info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Showing 1–48 of 59 results

La Roche Posay Anthelios Anti Shine Invisible Fresh Mist SPF 50+

Spraj i padukshëm me SPF 50+, për lëkurë të ndjeshme 75ml
L2,600.00
Add to cart

La Roche Posay Anthelios Anti-Imperfections Corrective Gel-Cream SPF50+

Xhel krem me SPF 50+ për lëkurë me parregullsi 50ml
L3,000.00
Add to cart

La Roche Posay Anthelios Baby Lotion SPF 50+

Locion mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për bebe me lëkurë të thatë me tendencë atopike 50ml
L2,400.00
Add to cart

La Roche Posay Anthelios Children Lotion SPF 50+

Qumësht mbrojtës nga rrezatimi diellor për fëmijë 250ml
L3,600.00
Add to cart

La Roche Posay Anthelios Non Parfumed Dry Touch Gel Cream SPF 50+

Xhel krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor me SPF 50+ 50 ml
L2,900.00
Add to cart

La Roche Posay Anthelios Pigmentation Tinted Cream SPF 50+

Krem me SPF50 për lëkurë me zona të hiperpigmentuara 50ml
L3,000.00
Add to cart

La Roche Posay Anthelios Sensitive Eyes SPF 50

Krem mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme 50ml
L2,900.00
Add to cart

La Roche Posay Anthelios Shaka Fluid SPF 50+

Emulsion me mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme 50ml
L2,900.00
Add to cart

La Roche Posay Anthelios Sun Intolerance SPF50+

Krem me mbrojtës nga dielli për lëkurë intolerante 50ml
L3,000.00
Add to cart

La Roche Posay Anthelios Wet Skin Gel SPF50+

Xhel për mbrojtje nga rrezatimi diellor, për lëkurë të ndjeshme, 250ml.
L3,500.00
Add to cart

La Roche Posay Cicaplast

Krem rigjenerues për epidermën 40ml
L2,000.00
Add to cart

La Roche Posay Cicaplast Barrier Repairing Hand Cream

Krem rigjenerues për duart 50ml
L1,400.00
Add to cart

La Roche Posay Cicaplast Soothing Repairing Balm SPF 50+

Balsam zbutës qetësues dhe mbrojtës nga hiperpigmentimi për lëkurë të ndjeshme e të dobësuar 40 ml
L2,000.00
Add to cart

La Roche Posay Effaclar A.I Target Imperfections Corrector

Korrektor lokal i shenjave dhe parregullsive në fytyrë për lëkurë akneike 15ml
L2,400.00
Add to cart

La Roche Posay Effaclar Duo Acne Corrective treatment

Xhel krem për lëkurë të ndjeshme, me tendencë akneike 40 ml
L2,600.00
Add to cart

La Roche Posay Effaclar Duo SPF 30

Xhel krem, korrigjues i shenjave dhe mbrojtës nga rrezatimi diellor për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 40ml
L2,900.00
Add to cart

La Roche Posay Effaclar Duo Unifiant

Xhel krem me ngjyrë për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 40ml
L2,900.00
Select options

La Roche Posay Effaclar H Dermo Soothing Hydrating Cleansing Cream

Krem pastrues zbutës për lëkurë të yndyrshme 200 ml
L2,560.00
Add to cart

La Roche Posay Effaclar H Multi-Compensating Soothing Moisturizer

Hidratues dhe qetësues për lëkurë të yndyrshme të tharë si pasojë e trajtimeve dermatologjike produkteve kozmetike 40ml
L3,200.00
Add to cart

La Roche Posay Effaclar Lotion Astrigente Micro-Exfoliante

Locion astrigjent eksfoljues për lëkura të yndyrshme e me tendencë akneike 200 ml
L2,180.00
Add to cart

La Roche Posay Effaclar Mat Sebo Controlling Moisturizer

Hidratues për lëkurë të yndyrshme 40ml
L2,900.00
Add to cart

La Roche Posay Effaclar Purifying Foaming Gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
L2,100.00L3,000.00
Select options

La Roche Posay Effaclar Pyrifying Micellar Water

Ujë mishelar pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe të ndjeshme 400ml
L2,500.00
Add to cart

La Roche Posay Hyalu B5 Serum

Serum anti-rrudhë me vitaminë B5 30ml
L5,000.00
Add to cart

La Roche Posay Hydraphase Intense Light

Krem hidratues me veprim intensiv për lëkurë normale dhe mikse 50 ml
L3,900.00
Add to cart

La Roche Posay Hydraphase Intense Rich

Krem hidratues me veprim intensiv për lëkurë të dehidratuar normale në të thatë 50 ml
L3,900.00
Add to cart

La Roche Posay Hydraphase Intense Serum

Serum hidratues për lëkurë të ndjeshme e të dehidratuar 30ml
L4,200.00
Add to cart

La Roche Posay Hydraphase Intense Yeux

Krem hidratues dhe kundër shenjave të lodhjes në zonën rreth syve 15ml
L3,100.00
Add to cart

La Roche Posay Hydraphase UV Intense Light

Krem hidratues me mbrojtje UV për lëkurë të ndjeshme, normale dhe mikse 50 ml
L4,000.00
Add to cart

La Roche Posay Hydraphase UV Intense Rich

Krem hidratues me mbrojtje UV për lëkurë të ndjeshme të thatë 50 ml
L4,000.00
Add to cart

La Roche Posay Kerium DS Anti Dandruff Treating Shampoo

Shampo kundër zbokthit të shoqëruar me kruarje dhe irritim të lëkurës. 125ml.
L2,450.00
Add to cart

La Roche Posay Kerium DS Pro-Desquamating Soothing Face Care

Krem zbutës për lëkurë të irrituar 40ml
L2,350.00
Add to cart

La Roche Posay Lipikar Cleansing Gel

Xhel larës për lëkurë të thatë dhe atopike 400 ml
L1,900.00
Add to cart

La Roche Posay Lipikar Cleansing Oil

Vaj larës për lëkurë të thatë dhe atopike 400ml
L3,000.00
Add to cart

La Roche Posay Lipikar Soothing Protecting Hydrating Fluide400 ml

Emulsion zbutës ushqyes dhe mbrojtës për lëkurë të thatë të ndjeshme 400ml
L2,700.00
Add to cart

La Roche Posay Lipikar Stick AP+

Stik për lëkurë të thatë me tendencë atopike 15ml
L1,800.00
Add to cart

La Roche Posay Lipikar Syndet AP+

Xhel krem larës për fytyrën dhe trupin, për lëkurë të thatë dhe atopike. I përshtatshëm për çdo moshë.
L3,200.00
Add to cart

La Roche Posay Lipikar Xerand Hand Repairing Cream

Krem hidratues për duart 50 ml
L1,100.00
Add to cart

La Roche Posay Make-Up Remover Micellare Water Gel

Xhel pastrues për lëkura normale mikse 195 ml
L2,700.00
Add to cart

La Roche Posay Micellar Water Reactive Skin

Ujë mishelar pastrues për lëkurë reaktive 400ml
L2,600.00
Add to cart

La Roche Posay Micellar Water Sensitive skin

Ujë mishelar për lëkurë të ndjeshme 400ml
L2,600.00
Add to cart

La Roche Posay Nutritic Rich

Krem riparues dhe ushqyes për lëkurë shumë të thatë 50ml
L3,900.00
Add to cart

La Roche Posay Posthelios Antioxidant Hydra- Gel

Xhel hidratues për pas ekspozimit në diell 200ml
L2,850.00
Add to cart

La Roche Posay Redermic C

Krem anti-rrudhë për lëkurë të ndjeshme normale në mikse 40ml
L5,900.00
Add to cart

La Roche Posay Redermic C Dry Skin

Krem kundër rrudhave për lëkurë të thatë 40ml
L5,900.00
Add to cart

La Roche Posay Redermic C Eyes

Krem kundër rrudhave në zonën rreth syve. 15 ml.
L5,000.00
Add to cart

La Roche Posay Redermic R Anti Ageing Concentrate Intense

Krem korrektues me veprim intensiv kundër rrudhave 30ml
L6,000.00
Add to cart

La Roche Posay Redermic R eyes

Trajtim intensiv kundër rrudhave në zonën rreth syve 15ml
L5,200.00
Add to cart