info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Korff

Showing 1–20 of 62 results

Korff Cure Make Up Mascara All In One +Black Eye Pencil Dhuratë

Set Rimel shumë-funksional + laps sysh i pajisur me sfungjer sfumues dhuratë 10 ml + 1.05g
3,080.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Korff Absolute Illuminating Global Anti-Age Eye Contour Cream

Krem anti-rrudhë absolut për zonën rreth syve. Paketim 15ml.
12,600.00 L 9,450.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Korff Absolute Regenerating Face Serum

Serum rigjenerues dhe anti-rrudhë 30ml
11,200.00 L 8,400.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Perfect Balance Eye Contour Cream

Krem ribalancues për zonën rreth syve 15ml
6,300.00 L 4,410.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Perfect Balance Face Dry Oil

Vaj i thatë ribalancues 15ml
6,300.00 L 4,410.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Perfect Balance Face Cream

Krem ribalancues për fytyrën 50ml
7,700.00 L 5,390.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Perfect Balance Face Balm

Balsam ribalancues për fytyrën 50ml
8,260.00 L 5,782.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Hydra Radiance Intensive Moisturizing Face Cream

Krem hidratues intensiv për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë 50ml
4,480.00 L 3,136.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Hydra Radiance Moisturizing Cream

Krem hidratues për lëkurë normale në të thatë 50ml.
4,480.00 L 3,136.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Hydro Radiance Moisturizing Sorbet Cream

Krem hidratues për lëkurë normale mikse 50ml
4,480.00 L 3,136.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Hydra Radiance Moisturizing Face Stick

Stick hidratues dhe anti-rrudhë 25ml
2,980.00 L 2,086.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Absolute Multi-Active Lifting Regenerating Treatment

Trajtim rigjenerues anti-rrudhë absolut me efekt lifting
9,800.00 L 6,860.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Purifying, Cleansing Face Stick

Stick pastrues dhe purifikues 40ml
2,970.00 L 2,079.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Purifying Perfecting and Anti-Age Face Cream

Krem matifikues dhe anti-rrudhë për lëkurë të yndyrshme 50ml
5,400.00 L 3,780.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Cleansing Revitalizing Black Peeling

Krem pastrues me efekt eksfoljues 75ml
3,500.00 L 2,450.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Detox City Protection Day Serum SPF 40

Serum dite detoksifikues me SPF 40 30ml
6,560.00 L 4,592.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Cleansing Micellar Make-Up Removing Gel

Xhel micelar pastrues për fytyrën 200ml
3,080.00 L 2,156.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Pyrifying Cleansing Gel

Xhel larës & hidratues për lëkurë mikse në të yndyrshme 200 ml
2,660.00 L 1,862.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Korff Cure Make Up Illuminating Compact Blush 02

Blush kompakt 02. Paketim 5g
2,470.00 L 1,852.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Korff Upgrade Toning and Remodeling Day Cream SPF 15

Krem dite rimodelues dhe anti-rrudhë 50ml
7,840.00 L 5,880.00 L -25%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping