage Anti-Irritations

Xhel rroje për meshkuj 150 ml
1,800.00 L 1,260.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Men Gel Douche Multi-Usages

Xhel pastrues për fytyrë, trup dhe flokë 200 ml
1,400.00 L 980.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Men Baume Apres-Rasage Multi-Function

Balsam pas rrojes për meshkujt me veti zbutëse dhe hidratuese 24 orëshe 50 ml
3,200.00 L 2,240.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Homme Hydra Mag C Anti-Fatigue Hydrating Care

Hidratues për meshkuj për aplikim në fytyrë dhe në zonën rreth syve 50ml
3,400.00 L 2,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Soothing After Shave Balm

Balsam pas rrojes për meshkuj 75ml
3,400.00 L 2,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Homme Deodorant Anti-Transpirant 48 H Roll On

Deodorant roll-on me veprim 48 orë për meshkuj. Veprim kunder njollave 50ml
1,250.00 L 1,062.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Homme Hydrating Anti Irritation Shaving Foam

Shkumë rroje hidratuese dhe kundër irritimit 150ml
1,690.00 L 1,436.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Homme Energising Anti-Fatigue Gel-cream

Xhel krem kundër shenjave të lodhjes për meshkuj 50ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Homme Ultra Moisturizing Comforting Balm

Balsam ushqyes për fytyrën për meshkuj 50ml
4,790.00 L 4,071.50 L -15%
Shtoje në shportë