info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–48 of 342 results

Rilastil Stretch Marks cream 1+ 1 FREE

Krem parandalues i shfaqjes së strijave 75 ml
1,520.00 L
Shtoje në shportë

Natursutten Glass Baby Bottles

Biberon me shishe qelqi për bebe që nga lindja Paketim x 2 shishe biberoni
3,700.00 L4,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Natursutten Butterfly Orthodontic Pacifier

Biberon prej gome natyrale per foshnja Formë ortodontike Paketim x 1 biberon
1,250.00 L
Përzgjidhni mundësi

Natursutten Butterfly Rounded Pacifier

Biberon prej gome natyrale per foshnjët tuaja. Formë rrumbullake Paketim x 1 biberon
1,250.00 L
Përzgjidhni mundësi

Natursutten Natural Rubber Nipples for Glass Baby Bottles (2-pack)

Koka ndërruese për biberonat Natursutten Paketim x 2 copë
1,450.00 L
Përzgjidhni mundësi

Natursutten Original Orthodontic Pacifier

Biberon prej gome natyrale për foshnjët tuaja. Formë ortodontike Paketim x 1 biberon
1,250.00 L
Përzgjidhni mundësi

Natursutten Original Rounded Pacifier

Biberon prej gome natyrale për foshnjët tuaja. Formë rrumbullake Paketim x 1 biberon
1,250.00 L
Përzgjidhni mundësi

Sophie La Girafe Ring Teether 0 m+

Masazhues për dhëmbët Sophie La Girafe Paketim x 1 copë
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe Teething Colo Rings 3 m+

Masazhues për dhëmbët e bebeve mbi 3 muaj Paketim x 1 copë
2,300.00 L
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe Teething Ring 0 m+

Masazhues për dhëmbët me dizajn të xhirafës Sophie Paketim x 1 copë
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe Maracas Rattle 3 m+

Rraketake me formën e xhirafës Sophie Paketim x 1 copë
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe 0 m+

Xhirafa Sophie, zgjedhja e duhur për të stimuluar shqisat e foshnjeve Paketim x 1 xhirafë
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe Christmas Set 0 m+

Set Krishtlindjesh me xhirafën Sophie për fosnje
5,200.00 L
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe Senso Ball 3 m+

Top me ngjyra dhe reliev të larmishëm që nxit shqisat e foshnjeve Paketim x 1 top
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe My First Gift 0 M+

Set me xhirafën Sophie dhe masazhuesin e dhëmbëve për foshnje
4,000.00 L
Shtoje në shportë

Natursutten Starfish Teether Toy

Masazhues për dhëmbët në formë yll deti Paketim x 1 copë
1,550.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Pako promocionale nr.7

Paketim promocional me produkte Hipp për fëmijë
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Pako promocionale nr.6

Paketim promocional me produkte Hipp për fëmijë
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Pako promocionale nr.5

Paketim promocional me produkte Hipp për fëmijë
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Hipp Pako promocionale nr.3

Peketim promocional me lëngje frutash për fëmijë
1,050.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Twistshake Bowl and Lid 6m+

Tas për ushqyerjen e fëmijëve tuaj 520 ml
1,380.00 L 1,104.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake 3 Pack Refillable Squeeze Bags

Qese disa përdorimëshe për ruajtjen e ushqimeve dhe lëngjeve të frutave për bebet tuaja Paketim x 3 qese
1,250.00 L 1,000.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Click-Mat

Mbulesë silikoni që iu ofron rehati dhe komfort gjatë ushqyerjes së fëmijëve tuaj
2,504.00 L2,760.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Orthodontic Pacifiers 6m+

Biberon i gënjeshtërt me formë ortodontike, delikat me lëkurën e bebit tuaj Paketim me 2 biberonë
880.00 L 704.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Orthodontic Pacifiers 0-6m

Biberon i gënjeshtërt me formë ortodontike, delikat me lëkurën e bebit tuaj Paketim me 2 biberonë
880.00 L 704.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Straw Cup 6m+

Shishe plastike me ngjyra të ndryshme e përshtatshme për ujin dhe lëngjet e frutave 360 ml
1,000.00 L1,104.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Soft Bib 4m+

Gushore plastike me ngjyra të ndryshme, e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muaj Paketim x 2 gushore
1,750.00 L 1,400.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-Colic Baby Bottle 0m+

Shishe biberoni me kokë silikoni e përshtatshme për të porsalindur 180 ml
1,130.00 L 904.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Container 2x

Enë për ruajtjen e ushqimeve, frutave dhe çuçove 2 x 100 ml
750.00 L 600.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Mini Cup 4m+

Gotë plastike me ngjyra të ndryshme e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muajsh 230 ml
1,130.00 L 904.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-Colic Baby Bottle 2m+

Shishe biberoni me kokë silikoni e përshtatshme për fëmijë mbi 2 muaj 260 ml
1,190.00 L 952.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-Colic Baby Bottle 4m+

Shishe biberoni me kokë silikoni e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muaj 330 ml
1,250.00 L 1,000.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Pacifier Clip 0m+

Kapëse biberoni me dizajne të ndryshme 0m+
750.00 L 600.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Cultery Learning Set 12m+

Set me lugë, pirun dhe thikë i përshtatshëm për t'u përdorur nga fëmijë mbi 12 muaj
1,304.00 L1,440.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Plate and Lid 6m+

Pjatë e përshtatshme për të ushqyer fëmijët tuaj 430 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Feeding Spoon 4m+

Lugë plastike për ushqyerjen e bebeve mbi 4 muajsh Paketim me 3 lugë
704.00 L776.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Learn Cutlery Set 6m+

Set me lugë, pirunj dhe thikë për fëmijë mbi 6 muaj
704.00 L880.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Teether 2m+

Kruajtëse dhëmbësh për bebet tuaja
750.00 L 600.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Hot or Cold

Termus që ruan të pandryshuar temperaturën e lëngjeve për rreth 10 orë 420 ml
3,750.00 L 3,000.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Crawler Cup 8m+

Shishe plastike me ngjyra të ndryshme e përshtatshme për ujin dhe lëngjet e frutave 300 ml
1,300.00 L 1,040.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Insulated Food Container

Shishe që ruan ushqimin e fëmijëve tuaj në temperaturë konstante për rreth 10 orë 350 ml
3,000.00 L3,296.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Divided Plate and Lid 6m+

Pjatë me ndarje e përshtatshme për një vakt miks 390 ml
1,200.00 L1,320.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Baby Food Processor 6 in 1

Robot kuzhine i nevojshëm për përgatitjen e ushqimit të fëmijëve tuaj
19,250.00 L 15,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-colic Extra Small Teat

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë të sapolindur Paketim me 2 koka ndërruese
750.00 L 600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-colic Plus Teat

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë mbi 6 muaj Paketim me 2 koka ndërruese
750.00 L 600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Twistshake Spout Teat 4m+

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muajsh Paketim me 2 koka ndërruese
750.00 L 600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-colic Small Teat

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë të sapolindur Paketim me 2 koka ndërruese
750.00 L 600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-colic Large Teat

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muaj Paketim me 2 koka ndërruese
750.00 L 600.00 L -20%
Shtoje në shportë