info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 17 results

ONAGRINE Extreme Jeunesse Contour des Yeux

Krem anti-rrudhë për zonën e syve 15 ml
3,400.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Sublime Oil Makeup Remover

Vaj pastrues, heqës i make-up 200 ml
2,100.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Creme Fondante Mains et Ongles

Krem ushqyes për duart dhe thonjtë 30 ml
700.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Global Expertise Serum Anti-age Intensif

Serum intensiv global anti-age në formë kapsulash monodozë 30 kapsula
5,200.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Gommage Douceur Visage & Décolleté

Krem eksfoljues për fytyrën, qafën & dekoltenë 75 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE global expertise contour yeux & levres

Trajtim anti-rrudhë për zonën e syve dhe të buzëve 15 ml
4,200.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Extreme Jeunesse Serum-Crème

Trajtim anti-age për rrudhat e para që kombinon fuqinë e një serumi me butësinë e një kremi 30 ml
5,000.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Visibly Pure Fluide Matifiant Jour

Fluid hidratues, matifikues dhe ribalancues i lëkurë mikse 40 ml
3,300.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Extreme Perfection Light CC Cream

Krem anti-age, hidratues, korrigjues i rrudhave. Me ngjyrë të lehtë. 40 ml
3,500.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Onaphyline Creme Anti-age Nuit

Trajtim nate anti-rrudhë për një pamje sa më të freskët dhe rinore 50 ml
5,000.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Global Expertise Fluide Anti-age SPF 15

Fluid me një kombinim të përbërësve anti-age me filtrat solarë që ridefinon linjat e fytyrës duke minimizuar rrudhat dhe shfaqjen e njollave të errëta 30 ml
5,400.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Activ Detox Sérum Vitaminé

Serum i pasur me vitamina, për çdo lloj lëkure, vepron kundër rrudhave, ndotjes dhe lodhjes 30 ml
5,300.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Visibly Pure Gel Nettoyant Purifiant Visage & Corps

Xhel larës pastrues dhe ribalancues për lëkurë mikse 200 ml
2,100.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Visibly Pure Creme de Nuit Purete Absolue

Trajtim nate detoksifikues dhe ribalancues për lëkurë mikse dhe të yndyrshme 50 ml
5,500.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Activ Detox Vitamin Fluid

Fluid anti-age për çdo lloj lëkure me veprim kundër rrudhave, ndotjes dhe lodhjes 40 ml
5,500.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Mousse Nettoyante Essentielle

Shkumë delikate pastruese për fytyrën, sytë & buzët. Largon papastërtitë dhe make up-in. 150 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Global Expertise Crème Anti-age Absolue

Përkujdesje hidratuese, ushqyese & anti-age, korrigjuese e të gjithë shenjave të moshës -rrudha, njolla të errëta, humbje e tonusit. 50 ml
5,500.00 L
Shtoje në shportë