info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Mustela

Showing 1–20 of 22 results

Ofertë!

MUSTELA BABY SET

Blini xhelin pastrues,kremin hidratues, kremin e zonës së pelenave dhe paketimin e vogël me letra të lagura me 30% Ulje dhe përfitoni çantën Mustela FALAS!
4,780.00 L 3,346.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!

MUSTELA BABY SET DRY SKIN

Blini xhelin pastrues,kremin ushqyes, kremin e zonës së pelenave dhe paketimin e vogël me letra të lagura me 30% Ulje dhe përfitoni çantën Mustela FALAS!
4,380.00 L 3,066.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!

MUSTELA BABY SET NORMAL SKIN

Blini xhelin pastrues për kokën dhe trupin 500 ml,qumështin hidratues për trupin, kremin e zonës së pelenave, ujin e parfumuar MUSTI dhe paketimin e vogël me letra të lagura me 30% Ulje dhe përfitoni çantën Mustela FALAS!
6,730.00 L 4,711.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!

MUSTELA BABY SMALL SET NORMAL SKIN

Blini xhelin pastrues për kokën dhe trupin 200 ml,kremin hidratues për fytyrën 40 ml, kremin e zonës së pelenave, dhe paketimin e vogël me letra të lagura me 30% Ulje dhe përfitoni çantën Mustela FALAS!
4,080.00 L 2,856.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Mustela gentle shampoo delicate hair

Shampo e butë për bebe për flokë delikatë 200 ml
1,400.00 L 1,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Stelatopia Cleansing Gel

Xhel larës për lëkurë atopike, për bebe & fëmijë 200 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela maternity strech marks serum

Serum korrigjues i strijave tashmë të formuara 45 ml
3,200.00 L 2,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Infant foam shampoo

Shampo në formë shkume, për flokët delikatë të të sapolindurve, bebeve dhe fëmijëve. 150ml.
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela gentle cleansing gel for hair and body

Xhel pastrues shkumues për flokët dhe trupin për bebe dhe fëmijë 200ml
1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Mustela Sun Lotion Face SPF 50+

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrën, për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes. 40 ml.
2,500.00 L 1,250.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela baby massage oil

Vaj masazhi hidratues dhe qetësues për bebe dhe fëmijë 100ml
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Mustela Sun Lotion SPF 50+

Qumësht kremoz për mbrojtje nga dielli, për fytyrë dhe trup, për bebe dhe fëmijë. 100ml.
3,000.00 L 1,800.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela cold cream face

Krem ushqyes për lëkurë të thatë, për bebe dhe fëmijë, si përkujdesje e fytyrës, që nga dita e parë e lindjes. 40ml.
1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Cleansing wipes

Peceta të lagura për pastrimin e të ndenjurave të bebes, që nga dita e parë e lindjes. Paketim me 70 peceta.
1,300.00 L 1,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Cleansing wipes baby face

Mustela peceta të lagura për fytyrën e bebeve dhe fëmijëve. Paketim me 25 peceta.
830.00 L 664.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela No-rinse Soothing Cleansing Water

Ujë pastrues pa shpëlarje, për fytyrën dhe të ndenjurat e bebes dhe fëmijës. 300ml.
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela gentle cleansing gel for hair and body

Mustela gel larës shkumues dhe pastrues për bebe dhe fëmijë. Flakon-pompë. 500ml.
1,900.00 L 1,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Gentle soap Face and Body

Përkujdesje e ngurtë ushqyese, rilipidizuese në formë sapuni, për bebe dhe fëmijë me Cold Cream, për fytyrë dhe trup. 200 g.
850.00 L 680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Hydra Bebe Lait Corps

Mustela qumësht trupi hidratues për lëkurën e bebes dhe të fëmijës. 300ml.
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Hydra Bebe Facial cream

Mustela krem hidratues për fytyrën që nga dita e parë e lindjes 40 ml
1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping