info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil MD SPF 100+ Fluid

Çmimi:3,630.00 L 1,815.00 L -50%

Emulsion mbrojtës ndaj diellit SPF 100
75 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim që ofron një mbrojtje tepër të lartë ndaj rrezatimit diellor.
Ka një teksturë të lehtë dhe prandaj absorbohet lehtësisht dhe plotësisht nga lëkura.
I përshtatshëm për persona me probleme me pigmentimin, ndjeshmëri të lartë ndaj rrezatimit dhe që mund t’i jenë nënshtruar proçeseve estetike të ndryshme.
Në sajë të kompleksit Pro-DNA parandalon plakjen e lëkurës.
Acidi hialuronik në përmbajtje hidraton lëkurën.
Nuk le shkëlqim dhe mund të përdoret si bazë për make-up-in.
Testuar për nikel, kobalt, krom, mërkur dhe paladium.
Jo komedogjenik.
Rezistent ndaj ujit.
Pa parabenë, parfum, ngjyrues dhe derivate të grurit.

Përdorimi

Tunde para përdorimit. Kthehet në kënd 90˚ dhe aplikohet në zonat e interesuara. Përhapet në mënyrë uniforme në të gjithë lëkurën.

Përbërësit

Aqua (Water) ●
Cyclopentasiloxane ● Octocrylene ● Alcohol Denat. ● Dibutyl Adipate ● Diethylhexyl Carbonate ● Cyclohexasiloxane ● Titanium Dioxide (Nano) ● Butyl Methoxydibenzoylmethane ● Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine ● Butylene Glycol ● PEG-30 Dipolyhydroxystearate ● PEG-10 Dimethicone ● Polymethyl Methacrylate ● Niacinamide ● Sodium Hyaluronate ● Bisabolol ● Oryzanol ● Tocopheryl Acetate ● Artemisia umbelliformis Extract ● Buddleja davidii Leaf Extract ● Peucedanum ostruthium Leaf Extract ● Pinus pinaster Bark/Bud Extract ● Sodium Chloride ● Silica ● Disteardimonium Hectorite ● Glycerin ● Dimethicone ● Glyceryl Stearate ● Dimethiconol ● Diglycerin ● PEG-8 ● Tocopherol ● Ascorbyl Palmitate ● Ascorbic Acid ● Citric Acid ● Phenoxyethanol ● Ethylhexylglycerin ● Sodium Benzoate ● Potassium Sorbate ● Disodium EDTA.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping