info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Sun System SPF50+ Colour Corrector – 02 Dore

Çmimi:3,490.00 L 1,745.00 L -50%

Pudër kompakte me ngjyrë mbrojtëse nga dielli
10g

Spastroje
1
4


Informacion shtesë

Nuanca

01 Beige, 02 Dore

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim me veprim të dyfishtë:
-ofron një mbrojtje maksimale si ndaj rrezatimit UVA dhe ndaj atij UVB,
-njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës dhe i jep asaj uniformitet.
Pudër e përshtatshmë për t’u aplikuar dhe nga personat me lëkurë tepër të ndjeshme.
Mbulon aknet dhe shenjat e pranishme në lëkurë.
Parandalon irritimet dhe djegiet, që mund të vijnë si pasojë e ekspozimit për një kohë të gjatë në diell.
Parandalon dukurinë e fotoplakjes.
Mund të lerë njolla në rroba.
Përmban vetëm filtra fizikë.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar për nikel, krom, paladium, kobalt dhe mërkur.
Pa parfum.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit ndaj rrezatimit diellor.

Përbërësit

Dicaprylyl Carbonate •
Titanium Dioxide (Nano) •Phenyl Trimethicone •Hydrogenated Polydecene • Zinc Oxide •Polyethylene •Hydrogenated Coconut Oil • Glyceryl Dibehenate •Alumina •Tribehenin • Glyceryl Behenate • Dimethicone • Silica • BISABOLOL • Tocopheryl Acetate •Peucedanum ostruthium Leaf Extract•Buddlejadavidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • LECITHIN • TOCOPHEROL •ASCORBYL PALMITATE • Glycerin •Diglycerin•CITRIC ACID • Aqua (Water) • SODIUM BENZOATE •POTASSIUM SORBATE • +/- MICA • CI 77492 (Iron Oxides) • CI 77891 (Titanium Dioxide) • CI 77491(Iron Oxides) • CI 77499 (Iron Oxides)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping