[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Integratorë për mëlçinë

Showing all 11 results

Ofertë!
-15%

Now Liver Refresh

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të mëlçisë Kuti x 90 kapsula
3,250.00 L 2,762.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Silymarin 300 mg

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të mëlçisë Kuti x 50 kapsula
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë

PromoPharma Xanadepur

Suplement ushqimor që ndikon pozitivisht në pastrimin e trupit nga toksinat Kuti x 15 bustina
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Gianluca Mech La Dieta Tisanoreica Decottopia Depurativo Antartico

Suplement ushqimor që ndihmon pastrimin e organizmit nga toksinat Kuti x 8 bustina
1,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now TMG Betaine 1000 mg

Suplement ushqimor me betainë 100 tableta
3,340.00 L 2,839.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Livercare

Suplement ushqimor për mirëfunksionimin e mëlçisë. 60 tableta
3,380.00 L 2,703.84 L -20%
Shtoje në shportë

Guerriero EpatoPro tablets

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e mëlçisë Paketim x 30 tableta
1,814.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature LivaPure

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të mëlçisë 30 tableta
3,360.00 L 3,024.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Glutathione 500mg

Suplement me glutation, një peptid me veprim antioksidues dhe detoksifikues Paketim x 30 kapsula
3,300.00 L 2,805.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Glutathione 250mg

Suplement me glutation, një peptid me veprim antioksidues dhe detoksifikues Paketim x 60 kapsula
3,850.00 L 3,272.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Liver Caps

Suplement që mbështet funksionimin normal të mëlçisë Paketim x 100 kapsula
2,950.00 L 2,507.50 L -15%
Shtoje në shportë