info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Energjizantë dhe tonifikues

Showing all 13 results

Ofertë!
-20%

Esi Ginseng

Suplement ushqimor që kundërshton lodhjen fizike dhe mendore 10 flakonë
1,900.00 L 1,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Esi Energy Line Lavoro

Suplement ushqimor që kundërshton lodhjen fizike dhe mendore 12 flakonë
1,900.00 L 1,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now Glycine 1000 mg

Suplement ushqimor me glicinë për mirëqenien e sistemit nervor 100 kapsula
2,310.00 L 1,848.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Esi Energy Line Studio

Suplement ushqimor energjizant për adoleshentë mbi 14 vjeç dhe të rritur 12 flakonë
2,030.00 L 1,624.00 L -20%
Shtoje në shportë

Acty Patch Energizzanti

Ngjitëse me veprim energjizant Kuti x 10 ngjitëse
500.00 L
Shtoje në shportë

Olimp Labs Redukac Shot

Suplement specifik për rikuperim të shpejtë të përbërësve thelbësorë në trup , pas pirjes së alkoolit. Flakon x 60 ml
540.00 L
Shtoje në shportë
Black dragon

BLACK DRAGON STICKS

Suplement energjizues për meshkuj që rrit performancën seksuale. Kuti 14 bustina
2,339.96 L
Shtoje në shportë

Abopharma L-carnitine 500 mg

Suplement ushqimor me L-carnitine Paketim x 30 kapsula
1,650.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Energia Oro

Suplement ushqimor që pakëson lodhjen, shton oreksin dhe energjinë e fëmijëve tuaj Paketim x 10 flakone
1,591.00 L 1,431.90 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv B-Complex

Kompleks i vitaminave të grupit B për mirëqënien e përgjithshme të individit Paketim x 45 tableta
1,260.00 L 1,071.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Esi Go Up Pocket Drink

Suplement ushqimor kundër lodhjes mendore dhe fizike 16 bustina
1,440.00 L 1,152.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Esi Ginseng Plus Pocket Drink

Suplement ushqimor që përmirëson memorien dhe nxit funksionet konjitive 16 bustina x 10 ml
1,180.00 L 944.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Now Instant Energy B-12 Packets

Suplement me vitaminë B-12, krom, CoQ10 për të rritur energjinë Paketim x 75 bustina
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping