info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Vitamina B

Showing 1–20 of 58 results

Ofertë!
-15%

Solgar Vit. B-Complex 100

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B 50 kapsula
2,300.00 L 1,955.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis B-Complex Forte

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B Kuti x 30 tableta
2,300.00 L 1,955.00 L -15%
Shtoje në shportë

Pharmavision Vitabex

Suplement ushqimor i nevojshëm për një sërë proçesesh metabolike që shoqërohen me çlirim energjie Kuti x 30 tableta
765.00 L
Shtoje në shportë

Neuralta tablets

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të sistemit nervor Kuti x 80 tableta
2,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Synfoline 400 mcg

Suplement ushqimor me acid folik në dozën 400 mcg Kuti x 60 kapsula
1,560.00 L 1,326.00 L -15%
Shtoje në shportë

Betafol 400 mcg

Suplement ushqimor me acid folik dhe vitaminë B12 Kuti x 30 tableta
1,500.00 L
Shtoje në shportë

DafneFol 400

Acid folik në formën kuatrefolik, për femrat gjatë shtatzënisë dhe jo vetëm Kuti x 90 tableta orodispersibile
3,600.00 L
Shtoje në shportë

B-Vital Total 500

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B Kuti x 30 tableta
1,980.00 L
Shtoje në shportë

Eagle Biotech B Sciroppo

Shurup me vitamina të grupit B për fëmijë dhe të rritur Flakon x 120 ml
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Olimp Labs Redukac Shot

Suplement specifik për rikuperim të shpejtë të përbërësve thelbësorë në trup , pas pirjes së alkoolit. Flakon x 60 ml
540.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Floradix Vitamin-B-Complex Liquid

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B Flakon x 250 ml
1,690.00 L 1,521.00 L -10%
Shtoje në shportë

Honor Profolic Folic Acid

Suplement ushqimor me acid folik në dozën 600 mcg Kuti x 30 tableta
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Honor B Complex

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B dhe vitaminë C Kuti x 30 tableta
1,470.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now Methyl B12 5000 mcg

Suplement ushqimor me metilkobalaminë Kuti x 90 kapsula
4,700.00 L 3,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now Panthothenic acid 500 mg

Suplement ushqimor me acid pantotenik (vitamina B5) Kuti x 100 kapsula
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now Niacin Flush Free 250 mg

Suplement ushqimor me niacinë Kuti x 90 kapsula
1,965.00 L 1,572.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now B-100

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B, për energjinë që ju duhet çdo ditë Kuti x 100 kapsula
3,600.00 L 2,880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now B-6

Suplement ushqimor me piridoksinë, një vitaminë e grupit B, e tretshme në ujë Kuti x 100 kapsula
1,270.00 L 1,016.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now Niacinamide 500 mg No Flush

Suplement ushqimor me niacinë Kuti x 90 kapsula
1,510.00 L 1,208.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now B-2 100 mg

Suplement ushqimor me riboflavinë, një vitaminë e grupit B Kuti x 100 kapsula
1,320.00 L 1,056.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping