info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Mbrojtje nga dielli

Showing all 16 results

Frezyderm Baby Sun Care SPF 25

Locion mbrojtës kundër diellit për bebe dhe fëmijë. 100 ml
1,850.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë! Bioderma Photoderm kid
-40%

Bioderma Photoderm Kid Spray Enfants SPF 50+

Formulim me faktor të lartë mbrojtës, kundër rrezatimit të dëmshëm diellor për fëmijë.
3,620.00 L 2,172.00 L -40%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Noreva Noresun Gradual UV Fluide SPF 30

Mbrojtës nga dielli me SPF 30 pa filtra kimikë për lëkurë të ndjeshme, për të rritur dhe fëmijë 40 ml
2,600.00 L 2,210.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

A-derma Protect AD SPF 50+ Cream

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurë të thatë & atopike Bebe, fëmijë & të rritur 150 ml
3,400.00 L 2,380.00 L -30%
Shtoje në shportë

Rilastil Kit Baby Rilastil Sun System Fluid Baby Lotion + Dermastil Pediatric Cleanser -FREE

Emulsion trupi me SPF 50+ për bebe 200ml + Larës për trupin & kokën për bebe 250 ml FALAS
3,430.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Fluid Baby Lotion

Emulsion trupi me SPF 50+ për bebe 200ml
3,430.00 L 2,058.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Baby Fluid Comfort SPF 50+

Emulsion mbrojtës ndaj diellit me filtra fizikë për bebe me lëkurë atopike 50 ml
2,470.00 L 1,482.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Ideal Soleil Anti – Sand Mist for Children SPF 50

Spraj mbrojtës ndaj diellit për fëmijë kundër rërës 200 ml
3,600.00 L 2,880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Baby Lotion SPF 50+

Locion mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për bebe me lëkurë të thatë me tendencë atopike 50ml
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Anthelios Children Lotion SPF 50+

Qumësht mbrojtës nga rrezatimi diellor për fëmijë 250ml
3,600.00 L 2,880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Sun Lotion SPF 50+

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrë dhe trup, për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes. Flakon-pompë. 200ml.
3,600.00 L 2,880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Sun Lotion Face SPF 50+

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrën, për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes. 40 ml.
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Sun Lotion SPF 50+

Qumësht kremoz për mbrojtje nga dielli, për fytyrë dhe trup, për bebe dhe fëmijë. 100ml.
3,000.00 L 2,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Lait Enfant SPF50

Qumësht mbrojtës nga dielli SPF50 për fëmijë 200 ml
3,500.00 L 2,450.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene spray enfants SPF 30

Spraj mbrojtës nga dielli për fëmijë, për fytyrën dhe trupin 200 ml
3,400.00 L 2,380.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avene Spray Enfants SPF 50+

Spraj mbrojtës ndaj diellit për fëmijë SPF 50+ 200ml
3,600.00 L 2,520.00 L -30%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso