[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

Vitamina B

Showing 1–20 of 62 results

Ofertë!
-15%

Now Brewer’s Yeast 10 Grain 650 mg

Suplement ushqimor me maja birre 200 tableta
1,820.00 L 1,547.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Inositol 500 mg

Suplement ushqimor me mio-inozitol që ndikon pozitivish në sistemin nervor, veprimin korrekt të insulinës dhe metabolizmin e yndyrnave Kuti x 100 kapsula
1,350.00 L 1,147.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis B-Complex Forte

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B Kuti x 30 tableta
2,300.00 L 1,955.00 L -15%
Shtoje në shportë

Pharmavision Vitabex

Suplement ushqimor i nevojshëm për një sërë proçesesh metabolike që shoqërohen me çlirim energjie Kuti x 30 tableta
760.00 L
Shtoje në shportë

Neuralta tablets

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të sistemit nervor Kuti x 80 tableta
2,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Synfoline 400 mcg

Suplement ushqimor me acid folik në dozën 400 mcg Kuti x 60 kapsula
1,600.00 L 1,360.00 L -15%
Shtoje në shportë

Zeyus-B Mix

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B Kuti x 30 tableta
520.00 L
Shtoje në shportë

Polivit B Plus

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B, për mirëqenien e përgjithshme Kuti x 30 tableta
330.00 L
Shtoje në shportë

Betafol 400 mcg

Suplement ushqimor me acid folik dhe vitaminë B12 Kuti x 30 tableta
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Stada Eunova B12 Plus

Suplement ushqimor me vitaminë të grupit B, për një jetë plot energji Kuti x 10 flakonë
1,250.00 L
Shtoje në shportë

DafneFol 400

Acid folik në formën kuatrefolik, për femrat gjatë shtatzënisë dhe jo vetëm Kuti x 90 tableta orodispersibile
3,600.00 L
Shtoje në shportë

B-Vital Total 500

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B Kuti x 30 tableta
1,980.00 L
Shtoje në shportë

B-Vital Total

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B në formën e tabletave eferveshente Kuti x 20 tableta eferveshente
1,750.00 L
Shtoje në shportë

Eagle Biotech B Sciroppo

Shurup me vitamina të grupit B për fëmijë dhe të rritur Flakon x 120 ml
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Olimp Labs Redukac Shot

Suplement specifik për rikuperim të shpejtë të përbërësve thelbësorë në trup , pas pirjes së alkoolit. Flakon x 60 ml
540.00 L
Shtoje në shportë

Honor Profolic Folic Acid

Suplement ushqimor me acid folik në dozën 600 mcg Kuti x 30 tableta
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Honor B Complex

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B dhe vitaminë C Kuti x 30 tableta
1,470.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Panthothenic acid 500 mg

Suplement ushqimor me acid pantotenik (vitamina B5) Kuti x 100 kapsula
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Niacin Flush Free 250 mg

Suplement ushqimor me niacinë Kuti x 90 kapsula
1,965.00 L 1,670.25 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now B-100

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B, për energjinë që ju duhet çdo ditë Kuti x 100 kapsula
3,600.00 L 3,060.00 L -15%
Shtoje në shportë