info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Anti-age dhe anti-rrudhë

Showing 1–20 of 367 results

Novexpert The Expert Antiaging Fluid

Krem anti-age për lëkurë normale në mikse. 40 ml
5,240.00 L
Shtoje në shportë

Novexpert Booster Serum with Hyaluronic Acid

Serum hidratues me veti anti rrudhë. 30 ml
6,550.00 L
Shtoje në shportë

Novexpert Pro-Collagene La crème Anti-Age Expert

Krem kundër rrudhave për lëkurë normale në të thatë. 40 ml
5,240.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Wrinkle Smoothing Light Cream

Krem kundër rrudhave, për lëkurë normale në mikse. 40 ml
3,250.00 L 2,762.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Boost Antioxidant Concentrate

Serum i koncentruar me vitaminë C. 30 ml
3,800.00 L 2,660.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Correct Intensive Renewal Comprehensive Retinol 0.3% Night Serum

Serum me përmbajtje retinoli dhe acidi hialuronik, formuluar për të përmirësuar tonalitetin dhe teksturën e lëkurës 30 ml
9,500.00 L 7,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface High Potency Cream 20 Bionic AHA

Krem me veprim eksfoljues dhe anti-rrudhë për lëkura të maturuara 30 g
4,970.00 L 3,976.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Correct Firming Collagen Booster

Serum që nxit prodhimin e kolagjenit në lëkurë 30 ml
8,580.00 L 6,864.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Restore Bionic Lotion Skin Fortifying Moisturizer for Face and Body

Hidratues anti-rrudhë për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme në zonën e fytyrës dhe trupit 200 ml
5,490.00 L 4,392.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Tripple Firming Neck Cream

Krem anti-rrudhë me efekt lifting për zonën e qafës dhe dekoltesë 80 g
9,200.00 L 7,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Targeted Treatment Renewal Cream 12 PHA

Krem hidratues me efekt eksfoljues 40 g
4,970.00 L 3,976.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Prestige Skin Renaissance Ampoule Treatment

Trajtim anti-rrudhë, rigjenerues për lëkurën 2 flakonë x 15 ml
23,500.00 L 18,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Prestige Supreme Perfection Cashmere Cream

Formulim unik për një lëkurë gjithmonë rinore 50 ml
21,500.00 L 17,200.00 L -20%
Shtoje në shportë

Toskani Set – Hidratim & mbrojtje ndaj diellit

Bli Aquabalance mesoserum 30 ml + Sun Protection cream 50 ml & merr Hydratonic 200 ml FALAS
17,260.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Set – Anti- rrudhë & mbrojtje ndaj diellit

Bli Matrix repair serum 30 ml + Sun Protection krem 50 ml & merr Hydratonic 200 ml FALAS
17,810.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Lift (IN) Supreme Definition Eye Contour Cream

Krem me efekt konturues specifik për zonën e syve. 15 ml
7,250.00 L 6,525.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Lift (IN) Supreme Definition Cream

Krem hidratues me efekt konturues. 50 ml
9,200.00 L 8,280.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert SRNS Repair Night Progress Eye Serum

Serum për sytë me efekt riparues dhe rigjenerues gjatë natës. 15 ml
9,800.00 L 8,820.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Lift (IN) Recontouring V Shape Chin Tissue Mask

Maskë specifike për rikonturimin e zonës së mjekrës. 2 x 10 ml
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Lift (IN) Neck & Décolletage Firming Cream

Krem me efekt anti-rrudhë dhe lifting specifik për qafën dhe dekoltenë. 50 ml
8,000.00 L 7,200.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping