info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Ushqime

Showing 1–20 of 129 results

Plasmon Makarona Pennette

Makarona për fëmijë mbi 10 muajsh Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure frutash me shije molle dhe mango

Pure frutash me mollë dhe mango 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure frutash me shije dardhe dhe kosi

Pure frutash me dardhë dhe kos 85 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure frutash me shije molle, luleshtrydhe dhe kosi

Pure frutash me mollë, luleshtrydhe dhe kos 85 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure frutash me shije bananeje dhe kosi

Pure frutash me banane dhe kos 85 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure frutash me shije molle

Pure frutash me mollë 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure frutash me shije mikse

Pure frutash me miks frutash 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure frutash me shije dardhe

Pure frutash me dardhë 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure frutash me shije molle dhe boronice

Pure frutash me mollë dhe boronicë 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona Gemmine

Makarona për fëmijë mbi 6 muajsh Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Pure frutash me shije molle dhe luleshtrydhe

Pure frutash me mollë dhe luleshtrydhe 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona në formë “tubi”

Makarona Plasmon për foshnje mbi 6 muajsh Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona në formë ylli

Makarona Plasmon në formë ylli për foshnje mbi 6 muajsh Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona Pokerine

Makarona Plasmon me forma të ndryshme për foshnje mbi 6 muajsh Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Oriz

Oriz Plasmon për foshnje mbi 4 muajsh Kuti x 340 g
270.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona Puntine

Makarona në formë pike Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona në formë unaze

Makarona Plasmon në formë unaze të përshtatshme për foshnje mbi 6 muajsh Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Makarona në formë guaske

Makarona Plasmon për foshnje mbi 6 muajsh në formë guaske Kuti x 340 g
255.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Djathë i shkrirë

Djathë i shkrirë për bebe mbi 4 muajsh Paketim x 2 kavanozw 80 g
455.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Milupa Bio Plain Cereal Rice Oat Organic 6 m+

Drithëra Bio për foshnja me oriz dhe tërshërë 6 m+ 200 g
700.00 L 630.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare