info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Anti-stres dhe gjumësjellës

Showing 1–20 of 33 results

Omegor Mind

Suplement ushqimor që shton performancën mendore Kuti x 60 kapsula
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Neuralta Brain Power Omega-3

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e sistemit nervor Kuti x 30 kapsula
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Webber Naturals Melatonin 5 mg Easy Dissolve

Suplement ushqimor që rregullon ciklin e gjumit dhe përmirëson cilësinë e tij Paketim x 60 tableta sublinguale
1,560.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero Morfi

Suplement ushqimor që përmirëson gjumin Kuti x 60 tableta të përtypshme
1,213.80 L
Shtoje në shportë

Shedirpharma Neuroson Light

Suplement ushqimor për personat që kanë probleme me gjumin Paketim x 30 kapsula
1,870.00 L
Shtoje në shportë

Adrien Gagnon Melatonin 5 Fast Acting

Suplement me melatoninë, për të gjithë personat që kanë probleme me gjumin Paketim x 90 tableta
1,091.70 L
Shtoje në shportë

Natural Factors Pantothenic Acid 250 mg

Suplement ushqimor me vitaminën B5 për të rritur Paketim x 90 kapsula
2,500.20 L
Shtoje në shportë

Abopharma Abo Ruhe

Suplement ushqimor për persona që kanë probleme me gjumin Paketim x 24 kapsula
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Erba Vita Magnesium B6

Suplement ushqimor me magnez dhe vitaminën B6 Paketim x 60 kapsula
1,591.20 L
Shtoje në shportë

Fortex Liquid Magnesium Citrate 815 mg

Suplement ushqimor me citrat magnezi Paketim x 20 bustina
910.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Circadiem Gocce

Suplement me melatoninë, për të normalizuar ciklin e gjumit 20 ml
866.00 L 779.40 L -10%
Shtoje në shportë

Onovo Pharma Somax

Suplement ushqimor që pakëson gjendjen e ankthit dhe rregullon ciklin e gjumit Paketim x 30 kapsula
1,473.90 L
Shtoje në shportë

M.E.V Feller Magnesium B6 plus C

Suplement ushqimor për kockat, muskujt dhe sistemin nervor Paketim x 18 tableta eferveshente
2,500.02 L
Shtoje në shportë

M.E.V Feller Vitamin B Complex + C

Suplement ushqimor që ndihmon në mirë-funksionimin e sistemit imunitar dhe pakëson ndjesinë e lodhjes Paketim x 60 tableta
1,669.80 L
Shtoje në shportë

Vitarmonyl Magnesium B1-B2-B6

Suplement ushqimor me magnez dhe vitamina të grupit B, për një mirëqënie të përgjithshme Paketim x 24 tableta eferveshente
960.00 L
Shtoje në shportë

Erbozeta Neceniol 800

Suplement ushqimor që mbron qelizat nga stresi oksidativ dhe pakëson dhimbjet neuropatike Paketim x 20 bustina
3,281.00 L
Shtoje në shportë

Fortex Magne D’Oro

Suplement ushqimor me magnez, i nevojshëm për procese të ndryshme metabolike Paketim x 20 bustina
990.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Cool Night

Suplement ushqimor që pakëson stresin dhe ndihmon në përmirësimin e gjumit 30 tableta
1,630.00 L 1,467.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Erbe della Notte Activ

Suplement ushqimor me ekstrakte bimore që favorizon gjumin dhe relaksimin mendor 50 kapsula natyrale
1,450.00 L 1,305.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Erbe della Notte Gocce

Suplement ushqimor me ekstrakte bimore që favorizon gjumin dhe relaksimin mendor 50 ml
780.00 L 702.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare