info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Kategoritë

Showing 1–48 of 150 results

Sale!
-20%

Avene Physiolift baume nuit 30ml

PhysioLift, Balsam antirrudhë për natën 30ml. Balsam antirrudhë për të gjitha tipet e lëkurave.
L5,600.00 L4,480.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Avene Physiolift jour creme lissante 30ml

Physiolift, Krem antirrudhë 30ml. Krem antirudhë për lëkura të thata dhe shumë të thata për moshat 40-60 vjeç.
L5,400.00 L4,320.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Avene Physiolift jour emulsion lissante 30ml

Physiolift, Emulsion antirrudhë 30ml. Emulsion antirrudhë për lëkura normale mikse për moshat 40,60 vjeç.
L5,400.00 L4,320.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Avene Physiolift yeux 15ml

Physiolift, Krem antirrudhë për zonën rreth syve 15ml. Krem antirrudhë për zonën rreth syve për moshat 40,60 vjeç.
L4,900.00 L3,920.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Avene Serenage Day Cream Anti-Aging

Serenage - Krem antirrudhë dite 40m. Krem antirrudhë me efekt ushqyes dhe ridensifikues, për moshat mbi 55 vjeç.
L5,700.00 L4,560.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Avene Serenage Night Creme Anti-Aging

Serenage - Krem antirrudhë nate 40ml. Krem antirrudhë me efekt ushqyes dhe ridnsifikuese për moshat mbi 55 vjeç.
L5,700.00 L4,560.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Avene solaire anti-age spf50 50 ml

Krem anti-age mbrojtës nga dielli spf50 50ml.
L3,300.00 L2,640.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Avene Ystheal Emulsion Antirides 30 ml

YstheAL - Emulsion antirrudhë 30ml. Emulsion kundër rrudhave për lëkura normale mikse për moshat 25 - 40 vjeç.
L4,600.00 L3,680.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Beauty Sleep Ampoule

Ampula rigjeneruese 3 ampula x 3ml
L2,000.00 L1,600.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Hyaluron Sleeping Cream

Krem nate me acid hialuronik 50 ml
L5,500.00 L4,400.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Lifting

Krem natyral me efekt lifting 50 ml
L5,100.00 L4,080.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Regeneration

Krem rigjenerues për lëkurë mature 50 ml
L5,100.00 L4,080.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Face Performance 3D

Krem anti-rrudhë 3D 50 ml
L14,000.00 L11,200.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Timeless Balancing Cream

Krem anti-age për lëkurë normale në mikse 50 ml
L9,800.00 L7,840.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Timeless Concentrate

Serum anti-age, reduktues i rrudhave 30 ml
L10,000.00 L8,000.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Timeless Retinol Balm

Balsam korrigjues intensiv i rrudhave 50 ml
L9,500.00 L7,600.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Timeless Serum

Serum anti-age me efekt të lehtë peeling 30 ml
L7,800.00 L6,240.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Timeless Sleeping Cream & Mask

Krem dhe maskë rigjeneruese 50 ml
L10,000.00 L8,000.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Ultra Lift Performance 3D

Krem anti-rrudhë me efekt lifting dhe pluhur diamanti 30ml
L10,500.00 L8,400.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Beauty Date Ampoule

Ampula me efekt imediat rafinues dhe anti-rrudhë 3 ampula x 3ml
L2,000.00 L1,600.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Beautygen Renew Ampoule

Ampula të pëqendruara me veti anti-rrudhë dhe efekt të menjëhershëm 3 ampula x 3ml
L3,000.00 L2,400.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Beautygen Renew Essence

Serum rigjenerues dhe anti-rrudhë 30 ml
L9,700.00 L7,760.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Beautygen Renew I

Krem anti-rrudhë për lëkurë normale në mikse 50 ml
L11,100.00 L8,880.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Beautygen Renew II

Krem anti-rrudhë për lëkurë të thatë 50 ml
L11,100.00 L8,880.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Beutygen Renew Pearls

Serum-krem me veti anti-rrudhë 50 ml
L11,500.00 L9,200.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Anti Age

Krem anti-rrudhë zbutës dhe rinues me efekt 24-orë 50 ml
L5,500.00 L4,400.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Cream Mask

Maskë kremoze me bazë natyrale 75 ml
L4,500.00 L3,600.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Eye Performance 3D

Serum anti-rrudhë për zonën e syve 15 ml
L9,700.00 L7,760.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Forever 39

Ampula për konture më rinore & efekt anti-rrudhë 3 ampula x 3ml
L2,000.00 L1,600.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Hyaluron Ampoule

Ampula me acid hialuronik 3 ampula x 3ml
L2,000.00 L1,600.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Hyaluron Travel Set

Set udhëtimi me 7ampula ampula të ndryshme x 3 ml
L3,900.00 L3,120.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Hydro Active Hyaluron Filler Capsules

Kapsula hidratuese me acid hialuronik 28 kapsula
L5,500.00 L4,400.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Hydro Active Hyaluron Refill Cream

Krem hidratues dhe anti-rrudhë për lëkurë të thatë 50 ml
L5,900.00 L4,720.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Kit Hydro Active

Krem hidratues Hydro Active Hyaluron Refill Nigh 50 ml + 10 kapsula Hydro Active Hyaluron Filler FALAS
L5,990.00 L4,792.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Protect A-C-E Vita Day

Krem dite energjizues i lëkurës 50 ml
L7,000.00 L5,600.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Protect Cell Vital C

Serum me vitaminë C 30 ml
L6,600.00 L5,280.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Timeless Eye & Lip

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve dhe buzëve 15 ml
L6,900.00 L5,520.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

DR.Grandel Timeless Nourishing Cream

Krem ushqyes & anti-rrudhë për lëkurë të thatë 50 ml
L9,800.00 L7,840.00 -20%
Add to cart
Sale!
-15%

ESSEline Cosmetics Anti-Age Eye Treatment Serum

Serum anti-moshë për zonën rreth syve dhe konturet e fytyrës 30 ml
L7,500.00 L6,375.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

ESSEline Cosmetics Regenerating Lifting Cream

Krem për fytyrën me veti anti-moshë dhe efekt lifting 50 ml
L8,750.00 L7,437.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

ESSEline Cosmetics Revitalizing Moisturising Cream

Krem hidratues dhe rivitalizues për fytyrën 50 ml
L6,250.00 L5,312.00 -15%
Add to cart

Fillerina Day Cream Grade 1

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
L5,560.00
Add to cart

Fillerina Day Cream Grade 2

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
L6,979.00
Add to cart

Fillerina Day Cream Grade 3

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
L8,154.00
Add to cart

Fillerina Eyes and Lip Contour Cream Grade 1

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve 15 ml
L4,495.00
Add to cart

Fillerina Eyes And Lip Contour Cream Grade 2

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve 15 ml
L5,670.00
Add to cart

Fillerina Eyes And Lip Contour Cream Grade 3

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve 15 ml
L7,335.00
Add to cart

Fillerina Grade 1

Trajtim anti-rrudhë mbushës me efekt lifting 14 ditor 2 x 30 ml
L9,582.00
Add to cart