info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Anti-stres dhe gjumësjellës

Showing 1–20 of 33 results

Acty Patch Rilassanti

Ngjitëse me efekt relaksues Kuti x 10 ngjitëse
490.00 L
Shtoje në shportë

Acty Patch Per L’insonnia

Ngjitëse për personat që kanë probleme me gjumin Kuti x 10 ngjitëse
490.00 L
Shtoje në shportë

NaturesAid Ucalm St.John Wart

Suplement ushqimor me efekt qetësues dhe përmirësues i humorit Kuti x 60 tableta
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Neuralta Brain Power Omega-3

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e sistemit nervor Kuti x 30 kapsula
2,499.90 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Webber Naturals Melatonin 5 mg Easy Dissolve

Suplement ushqimor që rregullon ciklin e gjumit dhe përmirëson cilësinë e tij Paketim x 60 tableta sublinguale
1,560.00 L 1,404.00 L -10%
Shtoje në shportë

Guerriero Morfi

Suplement ushqimor që përmirëson gjumin Kuti x 60 tableta të përtypshme
1,213.80 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Shedirpharma Neuroson Light

Suplement ushqimor për personat që kanë probleme me gjumin Paketim x 30 kapsula
1,870.00 L 1,683.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Adrien Gagnon Melatonin 5 Fast Acting

Suplement me melatoninë, për të gjithë personat që kanë probleme me gjumin Paketim x 90 tableta
1,404.00 L 1,263.60 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Ansiophil

Suplement ushqimor me ndikim pozitiv në gjendjen e humorit dhe mirëqënien mendore Paketim x 15 tableta
1,870.05 L 1,683.05 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Vmag

Suplement ushqimor që kombinon 9 kripëra të ndryshme të magnezit për një efikasitet sa më të lartë Paketim x 60 tableta të përtypshme
2,200.00 L 1,980.00 L -10%
Shtoje në shportë

Natural Factors Pantothenic Acid 250 mg

Suplement ushqimor me vitaminën B5 për të rritur Paketim x 90 kapsula
2,500.20 L
Shtoje në shportë

Abopharma Abo Ruhe

Suplement ushqimor për persona që kanë probleme me gjumin Paketim x 24 kapsula
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Fortex Liquid Magnesium Citrate 815 mg

Suplement ushqimor me citrat magnezi Paketim x 20 bustina
910.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Onovo Pharma Somax

Suplement ushqimor që pakëson gjendjen e ankthit dhe rregullon ciklin e gjumit Paketim x 30 kapsula
1,473.90 L 1,252.82 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

M.E.V Feller Magnesium B6 plus C

Suplement ushqimor për kockat, muskujt dhe sistemin nervor Paketim x 18 tableta eferveshente
950.00 L 855.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

M.E.V Feller Vitamin B Complex + C

Suplement ushqimor që ndihmon në mirë-funksionimin e sistemit imunitar dhe pakëson ndjesinë e lodhjes Paketim x 60 tableta
1,669.00 L 1,502.10 L -10%
Shtoje në shportë

Erbozeta Neceniol 800

Suplement ushqimor që mbron qelizat nga stresi oksidativ dhe pakëson dhimbjet neuropatike Paketim x 20 bustina
3,281.00 L
Shtoje në shportë

Fortex Magne D’Oro

Suplement ushqimor me magnez, i nevojshëm për procese të ndryshme metabolike Paketim x 20 bustina
990.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Cool Night

Suplement ushqimor që pakëson stresin dhe ndihmon në përmirësimin e gjumit 30 tableta
1,630.00 L 1,467.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Erbe della Notte Activ

Suplement ushqimor me ekstrakte bimore që favorizon gjumin dhe relaksimin mendor 50 kapsula natyrale
1,450.00 L 1,232.50 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping