[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

Energjizantë dhe tonifikues

Showing all 18 results

Ofertë!
-15%

Now Rhodiola 500 mg

Suplement ushqimor bimor me veprim adaptogjen Kuti x 60 kapsula
5,160.00 L 4,386.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now L-Carnitine 1000 mg

Suplement ushqimor me l-karnitinë për mirëqenien e përgjithshme të organizmit Kuti x 50 tableta
4,230.00 L 3,595.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sensilab L-carnitine Pure

Suplement ushqimor me L-karnitinë Kuti x 10 flakonë
2,250.00 L 2,025.00 L -10%
Shtoje në shportë

Gianluca Mech La Dieta Tisanoreica Vigor-Mech Decottopia

Suplement ushqimor me veprim tonik dhe energjizues Kuti x 8 bustina
1,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Ginseng

Suplement ushqimor që kundërshton lodhjen fizike dhe mendore 10 flakonë
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Energy Line Lavoro

Suplement ushqimor që kundërshton lodhjen fizike dhe mendore 12 flakonë
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Glycine 1000 mg

Suplement ushqimor me glicinë për mirëqenien e sistemit nervor 100 kapsula
2,310.00 L 1,963.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Energy Line Studio

Suplement ushqimor energjizant për adoleshentë mbi 14 vjeç dhe të rritur 12 flakonë
2,030.00 L 1,725.50 L -15%
Shtoje në shportë

Acty Patch Energizzanti

Ngjitëse me veprim energjizant Kuti x 10 ngjitëse
500.00 L
Shtoje në shportë

Olimp Labs Redukac Shot

Suplement specifik për rikuperim të shpejtë të përbërësve thelbësorë në trup , pas pirjes së alkoolit. Flakon x 60 ml
540.00 L
Shtoje në shportë
Black dragon

BLACK DRAGON STICKS

Suplement energjizues për meshkuj që rrit performancën seksuale. Kuti 14 bustina
2,340.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Healthy Mega

Formulim unik me 14 vitamina, 12 minerale, 4 enzima tretëse, 3 bioflavonoide dhe 7 mikronutrientë. 30 tableta
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Abopharma L-carnitine 500 mg

Suplement ushqimor me L-carnitine Paketim x 30 kapsula
1,650.00 L 1,485.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Energia Oro

Suplement ushqimor që pakëson lodhjen, shton oreksin dhe energjinë e fëmijëve tuaj Paketim x 10 flakone
1,591.00 L 1,431.90 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv B-Complex

Kompleks i vitaminave të grupit B për mirëqënien e përgjithshme të individit Paketim x 45 tableta
1,260.00 L 1,071.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Go Up Pocket Drink

Suplement ushqimor kundër lodhjes mendore dhe fizike 16 bustina
1,440.00 L 1,224.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Ginseng Plus Pocket Drink

Suplement ushqimor që përmirëson memorien dhe nxit funksionet konjitive 16 bustina x 10 ml
1,180.00 L 1,003.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Instant Energy B-12 Packets

Suplement me vitaminë B-12, krom, CoQ10 për të rritur energjinë Paketim x 75 bustina
2,650.00 L 2,252.00 L -15%
Shtoje në shportë