info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–48 of 352 results

Zinc 50 mg Immune support

Zink glukonate për sistemin imunitar & funskionet enzimatike 100 tableta
1,250.00 L
Shtoje në shportë

Vitamin C-500 Calcium Ascorbate Capsules

Suplement me vitaminë C në formë jo-acidike me përthithshmëri të lartë 100 kapsula
1,850.00 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Mourinol

Suplement me vaj nga mëlçia e merlucit 250 ml
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Vitamin C 1000mg

Vitaminë C në formën e tabletave eferveshente me shije portokalli për të rritur dhe fëmijë mbi 12 vjeç 24 tableta eferveshente
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Glucolen

Suplement ushqimor që normalizon nivelin e glukozës në gjak 60 kapsula
2,449.80 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Mourinol 600 mg

Suplement me vaj nga mëlçia e merlucit 60 kapsula
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Vita-C Kids

Suplement me vitaminë C për fëmijë mbi 4 vjeç 30 tableta të përtypshme
870.00 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Oliviotic

Suplement ushqimor specifik për rritjen e imunitetit të të rriturve 20 kapsula
1,990.00 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Osteorin – K2

Suplement me kalçium, vitaminë D3 dhe vitaminë K2 për mirëqënien e kockave 60 kapsula
3,300.00 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Arthrosis

Suplement ushqimor për kockat dhe artikulacionet 30 tableta
2,000.10 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Magnesium 300 mg + Vitamin C

Suplement me magnez, një mineral i rëndësishëm për organizmin 24 tableta eferveshente
900.00 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Echinacea Extra with Vitamin C

Suplement ushqimor me ekstraktet e bimës echinacea për mirë-funksionimin e sistemit imunitar 24 tableta eferveshente
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Femina Fertinal

Integrator ushqimor që mbështet fertilitetin tek femrat 30 kapsula
2,400.00 L
Shtoje në shportë

Power of Nature LivaPure

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të mëlçisë 30 tableta
2,990.10 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Hair Tone Nails & Skin

Suplement ushqimor për flokë të shëndetshëm, thonj të fortë dhe lëkurë që shkëlqen 30 kapsula
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Omegalen Ultra Odourless Fish Oil 1000mg

Suplement me vaj peshku 30 kapsula
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Zinc plus C

Suplement ushqimor me zink dhe vitaminë C, për funksionimin normal të sistemit imunitar 30 tableta
750.00 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Water Shape Program

Suplement ushqimor 7ditor që u rikthen formën trupore të dëshiruar 14 tableta eferveshente
2,299.92 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Vitamin E 400UI

Suplement ushqimor me vitaminë E për të rritur 30 kapsula
1,050.00 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Calcium Plus

Suplement me kalçium, vitaminë D3 dhe magnez për forcimin e kockave 30 tableta
879.90 L
Shtoje në shportë

Power of Nature B-Vit 12 1000mcg

Suplement ushqimor që përmban vitaminën B12 60 tableta
750.00 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Vitamin B50 Complex

Suplement ushqimor me vitaminat e grupit B të rëndësishme për një sërë funksionesh në organizëm 30 kapsula
930.00 L
Shtoje në shportë

Power of Nature D-Vit3 2000UI

Suplement ushqimor me vitaminë D3 e rëndësishme për kockat dhe muskujt 60 tableta
790.20 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Multi+Multi Kids

Multivitamina për fëmijë 30 tableta të përtypshme
999.90 L
Shtoje në shportë

Power of Nature Vitamin C 500 mg

Suplement me vitaminë C për të rritur 36 tableta të përtypshme
1,049.76 L
Shtoje në shportë

Esi Karbofin Forte

Suplement me karbon vegjetal dhe ekstrakte bimore efikas në eleminimin e gazrave suportimin e funksioneve digjestive 30 kapsula natyrale
699.90 L
Shtoje në shportë

Esi Retin Active Naturcaps

Suplement ushqimor që përmirëson shikimin 20 kapsula natyrale
1,470.00 L
Shtoje në shportë

Esi Rigenforte Naturcaps

Suplement ushqimor për flokë sa më të shëndetshëm 30 kapsula natyrale
1,050.00 L
Shtoje në shportë

Esi Retin Active Gocce

Pika për sy me veti hidratuese dhe lubrifikuese 10 ml
720.00 L
Shtoje në shportë

Esi Propolaid PropolGola Spray

Spraj jo-alkoolik për fytin me mente dhe propolis 20 ml
650.00 L
Shtoje në shportë

Esi Propolaid Vapor Oil

Miksturë me 6 vajra balsamike me ndikim pozitiv në traktin respirator 30 ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë

Esi Propolaid RinoAct Spray

Spraj nazal me bazë propolisi, eukalipti, aloe vera dhe pishe 20 ml
850.00 L
Shtoje në shportë

Esi Fermental Max Mini Drinks

Fermente laktike për një florë intestinale normale 12 flakone
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Esi Erbe della Notte Activ

Suplement ushqimor me ekstrakte bimore që favorizon gjumin dhe relaksimin mendor 50 kapsula natyrale
1,450.00 L
Shtoje në shportë

Esi Erbe della Notte Gocce

Suplement ushqimor me ekstrakte bimore që favorizon gjumin dhe relaksimin mendor 50 ml
780.00 L
Shtoje në shportë

Esi Drimo Polvere

Suplement ushqimor që përmirëson tretjen dhe funksionin fiziologjik të zorrëve 100 g
850.00 L
Shtoje në shportë

Esi Diurerbe Forte Pocket Drink

Suplement ushqimor që favorizon drenimin e lëngjeve 24 bustina
1,360.08 L1,420.08 L
Përzgjidhni mundësi

Esi NoDol Curcuma

Suplement natyral për mirëqenien e kockave dhe artikulacioneve 30 kapsula
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Esi GinkgoMax Memory

Suplement ushqimor që përmirëson kujtesën 30 tableta
1,550.10 L
Shtoje në shportë

Esi NoDol Cerotti

Ngjitëse specifike për qetësimin e dhimbjeve muskulare dhe artikulare 5 ngjitëse
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Esi NoDol Crema

Krem për përdorim lokal me veprim analgjezik dhe anti-inflamator 100 ml
1,050.00 L
Shtoje në shportë

Esi BioCollagenix Polvere

Suplement ushqimor me bazë kolagjeni me veprim anti-age dhe anti-rrudhë 120 g
2,850.00 L
Shtoje në shportë

Esi Tusserbe Pocket Drink

Suplement bimor që qetëson kollën dhe përmirëson tonin e zërit 16 bustina
1,280.00 L
Shtoje në shportë

Esi Melatonin Pura Activ

Suplement ushqimor me melatoninë dhe valerianë që rregullon ciklin e gjumit 30 tableta
939.90 L
Shtoje në shportë

Esi Donna Life

Suplement ushqimor që lehtëson problematikat e shfaqura gjatë periudhës së menopauzës 30 kapsula
1,434.00 L
Shtoje në shportë

Esi Melatonin Pura Retard

Suplement ushqimor me melatoninë për të rregulluar ciklin e gjumit 30 tableta
649.80 L
Shtoje në shportë

Esi Propolaid PropolGola Spray

Spraj për fytin me mjaltë dhe ekstrakte bimësh 20 ml
650.00 L
Shtoje në shportë

Esi Erbaven Retard

Suplement ushqimor që përmirëson mikroqarkullimin dhe favorizon drenimin e lëngjeve 30 tableta
1,190.10 L
Shtoje në shportë