info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Denk

Showing all 17 results

Denk Ferro Vital Plus

Suplement ushqimor me hekur, acid folik dhe vitaminë C 30 tableta të përtypshme
1,390.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Electrolyte

Suplement ushqimor që ruan dhe rikthen balancën elektrolitike Paketim x 10 bustina
1,122.00 L 1,009.80 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Arthro Active

Suplement ushqimor për kockat dhe artikulacionet Paketim x 14 bustina
2,193.00 L 1,973.70 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Thymair

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të sistemit imunitar Paketim x 20 tablets
1,416.00 L 1,274.40 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Vitactive B12

Vitaminë B12 për mbarëvajtjen normale të proçeseve metabolike Paketim x 30 kapsula
894.90 L 805.41 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Brain Active

Suplement ushqimor që rrit përqëndrimin dhe përmirëson memorien Paketim x 30 tableta + 30 kapsula
3,472.80 L 3,125.52 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Calcium Active

Suplement ushqimor me kalçium që mund të përdoret në çdo fazë të jetës suaj Paketim x 20 tableta eferveshente
908.00 L 817.20 L -10%
Shtoje në shportë

Denk Clotri-Denk 1% Cream

Krem me bazë medikamentin klotrimazol,me veprim antimykotik 20 g
271.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Digest Active

Suplement ushqimor që ndihmon në mirë-funksionimin e mëlçisë dhe detoksifikimin e saj Paketim x 30 kapsula
2,298.00 L 2,068.20 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Immun Active

Suplement ushqimor që rrit mbrojtjen imunitare Paketim x 20 bustina
1,604.00 L 1,443.60 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Joint Active

Suplement ushqimor për mirë-funksionimin e kockave dhe artikulacioneve Paketim x 30 tableta
2,730.00 L 2,457.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Magnes Direct

Suplement ushqimor me magnez për kockat, muskujt dhe zemrën Paketim x 30 bustina
1,281.90 L 1,153.71 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Magnes Active

Suplement ushqimor me magnez për kockat, muskujt dhe zemrën Paketim x 30 bustina
1,256.00 L 1,130.40 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk D3 Active

Vitaminë D3 1000 UI për të rritur Paketim x 100 tableta
1,844.00 L 1,659.60 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Prenatal

Suplement ushqimor për femrat para dhe gjatë shtatzënisë Paketim x 30 tableta
1,521.00 L 1,368.90 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk D3 Junior

Vitaminë D3 për fëmijë Paketim x 100 tableta
1,736.00 L 1,562.40 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Denk Man Active

Stimulues seksual për meshkuj Kuti x 60 kapsula
6,025.00 L 5,422.50 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping