[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Kokoso Baby

Një gamë produktesh organike, me origjinë natyrale, delikate për lëkurën e bebeve dhe fëmijëve. Formuluar me bazë vajin organik të kokosit të cilësisë më të lartë. Të patestuara në kafshë. Pa kimikate të dëmshme.

Showing all 13 results

Ofertë!
-5%

Kokoso Baby Coconut Oil

Vaj kokosi organik.
1,140.00 L1,615.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-5%

Kokoso Baby-Soft Balm Stick Unfragranced

Balsam në formë stick-u. Pa aromë. 13 g
1,700.00 L 1,615.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Kokoso Baby Gentle Hair & Body Wash Unfragranced

Krem larës për trupin dhe flokët. Pa fragrancë. 200 ml
1,800.00 L 1,710.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Kokoso Baby Coconut Oil Baby Lotion Unfragranced

Locion hidratues për trupin. Pa fragrancë. 190 ml
2,200.00 L 2,090.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Kokoso Baby Coconut Oil Baby Lotion

Locion hidratues për trupin. 190 ml
2,200.00 L 2,090.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Kokoso Baby Gentle Hair & Body Wash

Krem larës për trupin dhe flokët. 200 ml
1,800.00 L 1,710.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Kokoso Baby Newborn Essentials Kit

Set me veprim pastrues dhe hidratues për trupin dhe flokët. 200 ml, 70g
3,600.00 L 3,420.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Kokoso Baby Sensitive Scalp Set

Set me veprim pastrues dhe hidratues për skalpin e ndjeshëm. 50 ml, 70g
3,600.00 L 3,420.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Kokoso Baby Coconut Bathtime Set

Set me veprim pastrues dhe hidratues. 200 ml, 190 ml
4,200.00 L 3,990.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Kokoso Baby Happy Scalp Cream

Krem specifik për skalpin. 50 ml
1,500.00 L 1,425.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Kokoso Baby Natural Baby Bath Sponge

Sfungjer pastrues me fibra 100% natyrale.
1,500.00 L 1,425.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Kokoso Baby Natural Baby Brush

Furcë e butë për krehjen e flokëve.  
1,600.00 L 1,520.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Kokoso Baby-Soft Balm Stick Organic Lavender

Balsam në formë stick-u. Aromë lavanderi. 13 g
1,700.00 L 1,615.00 L -5%
Shtoje në shportë