info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 14 results

EasytattooPro Petroleum Jelly Monodose

Vazelinë e bardhë bustinë 5 ml
100.00 L
Shtoje në shportë

Easytattoo Aftercare Kit (soft cleansing gel+tatto cream)

Xhel pastrues 125 ml dhe krem zbutës 50 ml për mirëmbajtjen e tatuazheve
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Easytattoo Cream Individual Sachets

Krem zbutës & rigjenerues me pantenol 20 bustina x 4 ml
3,000.00 L
Shtoje në shportë

EasyTattoo Tattoo Body Milk

Qumësht hidratues trupi për lëkurën me tatuazhe 250 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Easy Piercing Saline Solution Spray

Spray për hidratimin e zonës së piercing 50 ml
600.00 L
Shtoje në shportë

Easy Piercing Mouthwash Solution

Shpëlarës për gojën për përdorim përpara vendosjes së piercing 125 ml
600.00 L
Shtoje në shportë

Easy Piercing Hygenic Solution Spray

Spray për dezinfektimin e zonës së piercing 50 ml
600.00 L
Shtoje në shportë

Easy Tattoo Cream

Krem zbutës & rigjenerues me pantenol
690.00 L1,500.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Omron Body Composition Monitor BF511

Pajisje elektronike për matjen e masës yndyrore, masës muskulare dhe parametrave të tjerë truporë.
15,000.00 L 13,500.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron Body Fat Monitor BF306

Pajisje elektronike për matjen e BMI-së dhe përqindjes së masës yndyrore.
8,500.00 L 7,650.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron Digital Personal Scale HN289 – Peshore elektronike

Peshore elektronike për matjen e peshës trupore.
4,550.00 L 4,095.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Omron Walking Style One 2.0 Step Counter – Hapamatës

Aparat elektronik për matjen e hapave.
2,600.00 L 2,340.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Jointace Sport

Integrator për persona që merren me aktivitet fizik. Kuti x 30 tableta.
2,499.90 L 2,124.92 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Sport Direct

Vitamina & minerale për aktivitet fizik 20 bustina
1,235.00 L 1,049.75 L -15%
Shtoje në shportë