info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Pompa gjiri

Showing all 16 results

Chicco Electric Breast Pump 2 Phases

Pompë gjiri elektrike me dy faza
24,640.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Fast Flow Breast Pump

Pompë gjiri manuale
1,250.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Classic Breast Pump

Pompë gjiri manuale
3,030.00 L
Shtoje në shportë

TOMMEE TIPPEE MADE FOR ME SINGLE SILICONE BREAST PUMP

Pompë gjiri manuale e lehtë në përdorim
2,200.00 L
Shtoje në shportë

TOMMEE TIPPEE CLOSER TO NATURE SINGLE MANUAL BREAST PUMP

Pompë gjiri manuale
6,000.00 L
Shtoje në shportë

Tommee Tippee Electric Breast Pump

Pompë gjiri elektrike
19,500.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Tiralatte manuale con impugnatura girevole

Pompë gjiri manuale
3,890.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Tiralatte elettrico doppio a 3 fasi

Pompë e dyfishtë elektrike për gjirin me 3 funksione
12,990.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Electric Breast Pump Premium

Pompë gjiri elektrike
31,280.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Manual Breast Pump

Pompë gjiri manuale
7,400.00 L
Shtoje në shportë

Philips Avent Double Electric Pump

Pompë gjiri elektrike e dyfishtë
43,720.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Silicone One-Piece Breast Pump

Pompë gjiri silikoni, e lehtë në përdorim.
2,550.00 L
Shtoje në shportë

NUK Pompë gjiri elektrike

Pompë gjiri elektrike me adaptor dhe bateri të rikarikueshme
20,000.00 L
Shtoje në shportë

NUK Pompë gjiri elektrike me 2 koka

Pompë gjiri elektrike me 2 koka me adaptor dhe bateri të rikarikueshme
28,000.00 L
Shtoje në shportë

NUK Pompë Gjiri Manuale

Pompë manuale gjiri, e thjeshtë në përdorim 90 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

NUK Pompë gjiri manuale Jolie

Pompë manuale për gjirin
5,000.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare