info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Polysianes

Showing all 11 results

Ofertë!
-30%

Polysianes Shampooing douche au Monoï apres-soleil

Shampo për trupin dhe flokët pas diellit me veti qetësuese, freskuese dhe hidratuese. Largon kripën dhe hidraton lëkurën 200 ml
1,400.00 L 980.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Polysianes Spray Lactee au Monoï SPF 30

Qumësht trupi me veti mbrojtëse & anti-moshë 125 ml
2,900.00 L 2,030.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Polysianes Huile sublimatrice au Monoï et Morinda

Vaj i thatë shumëpërdorimsh me shkëlqim për fytyrën, trupin dhe flokët 50 ml
2,900.00 L 2,030.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Polysianes Huile seche au Monoï SPF 30

Vaj trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 30 me veti anti-age 125 ml
2,900.00 L 2,030.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Polysianes Gelee delice autobronzante au Monoï

Xhel me veti vetënxirëse dhe hidratuese për trupin dhe fytyrën 100 ml
2,500.00 L 1,750.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Polysianes Gelee nacree au Monoi spf 10

Xhel për trupin mbrojtës ndaj diellit SPF 10 me veti anti-age 125 ml
2,500.00 L 1,750.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Polysianes Gelee nacree au Monoi SPF 30

Xhel mbrojtës ndaj diellit & anti-age për trupin me SPF 30 125 ml
2,600.00 L 1,820.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë! polysianes fluid
-30%

Polysianes Fluide embelliseur de teint SPF 30

Fluid me ngjyrë, me efekt të lartë mbrojtës ndaj diellit & anti-age 40 ml
2,500.00 L 1,750.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Polysianes Crème de Monoi beaute du corps

Krem trupi hidratues dhe rigjenerues me veti anti-moshë 200 ml
3,000.00 L 2,100.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë! polysianes after sun
-20%

Polysianes Sublimating After-sun cream

Krem trupi hidratues dhe rigjenerues per aplikim pas ekspozimit në diell 200 ml
3,000.00 L 2,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Polysianes Elixir de Monoï

Vaj i thatë shumëpërdorimësh për fytyrën, trupin dhe flokët 100 ml
3,000.00 L 2,100.00 L -30%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso