info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 16 results

Ofertë!
-10%

Lansinoh Compact Single Electric Breast Pump

Pompë gjiri elektrike teke
16,000.00 L 14,400.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Electric Breast Pump 2 Phases

Pompë gjiri elektrike me dy faza
24,640.00 L 22,176.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Chicco Fast Flow Breast Pump

Pompë gjiri manuale
1,250.00 L 1,125.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE MADE FOR ME SINGLE SILICONE BREAST PUMP

Pompë gjiri manuale e lehtë në përdorim
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lansinoh Silicone Breast Pump

Pompë gjiri manuale silikoni
2,400.00 L 2,160.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TOMMEE TIPPEE CLOSER TO NATURE SINGLE MANUAL BREAST PUMP

Pompë gjiri manuale
6,000.00 L 5,400.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Single Electric Breast Pump

Pompë gjiri elektrike
16,700.00 L 15,030.00 L -10%
Shtoje në shportë

Nuvita Tiralatte manuale con impugnatura girevole

Pompë gjiri manuale
3,890.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lansinoh Manual Breastpump

Pompë gjiri manuale
5,500.00 L 4,950.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Philips Avent Electric Breast Pump Premium

Pompë gjiri elektrike
25,530.00 L 22,977.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Philips Avent Manual Breast Pump

Pompë gjiri manuale
7,590.00 L 6,831.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Philips Avent Double Electric Pump

Pompë gjiri elektrike e dyfishtë
43,194.00 L 38,874.60 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Pompë gjiri elektrike

Pompë gjiri elektrike me adaptor dhe bateri të rikarikueshme
20,000.00 L 18,000.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Pompë gjiri elektrike me 2 koka

Pompë gjiri elektrike me 2 koka me adaptor dhe bateri të rikarikueshme
28,000.00 L 25,200.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Pompë Gjiri Manuale

Pompë manuale gjiri, e thjeshtë në përdorim 90 ml
2,400.00 L 2,160.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Pompë gjiri manuale Jolie

Pompë manuale për gjirin
5,000.00 L 4,500.00 L -10%
Shtoje në shportë